עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
מכשירי ניקוי מקצועיים
25/07/2017 15:30
קובי
ניקיון, מכשירי ניקוי

הגיע הזמן לניקיון יסודי

אם נדמה לכם שהניקיון שאתם מבצעים מידי פעם בסופי שבוע יכול להחזיק מעמד לאורך שנים ארוכות באותה מתכונת אתם טועים. אמנם הניקיון שלכם יכול להיות אדוק, מסור ויסודי אך בתקופות מסוימות כדאי לערוך ניקוי משמעותי יותר שכולל גם שימוש במכונות שבדרך כלל אין לאנשים פרטיים כמו למשל מכונת פוליש. את הניקיון המבוקש ניתן לבצע באופן עצמאי אך אם אתם רוצים אתם יכולים לשכור את שירותיה של חברת ניקיון אמינה ומקצועית וכך ייחסך לכם זמן רב. שימוש במכונות ניקיון או במכשירי ניקוי מקצועיים קטנים וגדולים לא רק מבצעים עבודה מהירה ויסודית יותר אלה מבצעות חלק מהעבודות שאי אפשר לבצע כלל בלעדיהן.


מכשירי ניקוי מקצועיים והתרומה שלהם לבית מצוחצח


·         אם אתם רוצים להקנות לבית שלכם מראה נוצץ ומבריק ולא רק נקי, מכונת פוליש לרצפה היא הבחירה הכי טובה שתוכלו לקבל. כל חברת ניקיון שמכבדת את עצמה מחזיקה מכונת פוליש בגדלים משתנים בהתאם לפני השטח אצל הלקוחות שיכולים להשתנות בהתאם לבית פרטי או מרכז מסחרי גדול. פוליש לרצפה יכול להתאים לכל סוגי המשטחים מפרקטים ועד מרצפות ישנות ומבצע הברקה מחדש שתגרום לבית שלכם להיראות כמו חדש.

·         אחד המכשירים היותר נפוצים שיכול להיות שפגשנו בו במהלך חיינו אך לא שמנו לב אליו זהו מכשיר לניקוי בקיטור. מכשיר כזה יכול להגיע בגדלים שונים ממש כמו פוליש לרצפה ומכונות שטיפה חשמליות ולבצע עבודה בזמן קצר ויעילות מירבית. מכשיר שטיפה בקיטור משתמש באדי מים חמים שיוצאים בצורת קיטור כדי לנקות את כל הלכלוך מהרצפה ולמגר את כל החיידקים. ניתן להשתמש במכשיר כזה כדי לצחצח את הרצפה ואחרי זה להשתמש בפוליש לרצפה כדי שהמראה יהיה מושלם.


ניתן להשכיר את המכשירים במידת הצורך


אם אתם רוצים להשתמש במכשירי הניקוי האלה אך לא מעוניינים בשירותיה של חברת ניקיון כדי לחסוך בעלויות, תוכלו להשכיר את המכשירים במקום לרכוש אותם. ברכישת המכשירים תצטרכו לאפסן אותם והם אמנם לא גדולים במיוחד אך עדיין תופסים מקום חשוב בבית או במחסן והשכרה שלהם פעם או פעמיים בשנה יכולה להעניק לכם בית נקי לכל ימות השנה במחירים הוגנים.

0 תגובות
חברת ניקיון לפסח
06/04/2017 10:56
קובי
חברת ניקיון לפסח, ניקיונות פסח

הגיע הזמן לעשות סדר


אין מישהו שאוהב לנקות ונדמה שגם מי שאומר שהוא אוהב לנקות די משקר ופשוט מנסה להיות אופטימי. אך הניקיון הוא בלתי נמנע ולא רק לנראות, תחושה ולאיכות החיים אלא גם להיגיינה. אין כמו החגים כדי להכין את הבית לאורחים שצריכים להגיע או לאווירת החג שמחכה להיכנס לבית וחג הפסח שפותח את האביב ואת בוא התקופה החמה הוא מועד מצוין לניקיון יסודי. מי שמבוהל מהניקיונות של פסח ולא רוצה למצוא עצמו שעות רבות בספונג'ה יסודית בבית, חברת ניקיון לפסח תשמח לסייע לכם ולהבריק את הבית כמו שמעולם לא ראיתם אותו.


מה חשוב לדעת על חברת ניקיון לפסח?


·         ניקיונות לפסח יכולים להיות מועקה רצינית ולהגיע בפתאומיות לחיינו אך אנו יכולים להאשים רק את עצמנו. בסופו של דבר מדובר בלכלוך ואבק שצברנו במשך כל השנה ולכן הכול מתנקז לכמה ימי ניקיון רציניים שנראים לנו אינטנסיביים מידי. חברת ניקיון לפסח תעזור לכם עם רגשות האשם ותעשה את העבודה בשבילכם. צריך לקחת בחשבון שהניקיון שהצטבר במשך כל השנה בתירוץ שהמתנה לפסח לניקיון יסודי זוהי הבחירה הנכונה חייב להיות מקצועי מה שרק חברה מנוסה ומיומנת תוכל להעניק לכם.

·         מי שרוצה לשריין את התקופה שלפני החג לניקיונות חייב להיות זריז ולהזמין חברת ניקיון לפסח מבעוד מועד. תקופה זו מתמלאת מהר מאוד בקרב הלקוחות הרבים כיוון שכל אחד רוצה בית נקי ומצוחצח, בעיקר אלו שמארחים אצלם בערב החג. אל תהיו שאננים וכבר חודש לפני תקבעו את המועדים לניקיון בעיקר כשמדובר על היקף עבודה גדול מאוד מה שבדרך כלל נפוץ לפני חג המצות.


טיפול עשרת אלפים לבית


זמן הניקיונות לפסח יכול להיות זמן טוב גם לשלל פעולות אחרות כמו שיפוץ, צביעה או הדברה. לפני שחברת ניקיון לפסח תגיע אל דלתכם כדאי לסיים את כל המשימות התקופתיות שכבר מזמן אמרתם לכם שצריך לעשות כמו לצבוע את הקירות, לשפץ את הפרגולה או לבצע הדברה מקיפה בבית ובגינה. כך ערב חג הפסח יהיה סמלי ויסמל לכם בית חדש ונקי לפחות עד לשנה הבאה.

0 תגובות