עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
אביחי אהרון מומחה לעיצוב פרחים בעלים של see flowers משלוחי פרחים בארץ ובעולם
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
מאמרים על פרחים
פרחים וצמחים
22/09/2013 21:10
אביחי אהרון - see flowers
פרחים, צמחים

כאשר האביב מגיע, יסכים כל אחד שהעולם נראה יפה וצבעוני הרבהיותר. העצים, השיחים והפרחים מצמיחים עלים רעננים ובמקביל גם פרחים צבעונייםויפהפיים. הפרפרים ויונקי הדבש מתעופפים מכל עבר בזמן שימי החורף הקרירים חולפיםלהם לנגד עיננו.

כאן נרצה לדבר על כמה מהפרחים היפים והנדירים ביותר בעולם,  ומרבית הסיכויים הם שאותם לא תזכו לראות באביבהקרוב.


מה הופך את הצמחים לכל כך נדירים?


שכיחותם הנמוכה של צמחים אלו לרוב נובעת מהתערבותו של האדםבתהליך ההרמוניה הטבעי וסיכול (מכוון או לא מכוון) של התפתחות הצמחיה באופן טבעיוללא כל הפרעה. כך למשל ניקח מקרה שבו האדם בונה סכר, הסכר פוגע במסלול זרימתוהטבעי של נהר מסויים, מה שפוגע בתהליך ההתרבות של זן ספציפי של צפרדע או ציפורמשום שהן לא מקבלים כמות מספקת של מזון ובסופו של דבר, התוצאה היא פגיעה בהמשך התרבותואו אפילו הכחדה מוחלטת של מגוון רחב של צמחים שונים.

עם,או בלי קשר, 2 הצמחים הבאים שנציג הם נדירים ומיוחדים במינם. אם אכן זכיתם לראותאחד מהם, זהו אירוע שעליכם לנצור בליבכם ואם תוכלו גם לצלם, על מנת שתהיה לכםהוכחה ניצחת כי אכן זכיתם לחוות רגע שהוא אולי אפילו רגע של פעם אחת בחיים.


2 צמחים שככל הנראה לא תזכולראות צומחים בגינה שלכם...


גפן הירקן – זהוצמח נדיר במיוחד אשר סביבתו הטבעית היא ביערות הגשם שבאיזור הפיליפיני. הצמחמשתייך למשפחת האפוניים ומקושר אף לשעועית המצויה. פרחיו של הצמח מזכירים בצורתםאת טפרי העופות הטורפים הצומחים בצרורות פרחוניים, צבעוניים ומיוחדים.

גובהושל גפן הירקן יכול להגיע עד לכדי 3 מטרים וצבעם של פרחים נע על טווח גווניהטורקיז השונים.

הצמחנחשב לקשה במיוחד להתרבות והתפשטות והוא נחשב לצמח בסכנת הכחדה על שום הרס סביבתצמיחתו הטבעית.


רפלסיהגדולה – או -פרח ה'גופה' –  את פרח הגופה ניתן לראותבסביבתו הטבעית במיוחד ביערות גשם הממוקמים בגובה נמוך במיוחד. מדובר כאן בלא פחותמאחד הפרחים הנדירים ביותר המוגדרים בסכנת הכחדה מיידית.

ייחודוהעיקרי של הפרח טמון בגודלו העצום, כאשר כל פרח שכזה יכול להגיע עד לכדי גודל שללא פחות ממטר ומשקלו של כל פרח הוא מעל 10 ק"ג!

שמושל הפרח ניתן לו על שום הריח העז שהוא מפיץ, אשר מזכיר ריח של גופה (כן, ממשכך...) על מנת למשוך חרקים שיסייעו בהפצה יעילה יותר של אבקני הפרח.

0 תגובות
משלוחי פרחים בשרון
03/07/2013 23:18
אביחי אהרון - see flowers
פרחים, משלוחי פרחים

כל מי שקיבל משלוחי פרחים יכול להעיד עד כמה מדובר בחוויה מרגשת ומפתיעה. זה יכול לקרות כשאתם יושבים בבית ופתאום דפיקה בדלת, כאשר מולכם מתייצב שליח עם זר ענק. זה יכול להיות כשאתם בכלל בעבודה ואז גם אפשר להשוויץ לפני כל החברות והחברים בעבודה וליהנות ממבטי הקנאה – אין ספק שמדובר במחווה מהנה ומחמיאה במיוחד.
אז כפי שאתם אוהבים לקבל פרחים, תוכלו להעביר את מה שעושה לכם טוב הלאה, ולדאוג לפנק ולהפתיע את יקירכם במחוות של משלוחי פרחים בשרון או בכל מקום אחר בארץ בו הם מתגוררים.
קיימים מגוון רחב של סוגי פרחים, זרים בגדלים שונים וסידורי פרחים ייחודיים מתוכם תוכלו  לבחור את הזר שיענה על כל מבוקשכם ובאמצעות שיחת טלפון או הזמנה דרך האינטרנט תדאגו שתוך מספר שעות, הזר יגיע ליעדו ומקבלו יתרגש וישמח מהמחווה המפתיעה.

מהיכן לבצע משלוחי פרחים בשרון

ישנם מספר פרמטרים אשר יסייעו לכם בבחירת חנות הפרחים ממנה תבצעו את משלוחי הפרחים: הפרמטר הראשון הוא יעד המשלוח, במידה ואתם זקוקים לשירות של משלוחי פרחים כפר סבא, תצטרכו למצוא חנות אשר מבצעת את המשלוח גם לכפר סבא. פרמטר נוסף הוא סוגי הזרים, אם אתם תרים אחר זר פרחים ספציפי, לדוגמא, זר ציפורנים, תצטרכו לאתר חנות פרחים אשר מציע את הזר המסוים אותו אתם מחפשים. כמובן, שגם מחיר יהווה פרמטר ואם למשל אתם מעוניינים לבצע משלוחי פרחים רעננה, כדאי למצוא את החנות אשר תציע לכם את המחיר האטרקטיבי ביותר עבור משלוח לאותו העיר.
פרמטר נוסף, הוא כמובן השירות והזמינות, ככה שאם אתם מעוניינים שהזר יגיע לעבודה של בת הזוג בהרצליה, תמצאו חנות המציעה משלוחי פרחים הרצליה אשר יגיעו ליעדם בטווח השעות הרצוי. קריטריון נוסף לבחירת חנות פרחים, הוא במידה ואתם מעוניינים לשלוח לצד הזר גם מתנה נוספת כמו בקבוק יין, שוקולד או כל מתנה אחרת, תתורו אחר חנות פרחים אשר מציעה גם את השירות הזה.

משלוחי פרחים לכל יעד
קיימות חנויות פרחים המציעות שירותי משלוחי פרחים רק בעיר בה הן ממוקמות, כך שלדוגמא, חנות פרחים הממוקמת ברמת השרון, תציע שירותי משלוחי פרחים רמת השרון בלבד. וקיימות חנויות אשר יציעו שירותי משלוחי פרחים לטווח יעדים גדול יותר, כך לדוגמא, חנות פרחים הממוקמת בהוד השרון, תציע משלוחי פרחים הוד השרון וכל הערים והמושבים שבסביבתה. כאמור, החשיבות הגבוהה ביותר עבורכם היא שהפרחים יגיעו ליעדם ובזמן.

0 תגובות