עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
אהבה  (1)
ארכיון
יוני 2013  (1)
אובססיה.
02/06/2013 01:52
retouching
אהבה

אהבה  מבחינתי הייתה השג משמעותי בחיים , רדפתי אחריה מאז התיכון .....
אך אף פעם לא הצלחתי להשיג אותה . באחד מן הימים כבר איבדתי עניין באהבה הרגשתי שזה משהו שכנראה לא יבוא לי בחיים ...
שכנראה אין לי מה לחפש אותה או לרדוף אחריה כי זה משהו שכנראה לא היתגשם אצלי .
איך הכל התחיל :
כמו תמיד יצאנו למסיבה אני וכל החברים הגאים שלי , יצאתי בגישה הכי משחוררת שיש והכי בראש של -לא אכפת לי כבר מכלום העיקר להנות !
רקדתי , עשיתי מה שבראש שלי וכמובן נהנתי .
ברגע הכי לא צפוי והכי לא קשור הופיע מול הפנים שלי בחור עם כובע נייק ... שהיסתכל עלי במבט חודר ומוזר ....
שאלתי אותו הכל בסדר ? הוא ענה לי " אתה אחד היפים שיצא לי לראות ."
לרגע די נבהלתי ולא ידעתי כל כך איך להגיב אבל די הסמקתי והשבתי בתודה רבה ...
הוא שאל אותי אם אני רוצה לרקוד איתו ואם זה בסדר שהוא מדבר איתי ?
הסכמתי מאי נעימות והישתדלתי להראות שאני לא כזה בעניין .... אך הוא לא הרפה והיתייחס אלי בצורה הכי מקסימה שמישהו איי פעם היתייחס אלי .
הגבריות הלא צפויה שלו והג'נטלמניות המתפרצת  לא נתנה לי בשלב מסויים להישאר אדיש כלפיו ... 
כן הוא נישק אותי .
לאחר שהיתנשקנו ורקדנו ביחד והחלפנו כמה מילים  ופייסבוק הוא ביקש ממני לצאת איתו החוצה במטרה לספר לי משהו .. די נרתעתי מכל העניין אך העיניים המתוקות שלו לא נתנו לי לסרב לו ...
יצאנו לבחוץ והוא התחיל לדבר ... התחיל לספר לי על העבר שלו ועל זה שהוא ישב בכלא ועל מה הוא מואשם ושהוא בחר לספר לי את זה כי פעם ראשונה אחרי תקופה מאוד ארוכה מישהו באמת מצא חן בעיניו ... ושכל הדברים האלה שהוא מואשם בהם לא אמיתיים  הוא פשוט היה נקרא שותף לעניין כי הוא היה חי עם אותו בן אדם שהואשם בזה באותו בית . 
מאותו רגע רק חיכתי שהוא יניח לי וילך . ניסתי להראות שהכל בסדר כי די נבהלתי ממנו ולא רציתי שבן אדם כזה יהיה בחברתי .
אחרי שהכל נגמר והגעתי הביתה , נכנסתי למיטה והמחשבות עליו לא נתנו לי להירדם . ניסתי להוציא אותו מהראש שלי אבל לא הצלחתי ....
בסופו של דבר נרדמתי כשהתעוררתי קיבלתי הודעה בפייסבוק ממנו והתחלנו לדבר ... 

החודש הראשון 9.12 :
לאחר שבמשך כמה ימים דיברנו טלפונית ווירטואלית החלטנו להיפגש שוב ... הוא הגיע לעיר שאני גר עם חבר ואני באתי עם ידידה .
ישבנו ודיברנו צחקנו בעיקר והוא לא הפסיק לחבק אותי ולהעניק לי חום ויחס מושלם .
מאותו יום הבנו שאנחנו ביחד ... זה היה החודש הכי מדהים שהיה לי בחיים ... לא הצלחנו להיפרד אחד מהשני בטלפון היינו מדברים שעות על גבי שעות ללא הפסקה . הגעגועים לא הרפו ברמה שכל יומיים הוא הגיע לכאן כדי לראות אותי ...
באחד מן הימים הוא הגיע עם כמה חברים , חברים די ירודים , חברים שמעשנים סמים - ערסים עם עבר מזעזע .
באותו יום חזרתי הביתה ונפרדתי ממנו ... אמרתי לו שאני והדברים האלה לא מתחברים ביחד .  מאז שאני זוכר את עצמי הייתי נגד סמים זה אחד העקרונות הכי חזקים אצלי . הסברתי לו שאני לא אוהב את הסביבה הזו ושלבחור שהעבר שלו באמת בגדר עבר לא מתאים שהוא יהיה בחברה כזו ובטח ובטח שאני לא רוצה לצאת עם מישהו שיעשן סמים .
הוא לא נתן לי לסיים את השיחה והבטיח לי שלמעני הוא לא יגע בזה בחיים ובשבילו זה סתם שטויות ולא מושך אותו בכלל כל הדברים האלה והחברים האלה זה אנשים שגרים באזור שלו ( אזור מאוד רדוד) ודי קשה לו למצוא חיי חברה נורמליים כי אלה האנשים שנמצאים בקרבתו .
עוד מהחודש הזה הבנתי שקשה לי לעמוד בקסם שלו והאמנתי לו סמכתי עליו ... העיניים שלו כל כך טהורות כל כך יפות ...שלא יכולתי שלא לסמוך עליו .
שמנו את היום הזה מאחורה והמשכנו הלאה . המשכנו בלי להיסתכל אחורה רק עם מבט קדימה השקענו את כל יכולתנו בלהעניק אהבה אחד לשני .
לקראת סוף החודש הוא התחיל לקחת אותי למלון כדי שנוכל לישון ביחד .. " כדי שהוא יוכל לחבק אותי בזמן שהוא ישן ולהריח אותי כמה שיותר מקרוב " .... הנתינה , הפינוק , החום  והחוסר אדישות והדאגה כלפי רק גרמו לי להיתאהב בו יותר ויותר מיום ליום ... עוד מאמצע החודש הזה כבר אנשים מהצד שלו היו מנסים להפריד בנינו . כאב להם שהוא פיתאום רק שלי , שפתאום הוא כבר לא יוצא איתם , שפתאום הוא משקיע את כל כולו רק בי . נלחמנו . לא נתנו לשום דבר להפריע לנו והמשכנו קדימה . 

החודש השני 9.1 :
הופה אנחנו כבר חודש שלם ביחד ! סוף סוף אני מצליח להחזיק עם בן אדם , סוף סוף זה אמיתי , סוף סוף אני סופר עם מישהו את הזמן שאני איתו .
מאותו שלב הרגשנו שאנחנו לא רוצים שזה יגמר אף פעם . לקראת אמצע החודש הזה הגיע היום הולדת שלי ... בשלב הזה הוא כבר כמעט הכיר את רוב החברים שלי ... 
הוא אסף אותי מהבית כרגיל ויצאנו למסעדה עם כל החברים שלי לחגוג את יום ההולדת ה19 שלי ...
אחרי שסיימנו שם הוא לקח אותי למלון וביקש ממני לחכות לו למטה והוא היתקשר אלי ויגיד לי מתי לעלות .. כמובן שהבנתי שמותר בהפתעה שהוא הכין לי .. לא יכולתי לחכות והלב שלי לא הפסיק לפעום .
עליתי אל החדר ובכניסה לחדר הוא חיכה לי ... חיכה לי בזרועות פתוחות חיבק אותי ולחש לי באוזן " אני אוהב אותך " .
נכנסתי אל החדר שכולו הוא היה מקושט בנרות ופרחים ושוקולדים על המיטה ... על המיטה היה מונח ברכה , בושם, ובובת פרח שעליה רשום " שלך לנצח " ...
הדמעות התחילו לרדת לי מהתרגשות ולא ידעתי איך להגיב הוא לא הפסיק לחבק ולנשק אותי ולהגיד לי כמה הוא אוהב אותו ושזה רק טעימה ממה שמחכה לי ממנו ...
באותו לילה לראשונה הסכמתי להתפשט לגמרי לידו ... תמיד שהיינו נכנסים למיטה לא הרשתי לעצמי להוריד את הבגדים לגמרי .. בעברי הייתי ילד שמן והבטחון העצמי הנמוך שלי לא נתן לי לעשות זאת .
באותו ערב הוא נגע בכל כולי לראשונה .. נתן לי להרגיש הכי יפה בעולם , להרגיש עד כמה אני מוגן, עד כמה הוא אוהב אותי ...
החודש גם הוא היה אחד החודשים היפים בחיי ... אחד המרגשים והמיוחדים שהיו לי ...
סוף סוף יכולית להגיד שזכיתי .

החודש השלישי 9.2 :
ואוו אני חודשיים עם בן אדם ... הזמן טס .. חודשיים שהיינו מבלים בבית מלון ... חודשיים שהיינו מאוהבים עד השמיים , בלי ריבים , בלי צרות .
באותו חודש היה לו יום הולדת .. כמובן שגם אני השקעתי ... קניתי לו בושם , הכנתי לו תמונה שלי ושלו ממסוגרת בגדול כשבאמצע שלה רשמתי לו " when you hold me iam a live " המשפט שהכי ריגש אותו שאמרתי לו איי פעם במהלך הקשר הזה , וכמובן ברכה ענקית ומושקעת .
הגעתי אליו הביתה  .. שכבנו במיטה מחובקים וראינו סרטים עד הערב .. כשהאגיע הערב ירדנו לשבת למטה עם שכנים שלו .. אנשים לא הכי נורמליים שיצא לי לפגוש .. הם הציאו לשבת לשתות ... אך אני הרגשתי שזה רק הולך להרוס לי את ההפתעה שהכנתי לו ... לא היה באלי לשתות והייתי גם דיי עייף ... עלינו אל החדר שלו הוצאתי לו את הכסף בשביל השתייה ושאלתי אותו עם יש סיכויי שאני אנוח קצת בזמן שהוא יבלה איתם למטה ( ובעצם בזמן הזה אני אכין לו את ההפתעה ) ... הוא לא היה מוכן לקבל זאת והתפתח וויכוח שבמהלכו הוא גירש אותי מהבית שלו .
קמתי מהמיטה שלו בפנים מלאות בדמעות לקחת את הדברים שלי והוא תפס אותי ואמר לי " אני אוהב אותך אל תלך , כואב לי שאתה לא רוצה לבלות איתי למטה כשעוד כמה שעות היום הולדת שלי .. אני מדבר מתוך עצבים אל תתייחס אלי אני מצטער " ... סלחתי לו אך נורא נפגעתי ... ירדתי למטה וחצי שעה בערך לפני היום הולדת שלו עליתי עם אחותו לבית ... קישטתי לו את כל החדר בבלונים ונרות על המיטה היו מונחות המתנות שאותן מקיף לב של נרות ... על המדרגות של הקומה שלו היו מונחים נרות ומהכניסה של הבית עד לחדר שלו היו מונחים בשביל פרחים ...
הוא נכנס וכמובן התרגש , חיבק אותי ולחש לי אתה האחד שלי .. אני בחיים לא יעזוב אותך . 
מאותו חודש הרגשתי שאני עם בן אדם שונה ... בן אדם שמתחיל להרשות לעצמו להיתנהג איך שהוא רוצה ... התחלתי לשמוע שמועות מאנשים על העבר שלו ... דברים שהוא הכחיש וטען שהם לא נכונים ... ושאלה סתם שמועות ושאני צריך להאמין רק לו כי הוא הבן זוג שלי . 
התחילו בנינו ריבים שלא פוסקים ... 
מאותו ערב ביום הולדת שלו ... הלב שלי כבר לא היה כזה שקט כמו שהוא היה בהתחלה . 
במהלך החודש הזה פתאום התחילו לצוץ עוד חברים שבחיים לא שמעתי עליהם .. חברים שבאים ויושבים אצלו בבית ... חברים שלא יודעים עליו .
הוא ביקש ממני שברגע שהם מגיעים שנדבר רק בהודעות ולא להיתקשר כי התמונה שלי מופיעה כשאני מתקשר והם יכולים לגלות ...
במהלך החודש הזה היה חבר אחד מרכזי .. "עומר " שהיה מבלה אצלו די הרבה ... הוא לא היה מפסיק לדבר עליו " איזה חמוד עומר הוא כל יום בא ומעלה לי דגים שאמא שלו מכינה ..., קונה לי סיגריות שאני נתקע .. עומר עומר עומר ועומר " 
כמובן שלא היה אכפת לי  כמובן בגלל שהוא סטרייט ודי שמחתי לשמוע אותו נהנה ....
לקראת סוף החודש הזה הוא סיפר לי " אתה יודע חברה של עומר לא אוהבת שהוא בא אלי " כששאלתי אותו למה הוא ענה " עומר היה בגמילה מסמים והיא חושבת שהוא בא אלי כדי לעשן באנגים כדי שהיא לא תדע " 
מאותו יום התחילו לי חשדות ... חשדות שלא פוסקות ... התחלתי לפקפק בדברים שהוא מספר ואומר שהוא עושה . 

החודש הרביעי 9.3 :
3 חודשים עם בן אדם אני באמת מאוהב .... הקשר הכי ארוך שהיה לי בחיים ... בחודש הזה הגיע המשפט שלו .. הגזר דין .. במשך שנתיים הוא במעצר בית  שבמהלכו זה הפך למעצר בית לילי ... מתחילת החודש הזה התחיל להיות לי קשה .. הלב שלי התחיל לכאוב ...
הגענו לבית המשפט והחזקתי לו את היד ... נכנסתי איתו לשירותים ובכיתי לו חיבקתי אותו ונישקתי אותו אמרתי לו " יפה שלי .. אני אחכה לך גם עם יקחו לי אותך .. אני אוהב אותך ואני אבוא לבקר אותך " הוא נכנס למשפט עם השותף שישב איתו בכלא בעבר .. 
אחרי שישבתי בוכה במשך שעה בחוץ בסוף הוא יצא , הוא יצא מחוייך תפס אותי וחיבק אותי בחוזקה ואמר לי אני לא נכנס רק השותף שלי נכנס קיבלתי רק עבודות שירות  אמרתי לך שאני לא מואשם במה שכולם אומרים אמרתי לך לסמוך עלי ולהאמין לי !  הייתי הכי שמח בעולם ורגוע ... הלכנו לאכול עם אמא שלו אחרי המשפט ואז הוא ליווה אותי לתחנה מרכזית בת"א לחזור הביתה ... בזמן שהוא ליווה אותי אחד מהחברים שלו היתקשר ואמר לו שהוא אצלו והוא מחכה לו הוא ועוד כמה חברים ... לפני שעליתי לאוטובוס לחשתי לו באוזן "אל תאכזב אותי" ...
מהחודשיים וחצי הראשונים לא הפסקתי להציק לו בשאלות ובחשדות על הסמים ... הלב שלי לא היה רגוע והרגשתי שמשהו לא בסדר ... אך הוא תמיד אמר לי " אני בחיים לא יגע בזה יותר אתה לימדת אותי כמה זה גרוע " .. באחד מן הריבים שלנו הוא אמר לי " לפני שאני אכנס לעבודות שירות אני עושה בדיקות שתן אני אשלח לך את התשובה כדי שתיהיה רגוע " .... יום אחרי המשפט ידידה טובה שלי אמרה לי " אתה עדיין מאמין לו שהוא לא נוגע ? אתה יודע שיש נייס גאי שלא רואים בבדיקות שתן ? " מאותו רגע הבנתי שזהו הוא מעשן ...היתקשרתי אליו ואמרתי לו " אני יודע מה זה נייס גאי אתה לא תצליח להכחיש את זה יותר אני יודע שאתה מעשן תגיד את האמת כבר ! " כמובן שהוא הכחיש וניתק את השיחה . 
הוא התקשר אלי אחרי כמה שעות ואמר לי " אני רוצה להיתוודות אתה צודק כל התקופה הזאת עם החברים עישנתי באנגים ואני מצטע... "
מאותו רגע ניתקתי את השיחה ולא רציתי לשמוע ממנו יותר ! לא יכולתי להרשות לעצמי להתקרב אליו . 
במשך שבוע הוא לא הפסיק להיתקשר ולשלוח הודעות שהוא אוהב אותי והוא מצטער והוא לא יגע בזה יותר ושהוא לא מוכן לוותר עלי ... לא עניתי .
עד שהוא הגיע לכאן .. ירדתי למטה וישבתי לידו באוטו לא יכולתי להיסתכל עליו .. הוא לא הפסיק לבכות וניסה לחבק אותי , לא נתתי לו לגעת בי ... הוא נסע לחוף והתחיל להחתנן בפני שאני אסלח לו ... טען שהוא בחיים לא יעשה את זה יותר ... אחרי שבמשך תקופה שלמה הוא הכחיש ושיקר לי זרק לי משפטים כל כך שיקריים ... ראה אותי במצבים הכי משבריים שלי בגלל החשדות האלה .. ובכל זאת הוא עשה זאת ... 
הבכי שלו .. שבר אותי לא יכולתי להיות אדיש אליו .. הלב שלי פועם רק מלהריח את הבושם שלו ... לא עמדתי בפניו וסלחתי לו... 


המשך יבוא .... 

0 תגובות