עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
מאמנת אישית ועסקית, יועצת ארגונית - תואר שני, אוניברסיטת תל אביב

מטפלת זוגית ואישית ומנחת קבוצות בכירה.

התמקדות ביעוץ לבחירת קריירה, או שינוי קריירה, העצמה אישית ורכישת מיומנויות חברתיות.
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
גזלני אנרגיה
10/04/2013 17:50
nava

מכירים את הביטוי "גזלני זמן,? אותם דברים שגוזלים מאיתנו מספיק זמן כך שנצטער בסופו של יום שאיפשרנו לזה לקרות.....כמו שיחות טלפון מאנשים שלוח הזמנים שלהם לא עמוס מספיק, תכניות טלויזיה שהחיים יראו נפלא גם בלעדיהן ועוד.

אבל אני מדברת על "גזלני אנרגיה" . יש גם דבר כזה והוא נורא לא פחות.

 

מכירים את זה שאתם כועסים נורא וכל הגוף רועד ומעוצבן? - כעס הוא גזלן אנרגיה מיותר ותוקע. אחרי שכועסים, היכולת שלנו לתפקד יורדת פלאים, האנרגיה החיובית נעלמת וכוחות הנפש שלנו מדולדלים.

"כל הכועס, כל מיני גיהנום שולטין בו" - (מתוך איגרת הרמב"ן).

 

גזלן אנרגיה אחר הוא אנשים - יש אנשים שמעצם נוכחותם לידינו , מפחיתים את אנרגיית החיים שלנו ואת הכוחות שלנו ליצור ליזום ולהתקדם.

 

אנשים אלה בדרך כלל הם עצמם משוללי אנרגיית חיים, פאסימיים, שליליים ומקרינים את כל ה"טוב" הזה, לכל מי שנמצא במחיצתם. עשו לעצמכם טובה ופשוט תתרחקו, אם לא פיזית, אז לפחות תתנתקו נפשית ואל תתנו להם להשפיע.

 

תחשבו מה מעלה את מפלס אנרגיית החיים שלכם? הילדים שלכם, החלומות אותם אתם מנסים לממש, עבודה יצירתית - תתעסקו בכל אלה על בסיס יומיומי ותגלו את הכוח הטמון בכם ואת העוצמות שעומדות לרשותכם...

 

לחיים !

 

 

 

1 תגובות
התרגשות
04/04/2013 18:27
nava

 

התרגשות! זה מה שאני חווה עכשיו עם כתיבת הפוסט הראשון שלי. הרבה זמן חיכיתי לזה שיהיה לי בלוג שאוכל לשתף במחשבות, רעיונות והגיגים שיוכלו לשרת אחרים...אבל לתירוצים יש עוצמה משלהם והם ניצחו אותי לא פעם...זמן, ידע, מה פתאום בלוג?

בהיותי מאמנת קראתי את עצמי לסדר והטלתי עלי משימות לקדם את העניין ...קצת אומץ, הרבה סבלנות ועוד יותר - אמונה, אמונה שזה אפשרי , שזה אפשרי עבורי.

 

וכך אני יוצאת לדרך. זה כמובן הרבה יותר פשוט ממה שדמיינתי לעצמי , והשמחה שזה גורם לי היא ענקית ולו בגלל שלא ויתרתי והגשמתי את החלום הקטן ליצור בלוג משלי, ולבד !

 

אז אני מאחלת לעצמי הנאה וענין ולכם שתרויחו ולו במעט ממה שאני אעלה על הכתב....

 

4 תגובות