עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
החלפת מנעול בדלת ביתית
06/09/2015 10:34
sarilan
מנעולן, מנעולן ברעננה, מנעולן בכפר סבא

החלפת מנעול בדלת ביתית על ידי מנעולן

מומלץ להזמין מנעולן לצורך החלפת מנעול בדלת ביתית. למרות שעל פניו נדמה כי מדובר על משימה פשוטה שניתן גם לבצע באופן עצמאי, בפועל רק מנעולנים אנשי מקצוע יודעים כיצד להתמודד עם התקלות הנפוצות. ראשית, אנשי מקצוע בתחום הפריצה מחזיקים ברישיון מטעם משטרת ישראל ובהסמכה ייעודית. את הרישיון הם מקבלים רק לאחר עמידה בקריטריונים מחמירים והוכחת אמינות מעל לכל ספק. מנגד, ההסמכה ניתנת בתום קורס מקיף הכולל רקע תיאורטי, התנסות בשימוש בכלים שונים וצבירת ניסיון תוך קבלת משובים.

שנית, אנשי מקצוע בתחום של פריצת מנעולים יכולים להחליף את המנעול בדלת הביתית במהירות ובכל שעה. הם זמינים עבורכם מסביב לשעון ויש להם את הרקע והניסיון המבטיחים עבודה נקייה ללא נזקים. מנעול הוא אחד מהאמצעים החשובים ביותר לצורך שיפור תחושת הביטחון האישי ולכן לא כדאי לוותר על החלפה מקצועית ויסודית.

סוגי שירותים הניתנים עבור לקוחות פרטיים

מי שרוצה לבצע החלפת מנעול בדלת ביתית על ידי מנעולן צריך לדעת אילו שירותים ניתנים בתחום. השירות הנפוץ ביותר הוא של פריצת מנעול צילינדר, פריצת מנעול לשונית או פריצת דלת טרוקה בה הלשונית הפוכה. אלו שירותים שלא תמיד כוללים את החלפת המנעול, אלא רק את הטיפול בבעיה. מנגד, יש גם שירותים המתמקדים במנעול עצמו. כאן ניתן למנות שירותים כגון החלפת צילינדר פשוט למפתח משונן, החלפת צילינדר למפתח חורים וגם החלפת צילינדר למפתח עם בקרת שכפול.

רוב שירותי החלפת מנעולים ניתנים עבור דלתות עץ, דלתות רב בריח ודלתות חוסם. בקטגוריה הזו של שירותי פריצה ההבדל היחיד הוא בין החלפת מנעול מקורי לבין מנעול תואם. מנעול מקורי עולה יותר והוא משתלם בטווח הארוך, בעוד מנעול תואם מומלץ רק לדירות שכורות או למחסנים שאינם מכילים ציוד חשוב ורגיש.

לסיכום, מומלץ לבצע החלפת מנעולים בדלת הביתית רק על ידי הזמנת אנשי מקצוע מוסמכים. איש מקצוע כזה הוא מנעולן עם ניסיון ורישיון מטעם משטרת ישראל. אפשר להזמין אותו בשגרה ובחירום כדי לפתור את כל סוגי התקלות.

0 תגובות