עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
לזכות בלוטו - חלום או מציאות?
21/11/2013 13:31
reut7878

 

רוב האנשים תמיד חולמים על לזכות בפרס כספי גדול. הם בונים לעצמם את החלומות הכי גדולים שחלומות אלה נשענים רק ברגע שיהיה את הכסף המתאים לכך. כך כל אחד ואחד מתחיל לבנות לעצמו הרים רבים ותוכניות מה היה עושה אילו היה זוכה בלוטו. אנשים רבים חולמים על היום הזה של אחרי הזכייה שהם מנופפים בידם צ'ק זכייה גדול מול מנהל הבנק שלהם הרשע או מול הבוס. בעצם חולמים על כל הטוב שיהיה להם כאשר יפקידו את הסכום הענק הזה לחשבון הבנק ואז יוכלו  להפסיק לרדוף אחר הכסף כל חייהם וזה יבטיח להם חיים קלילים ונוחים. בדרך כלל חלומות אלה נשארים בגדר דימיון בלבד ונראה כי אף פעם לא נוכל להגיע לזכייה כל כך גדולה וגם לא חשוב כמה אחרים ינסו למכור את כל החלומות שיש בטלוויזיה תמיד תהיה הסטטיסטיקה שתדבר בעצמה.

 

תמיד בפרסומות בטלוויזיה אומרים תנו למספרים לסדר לכם את החיים. אך מה הם לא מוסרים בפרסומת זה שהסיכויים לזכייה הם ממש אפסיים ורק כרטיס בודד אחד יכול לזכות מבין ארבע מיליון מנחשים. זאת אומרת שאם כל מדינת ישראל ימלאו כרטיס של לוטו פעמיים אז יזכה רק זוכה אחד.

 

אך לא צריך לוותר כל כך מהר על הניסיון שאולי לדוגמא תזכו בהגרלה של לוטונט או בהגרלה אחרת. מה שניתן לעשות זה לשנות אולי את הטקטיקה. לדוגמא אם עד עתה הייתי רגילים למלא כרטיס לוטו אחד או שניים אז תוכלו כיום למלא הרבה יותר טפסים וכך יהיו לכם הרבה טורים ותוכלו להגדיל את הסיכויים לזכייה שתהיה אפשרות שאחד מהטורים שמילאתם יזכה בסכום גדול בלוטו.

אך מנגד הבעיה הנוספת  היא העלויות של כרטיסי הלוטו שהם עולים די יקר. ואם תמלאו הרבה טורים תצטרכו לשלם יותר אך יש הצעה שפוטרת את העניין והיא למלא הרבה טורים דרך הגרלות קבוצתיות. 

1 תגובות