עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
שוקולד קדימה שוקולד
28/07/2012 17:14
sarina
סדנת שוקולד, אירוע ברית מילה, אירוע ברית
שנים שהדיבר על על שוקולד לא משתנה, אוטומטית החיך מעל גל של רוק עצמאי ללא כל התחשבות וגורם לנו לרצות את הטעם הזה קרוב לחקינו, הקקאו אבן היסוד של השוקולד הוא תולדה של הטבע, אחד מרבני היסוד לשמחה ואושר אצל מרביתנו, עכשיו תדמיינו שישנם אנשים שעושים מזה יותר ממה שזה נראה לעין, שזה בערך נוזלי, מטפטף וטעים לעין ערוך .

סרינה שוקולד הוא מקום לעריכת אירועים מהסוג המיוחד שבו יצירתיות וטעם נפגשים יחדיו לארומה משובחת של כיף, צחוק והנאה בלתי נשכחת ואף יותר מזה, עריכת אירוע בר מצווה בסרינה שוקולד או גיבוש באמצעות סדנאות שוקולד הן דבר שבשיגרה אצלנו אך מידיי יום היצירתיות גוברת על השיגרה .

במושב עין ורד שבשרון ממוקדמת פנינת השוקולד שגרמה לרבים לרצות לחזור אליה ולערוך בה אירועים מסוגים שונים החל אירוע ברית מילה ועד לסדנת שוקולד מדהימה, חווית השוקולד נצרבת עמוק בתודעה כאשר גם נהנים מיצירה וגם טועמים אותה לבסוף ובטח גם משתפים בכך את האנשים הקרובים לנו ביותר .
0 תגובות
מקום לבר מצווה
04/08/2012 14:24
sarina
אירוע בר מצווה, מקום לבת מצווה

לאירוע בר מצווה או בת מצווה שהוא יחיד ובמיוחד ונוצר פעם אחת בלבד בחיים בניגוד לחתונות ( המבין יבין ) על מנת לחגוג אירוע כזה יש למצוא מקום לבר מצווה שבעיקר יעניק לחוגג את מה שהוא הכי רוצה להיות מאושר .

 

תנו לילדים היום את הבחירה להיות המובילים והמנחים של הערב שלהם והם ייתנו לכם תחרות בכל פרמטר, יעניקו לו את החדשנות שלו, את היצירתיות שבו וכמובן את ההנאה הכי גדולה בקרב החברים הטובים, הם בני המצווה יודעים מה הכי טוב בשבילם, כמובן שגם שיקול כלכלי נכנס כאן ואתם כהורים תתנו להם את הכיוון אבל מעבר לזה הם המפיקים הטובים ביותר לאירוע שלהם, הם ימצאו את הדיוק למצוא מקום עבור אירוע בת מצווה, את המוסיקה הנכונה, את התפריט אוכל, רק את האלכוהול תשאירו לעצמכם .

אנחנו בסרינה שוקולד במושב עין ורד בשרון, נעניק את החוויה המושלמת במתחם יחיד ומיוחד במינו הכולל בעיקר שוקולד על כל גווניו ויצירותיו, החוויה האמיתית המתחילה עם שוקולד ונגמרת עם שוקולד הוא אין סופי . אתם תעברו יחד איתנו על כל מרכיבי האירוע יחד איתנו ונרכיב את "פזאל " השוקולד המתאים בייחוד עבורכם, כי מקום לבר מצווה חייב להיות ייחודי כמו שרק אנחנו יודעים לעשות אותו .

0 תגובות