עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
יולי 2012  (1)
הסרת שיער בלייזר
09/07/2012 12:47
oren
ההסרת שיער

הסרת שיער בלייזר נחשבת כיום לשיטה המודרנית והיעילה ביותר להורדת שיער מיותר בכל חלקי הגוף. מה שנחשב בעבר לתהליך לא מוכר, יקר ומרתיע - הן בשל העלויות הגבוהות והן בשל חוסר המודעות בקרב בציבור, הפך כיום לדרך פופולארית, זמינה ואף די זולה.

אז מהו בעצם טיפול הלייזר להורדת שיער ?

הסרת שיער בלייזר הוא למעשה תהליך של חימום מלנין- החומר המצוי בשורש השיער. התוצאה הישירה של פעולה זו על ידי מכשיר הלייזר, היא למעשה חיסול של השערה והסיכוי שלה לצמוח בשנית. חשוב להבין כי הנזק שנגרם לשיער פוגע אך ורק בשיער עצמו ולא בחלקים ואזורים אחרי בגוף.

באיזה מכשירים משתמשים בעת הסרת השיער ?

כאשר מדובר על הסרת שיער בלייזר יש להבחין בין טיפול במכשיר לייזר לבין מכשירים אחרים שאינם פועלים באמצעות טכנולוגיה זו. שימוש במכשיר הלייזר הינו תהליך רפואי לכל דבר ועניין ובהתאם לכך גם על האנשים אשר מפעילים אותו להיות בעלי ידע והסמכה מתאימים. ישנם מקומות אשר מפעילים מכשור קוסמטי שאינו לייזר ושאינו רפואי , כך שלמעשה הוא אינו דורש אנשי מקצוע רפואיים. בשוק קיימים מספר סוגים של מכשירי לייזר אשר פועלים באמצעות גלי לייזר ננומטרים. מכשיר לייזר טוב הינו מכשיר הפועל בטווחים של 800 ננומטר.

היכן ניתן לבצע את הטיפולים ?

לאחר שהחלטתם כבר להתחיל בתהליך, לפניכם ניצבת החלטה חשובה נוספת- איפה לבצע את הטיפולים. תהליך הלייזר הינו תהליך בעל עלויות לא קטנות ואורכו עלול להגיע אף למספר שנים ( בהתאם לתכונות המטופל ורציפות הטיפולים ). לכן, חשוב מאוד לבחור מקום אשר נמצא קרוב למקום מגוריכם עליו אתם סומכים ומקבלים ממנו שירות אמין ויציב. ניתן לבצע את הטיפולים בעשרות הקליניקות והמרפאות השונות- פרטיים וציבוריים ( קופות חולים ). כמו בכל דבר, גם כאן ישנה משמעות לסכום אותו אתם מוכנים לשלם ולתוצאות אשר תקבלו בסיום התהליך. בדיקה מעמיקה של היסטוריית המקום, צוות המרפאה והמכשור , הימצאות אישורים מתאימים וחוויות של לקוחות הינה הכרחית ויכולה למנוע מקרים של מבוכה,אכזבה ואובדן כספי  שנגרמים לעיתים כתוצאה מהבטחות שב וטיפול לא אמין ולא מקצועי של נותני השירות השונים.

0 תגובות