עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
הדמיית שיער – לא רק לגברים
30/11/2015 14:42
rita
הדמיית שיער, הדמיית זקיקי שיער, עדי שנדל
בעלת שיער דליל? סובלת מקרחות?
עדי שנדל, ממוחה להדמיית שיער ובעל המרכז ללימודי איפור קבוע והדמיית שיער, מסביר מדוע הדמיית שיער אינה נחלתם של גברים בלבד. 

את קמה בבוקר ומביטה בראי. מזה כמה זמן את מבחינה שהשיער שלך הוא לא כתמול שלשום. הוא נשר, הפך לדליל מאוד ופתאום את מגלה קרחות קטנות וגדולות. איך תוכלי ללכת כך לעבודה? מה תאמר הסביבה? תנשמי רגע. אין כל סיבה להילחץ, כי הרי היום את יכולה ליהנות מטיפולי הדמיית שיער מקצועיים גם לנשים. כן, מהיום ישנם טיפולי הדמיית שיער לא רק לגברים. נשים רבות המבקשות למלא את שיערן הדליל ואת הקרחות שגילו על ראשן, גדולות כקטנות, עוברות טיפולים ייחודיים של הדמיית שיער ונהנות ממראה טבעי ומושלם. הדמיית שיער כבר מזמן אינה נחלתם של גברים קירחים. כל שעלייך לעשות הוא להגיע אל המכון וליהנות מטכנולוגיה חדשנית ביותר. 

לאחר שהבהרנו כי טיפולי הדמיית שיער הם לא רק לגברים, את ודאי סקרנית לדעת כיצד מתבצע התהליך? המכשור שקיים היום, מספק לנו רמת הדיוק גבוהה במיוחד של זקיקי השערה וכך גם התאמת הגוון של הצבע הנבחר. כך שהיום ניתן ליצור שערה מדויקת מאוד בהתאמה אישית לגוון של השיער הטבעי שלך. בזכות כך, איש מהסובבים אותך לא יבחין שמדובר בהדמיית שיער. חשוב להדגיש כי אין כל הבדל בין הדמיית זקיק השערה בקרב גברים ובין ההדמיה עבור נשים. הסוד בהדמיית שיער לא רק לגברים היא הידיעה כי שיער מלא הפך כבר מזמן לאידיאל היופי הנשי, ולכן העוסקים במלאכה עונים על צורך גדול מאוד בקרב האוכלוסייה הנשית. 

עדי שנדל הוא מומחה להדמיית שיער שאינה מיועדת לגברים בלבד, אלא גם לנשים, והפך את המקצוע לאומנות. הוא מרצה במדינות רבות בחו"ל ומעביר את הידע שלו לאלו העוסקים בתחום המעוניינים ללמוד נדבך נוסף ולהציע ללקוחותיהם טיפול מדויק ומקצועי. אלפי לקוחות מרוצים שעברו טיפולי הדמיית שיער תחת ידיו של עדי שנדל הם אלו המספקים את הוכחה לרמת הדיוק בעבודותיו ולרמה המקצועית הגבוהה שלו בביצוע הדמיות שיער שאינה מיועדת כאמור רק לגברים. 

נשים בכל הגילאים הסובלות מהתקרחות ברמה כלשהי אינן צריכות לסבול מתחושות מבוכה וחוסר נעימות הנלוות לדלילות שיער והתקרחות. אתן מוזמנות ליהנות ממראה רענן וצעיר שנראה טבעי לחלוטין בטיפולים חדשניים לגמרי שיעניקו לכן חזרה את הביטחון העצמי ואת הנשיות. 

רגע לפני ההחלטה הגדולה, התקשרו עוד היום ותאמו פגישת ייעוץ ואבחון אצל עדי שנדל – האקדמיה ללימודי הדמיית שיער ואיפור קבוע: 03-5255105.

0 תגובות