עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
עבודות גבס – העולם המופלא של עיצוב הבית
13/09/2012 16:08
nadav
עבודות גבס, עבודות גבס לפלזמה, פינוי דירה
עבודות גבס הן אחת הדרכים הזולות והקלות ליצור בבית מראה ועיצוב ייחודיים בצורה גמישה ומבלי לסבול משיפוץ ממושך וללא צורך פינוי דירה. היתרון הגדול בהחלטה על הזמנת עבודות גבס, אם במסגרת בנייה או שיפוץ כללי ואם במסגרת שינוי נקודתי, היא הידיעה שאלה יספקו לנו שילוב בין פתרון פונקציונאלי כמו הוספת קירות, בניית מדפים ונישות, יצירת ספסלים בנויים ועוד. ובין הכנסת אלמנטים עיצוביים לבית, באמצעותם יוקנה לו מראה חדש ומסוגנן בהתאם להעדפותיכם האישיות.

 
להלן כמה דוגמאות של עבודות גבס המדגימות בדיוק כיצד ניתן לשלב בין שינויים עיצוביים לשינויים פונקציונאליים בבית, ואשר יסייעו לנו להדגיש את הכדאיות של הבחירה בשיפוץ באמצעות עבודות גבס:

עבודות גבס לפלזמה ובניית נישת אחסון בסלון בגבס – כבר עבר מזמן עידן המדפיות והמזנונים מעץ. ברוכים הבאים לעולם המדפים הבנויים.מומחה עבודות גבס שהוא גם אמן בנשמתו, יוכל לסייע לכם לתכנן וכמובן להוציא לפועל את בנייתם של ספריה או מזנון שתוכננו ובוצעו בדיוק בהתאם לצרכים הייעודיים שלכם. מזנון ומדפים הבנויים מגבס יוצרים חלל אחסון המשולב בקיר הבית ויכול להכיל בתוכו טלביזיה, מערכת שמע וספרים בצורה אידיאלית. בעזרת תכנון מראש תוכלו להשחיל פנימי כבלי חשמל שיגיעו לנקודות רבות בצורה אסתטית, לשכוח מסיבוכי הכבלים מאחורי הטלביזיה והDVD וגם להנות מנקודות תאורה המשדרגות את המראה של נישת הגבס והופכות אותה לפריט עיצובי .

 
    ארונות גבס – אם בחדר ארון נפרד משלו ואם כחלק מחדר השינה או חדר הילדים שלכם, ארון גבס בנוי הוא עוד פתרון נפלא המדגים כיצד עבודות גבס משלבות בין פן שימושי ופן עיצובי. ניתן להשאיר את מדפי הארון פתוחים או להתקין בהם דלתות מסוגים שונים. מובן שהפיסול בגבס בהקשר זה מאפשר אינספור דוגמאות וגדלים לתאי הארון השונים.דוקא השימוש בגבס מאפשרת מגוון רב של גימורים ומרקמים לחלל האחסון שיצרתם.

 
    חללי אחסון בחדר עבודה – עבודות גבס נוספות המהוות להיט עיצובי ושימושי, הן פינות עבודה ויצירה בנויות בחדרי ילדים,  פינות עבודה בחדר המשמש משרד ביתי ואפילו פינת עבודה שהיא חלק מסלון הבית במקרים בהם אין חדר עבודה נפרד בבית או בדירה. בבניה בגבס ניתן להתאים את הגובה והגודל של השולחן בצורה מושלמת לחלל בבית ולשימוש המיועד לו. כך ניתן לבנות שולחנות ומדפים בגבהים שונים לילדים בגילים שונים או למבוגרים וגם לשלב תאורה שתאיר על הכל בצורה מושלמת, גם עיצובית וגם פונקציונאלית.

 
מומלץ לבחור קבלן שיפוצים עבודת גבס מקצועי שיעבוד כיד אחת עם מעצב הפנים שלכם. כך תבטיחו כי נישת הגבס שעליה אתם חולמים תיבנה מחומרים איכותיים ובטכניקות העדכניות ביותר.
0 תגובות
פינוי דירה אישי ומקצועי
13/09/2012 15:53
nadav
פינוי דירה, פינוי תכולת דירה, פינוי דירות
רבים הם האנשים אשר מנסים לפנות את דירתם ללא עזרה מקצועית ובכך חושפים את עצמם לנזקים עתידיים רבים. הניסיון לבצע פינוי דירה בצורה עצמאית עלול להסתיים לא רק בגב שבור ובאובדן של ימי עבודה רבים, אלא גם בנזק חמור יותר שעלול להיגרם לדירה עצמה, לרכוש שלכם ושל השכנים, וחלילה בפגיעות גופניות נוספות. את כל זה ניתן למנוע בשכירת שירותים מקצועיים.

עכשיו, פינוי דירה במקרה של קבלת דירה בירושה, מעבר ההורים לדיור מוגן, שיפוץ יסודי וחידוש הריהוט, מעבר לחוץ לארץ ועוד נסיבות שאינן דומות למעבר דירה רגיל, כרוך בלוגיסטיקה מיוחדת. לעיתים יש לפנות ריהוט ישן והרוס למזבלה, לעיתים יש למכור את הריהוט ולהכין את הנכס למכירה על ידי ניקוי ותיקונים, ולעיתים יש לדאוג דוקא לאחסון נאות של התכולה.

כאשר תזמינו נציג של החברה לתיאום לגבי פינוי תכולת דירה הוא יבצע הערכה של הציוד וכוח האדם הדרושים כדי לפנות את התכולה הנדרשת. בין היתר הוא יערוך רשימה של כל החפצים אותם יש לפנות ויבחן את התנאים הפיזיים הקשורים לפינוי כגון האם יש מעלית בבניין ומה גודלה, רוחב הפתחים וחדר המדרגות, מיקום חניות ורכוש משותף שעלול להינזק בהובלה וכדומה. על פי נתונים אלו יוחלט האם יש צורך במנוף או בכלים מיוחדים, האם מספיק רכב קטן או שיש צורך במשאית והחלטות דומות. המחיר יותאם להערכות.

רק בעלי מקצוע יכולים לתת מענה מלא לצרכים הלוגיסטיים הכרוכים בביצוע פינוי דירה. בעלי מקצוע יכולים לפנות חפצים כבדים במהירות וללא פציעות, כמו כן הם יכולים לפרוץ לדירה במידת הנדרש. חברות המתמחות בפינוי דירות מספקות לרב גם שירותים נלווים כגון נקיון, תיקונים וצביעה. 

עבודה עם אנשי מקצוע חוסכת מכם חשש לנזקי רכוש או פציעות וגם ימי עבודה שעלותם רבה. גורמים אלו יטפלו בכל הכרוך בפינוי, כולל פינוי פסולת מסוגים שונים למקומות האיסוף הרלוונטים ובכך ימנעו מכם גם חשש לקבלת דוחות מן הרשויות המקומיות. במקרים מסויימים יוכלו המפנים אף לקנות מכם חלק מן הריהוט או לתרום אותו לנזקקים.ככלל פינוי דירה בעזרת אנשי מקצוע הוא מעשה נבון שנותן לכם הרבה שקט נפשי.
0 תגובות