עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קוראים לי רון, אני בת 14 ,תלמידת כיתה ח'. גרה בראשון לציון ולומדת בבית ספר רמות בת ים.
חיפוש
נושאים
ארכיון
יולי 2013  (1)
מאי 2013  (1)
העמדות פנים...
10/07/2013 02:53
רון פרג'
וידויים, חיים, בני נוער
החיים שלי הם העמדת פנים אחת גדולה! מאז שהגעתי לחטיבה השתנו המון דברים... התחלתי להעמיד פנים בפני ההורים שלי שאני אותה ילדה טובה שהייתי שלא קיללה ולא דיברה גס ולא העתיקה במבחנים ואף פעם לא לא הכינה שיעורים... העמדתי פנים בפני כולם שאמרתי שאני לא אוהבת אותו ושאף פעם לא אהבתי... העמדתי פנים שלא מפריע לי שהוא לא אוהב אותי חזרה שאני יודעת והתגברתי על זה... העמדתי פנים אפילו על הטעם שלי במוזיקה... עד גיל 12 השירים היחידים ששמעתי היו במיזרחית אבל אז הגעתי לחטיבה וכל הבנות שמעו אנגלית אז התחברתי לזרם... נכון לא סבלתי מזה ולאט לאט זה גם ניהיה אמת ולא העמדת פנים... העמדתי פנים בפני כולם שתמיד אני בסדר ושלא משנה מה יגידו אני יהיה חזקה! היחיד שלא העמדתי בפניו פנים היה הוא והילד היחיד הזה פשוט לא שם על עליי הוא היה הידיד הכי טוב שלי זה שהייתי מאוהבת בו מתחילת כיתה ז׳ עד תחילת כיתה ט' היחיד שסיפרתי לו את כל הסודות שלי היחיד שהכיר אותי עצמי ולא מי שאני מתיימרת להיות... תמיד שידרתי מצב רגיל אפילו קצת מעל תמיד חשבו שכיף לי ולפעמים באמת היה אבל היו רגעים שפשוט התפרצתי פשוט ישבתי שעות על הריצפה ובכיתי! בכיתי כל כך הרבה שכבר כמעט לא יכלתי לנשום, בכיתי כל כך הרבה שכבר כאב לי הראש... אמרתי להורים שלי שאני רוצה לעבור בצפר גם זו הייתה סוג של העמדת פנים, כי אמרתי שאני רוצה לעבור כי משעמם לי בכיתה.... הסיבה האמיתית הייתה שאני רוצה לשנות את מה שחושבים עלי! נמאס לי להיות הילדה הזאת אני רוצה להיות אני!
1 תגובות
so this is me
24/05/2013 19:48
רון פרג'
אז הגעתם לבלוג שלי...
אתם בטח מצפים מילדה בת 14 שמה שהיא תיכתוב פה זה כמה ג'סטין ביבר/ וואן דיירקשן חתיכים, אז לא!
נכון אני מבת ים,בניגוד למה שאתם חושבים לא, אני לא פרחה, ולמרות שאני חרשנית לא הייתי מגדירה תצמי כחננה, אני די באמצע, לא מלכת הכיתה אבל גם לא זאת שעושים עליה חרם. אין לי המון חברים, ואני לא מהילדים עם ה2000 חברים בפייסבוק,יש לי את העשרה חברים האמיתיים שלי וזה מספיק לי :)
רותם, החברה הכי טובה שלי, קצת חופרת (קצת הרבה), גדולה ממני ב 4 חודשים אבל אבל כולם יודעים שבתאכלס היא בת 7. אוהבת כדורגל סוג של טומבוי נשי.היא היפראקטיבית,אוכלת שמונה חבילות שוקולד ביום...
סוף,(יש לו שם של הומו תתעלמו)הידיד הכי טוב שלי, הייתי דלוקה עליו ועבר לי ואז שוב ושוב...איתי בכיתה, בגלל שיש 11 בנים בכיתה ו28 בנות הוא נראה הכי "נורמאלי" אז הוא נחשב אליל הבנות. בעיה אחת,בעצם שתיים,הוא לא כלכך חתיך,והוא עבר לגור בחולון, מה שאומר ששנה הבאה הוא אומר ביי ביי.
סתיו,החברה השנייה הכי טובה שלי,היא... סתומה בקיצור...מכירה אותה מגיל 3.
אלמוג,אותו אני מכירה מכיתה א',יש לו ביטחון בשביל מדינה שלמה (אבל אני יגלה לכם סוד... משהו מסריח שם...)גם הוא גר בחולון, אבל הוא לשימחתנו לא עובר בצפר...
עד עכשיו הכל נשמע וורוד... אבל זה רק אשליה!
3 תגובות