עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
מאי 2012  (3)
גברים
01/05/2012 23:58
הבלוג של סאלי סנדרוב
סאלי סנדרוב
הם עם של חראאאאאאאאאאאאאאות
1 תגובות
אתר הקוסמטיקה של ישראל
01/05/2012 23:55
הבלוג של סאלי סנדרוב
אתר הקוסמטיקה של ישראל, נופר סרורי, נופי נ
אתר הקוסמטיקה של ישראל


ראיתי מקודם שליאור חברי היקר המליץ פה על אתר אחר של נופר סרורי אז אני בוחרת להמליץ דווקא על אתר הקוסמטיקה של ישראל.

אתר הקוסמטיקה של ישראל הוא אתר הבית שלי מהיום שהוא עלה להאוויר בדצמבר 2010 זכיתי שם בחברים נהדרים שעשו לי טוב קצת בחיים המעפנים שלי!!!!!!...

נופר המקסימה בנתה שם קהילה שעוד לא הייתה בישראל שעוסקת בטיפוח וסטייל,עזרה לבנות להתמודד עם בעיות במשקל בדרכים מקובלות ולא בדיאטות כאסח,שדרה את שבוע האופנה בשנתיים ברציפות,את החתונה המלכותית בשנה שעברה,שלחה דוגמיות לגולשות ומחלקת אף מתנות בחידה החודשית.

נכון שהיו שאמרו שהאתר הזה לא שווה הרבה היא לא תצליח עם זה וכו..... אבל הם נוכחו לגלות שהאתר הזה מחזיק מעמד ולא בגלל שהוא מחלק מתנות אלה בגלל שאוזן קשבת לפניות ולתגובות של אנשים ועל זה נותר לי באופן אישי להודות לך נופי יקירתי!!!!תודה על מי שאת!!!!!!!את מלאך ואת הצלחת עובדה!!!!!!!!!!!!!!!אני לא מכירה אף קהילה שאיחדה אנשים בצורה של משפחה!!!!!!אפילו לא פייסבוק....

נופר יקירתי אני מאחלת לך הרבה הצלחה ואת תראי יום אחד את תהפכי להיות האישה החזקה ביותר בעולם האינטרנט.

0 תגובות
הכרות
01/05/2012 23:41
הבלוג של סאלי סנדרוב
סאלי סנדרוב, יופי, טיפוח
היי כולם,
אני סאלינה,בת 25,ברמנית,מרכז ואפשר לתאר את החיים כטירוף אחד גדול או טלנובלה מויוה פלטינה והיום הייתה דוגמא טובה לי דוגמא טובה לכך.
תפסתי את חבר שלי המאניאק מתנשק עם מישהי בבית של שנינו!!!!בטח הוא זיין אותה הזבל,אמא שלי לוחצת עליי להתחתן כבר ולהתמסד כי כמה גם אפשר להתפרפר בשנקין היא אומרת,אבא שלי הנבלה זבל שימות עזב את הבית לפני שנתיים בשבהיל לגור עם איזה שרלילה שגדולה ממני בשנה בלבד!ומה לעשות עליי להשתתף בנטל כי אמא שלי,סבתא שלי ואחותי הקטנה לא יכולות לשאת את ההוצאות הגדולות.
2 תגובות