עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
מאי 2014  (1)
שלום אנשושים, פרק ראשון אתם מוכנים??
20/05/2014 14:51
רוית

פרק 1:


"מישל!! איפה את?? "

צעקה חדה פילחה את האוויר התעוררתי מהר וראיתי את לוסיה אחותי מחפשת אותי נלחצתי, איך יכול להיות בכלל שאני ברחוב?! הרי הלכתי אתמול עם נועם חבר שלי יחד למועדון החדש שפתחו כאן ואז אני זוכרת שהיה רעש חזק וכאב לי הראש.... זהו, יותר מזה אני לא זוכרת!!!

"מישל!! בואי כבר!! " ראיתי את מישל, היא עמדה וכל הפנים שלה היו נפוחות מבכי וכנראה שזה לא רק מיזה זה היה נראה כאילו מישהו הרביץ לה...

לא יכולתי כבר לראות אותה ככה החלטתי שמה שיהיה יהיה.... "מישל! אני כאן!! " לא האמנתי שאני אומרת את זה אבל אני אומרת את זה.... ראיתי אותה היא רצה אלי " מישל!! איפה היית כלכך דאגתי לך!" היא חיבקה אותי חזק היה ממנה ריח חזק כמו שהיו במים שנועם הביא לי אתמול כשכאב לי הראש.... "מישל, למה את נראית ככה? מה קרה?? למה הבגדים שלך קרועים? בואי מהר הבייתה... " לא המשכתי להקשיב למה שהיא אמרה זה לא שלא רציתי! פשוט לא הייתי מסוגלת! היא אמרה שהבגדים שלי קרועים?! אני לא מסוגלת להסתכל על עצמי ולגלות שזה נכון! אני מקווה מאוד שהיא סתם אמרה או שפתאום אני יתעורר מהסיוט הזה אני רוצה לצבוט את עצמי ולגלות שהכל חלום אבל כשאני באה לצבוט את עצמי אני מגלה שכל הבגדים שלי קרועים לגמרי ושיש מספר שריטות וחתיכות מסביב לפה שלי ובחזה ובכל הגוף!! נראה לי שנועם... לא ! אניי לא מסוגלת להגיד את זה!! הוא לא יעשה לי את זה! אין מצב שזה הוא!! אה? כן ?! אז איך תסבירי את זה שהיית ככה ברחוב עלה בי קול שני , לא היה לי כבר כוח הגעתי הבייתה התקלחתי ונכנסתי למיטה אחרי שלוש שעות לוסיה העירה אותי, "נועם על הקו, קחי מישל"... מה?! נועם?? אין מצב היא עובדת עלי! לקחתי ממנה את הטלפון מהוססת "הלו?" אמרתי לתוך פומית הטלפון , לא הייתה שום תגובה, אחרי כמה דקות נשמע משפט : "ניפגש בעוד חצי שעה במקום שבו התעוררת! יא'מניאקית! מזדיינת עם אחרים!! אני יראה לך מהזה! אם את לא תבואי אני יבוא אלייך!" ואחרי זה הוא ניתק... הטלפון נפל לי לרצפה לוסיה שמעה את הבום ונבהלה ובאה מהר "מישל! הכל בסדר?" "כן , כן , הכל בסדר!" עניתי לה, היא הלכה חזרה לסלון אבל אני לא יכולתי יותר, התארגנתי מהר לקחתי את האייפון שאם אני אצטרך להזעיק עזרה... כל הדרך אני מנסה לחפש תירוצים, אולי מישהו מכריח אותו להגיד לי את זה ? זה לא יכול להיות עלה בי עוד הפעם הקול השני אני מנסה להשתיק את הקולות שבתוכי, אני רואה שם את נועם הוא עומד לבד ובכלל לא נראה שמישהו מכריח אותו להגיד לי או לאיים עלי.... החלטתי לנסות אותו : " נועם! " צעקתי ורצתי אליו כאילו אני שמחה לראות אותו ראיתי שהוא משחק אותה זורם אז המשכתי לרוץ אליו והוא תפס אותי בחיבוק הוא התחיל נשק אותי בפה לא התנגדתי פחדתי לעשות משהו שיעצבן אותו ואז הוא יעשה לי משהו או שהוא פתאום יספר לכולם... הוא התחיל לחבק אותי תוך כדי הוא כבר הוריד לי את החולצה הייתה לי גופיה מתחת רציתי להגיד לו שזה כבר מוגזם מתי שהוא התחיל להוריד לי את הגופיה אבל לא הייתי מסוגלת הרגשתי את היידים שלו כבר בכל גופי היה לי קר הרוחות הקרות התחזקו והתחיל לרדת גשם אבל הוא לא הפסיק הוא הוריד לי את המכנסי האימונית החדשים שלי הרגשתי שאני מתפחלצת הכל נרטב והתלכלך בבוץ אבל פחדתי ממנו לא הייתי מסוגלת לעשות כלום הפחד שיתק אותי... הוא התחיל להוריד לי את החזייה הרגשתי את הדמעות כבר יוצאות לי נשרטתי חזקה הבנתי עכשיו למה קמתי עם שריטות.... הוא הוריד לי את התחתונים לא יכולתי יותר בכיתי חזק ואז הוא ניתק את שפתיו סוף סוף משפתי "אני מבין שאיתך זה לא עסק קל , אה?! "הוא סינן מבין שפתיו והוא תפס אותי חזק והעיף אותי לתוך המושב האחורי של המכונית שלו הרגשתי שרע לי הוא התחיל לסוע הוא הגיע לאיזשהוא בית נדוש והכניס אותי ולקח אותי לתוך המיטה וצעק עלי "אני מקווה מאוד בשבילך שאת יודעת לעשות סקס כי זה מה שאת עומדת לעשות עכשיו אני מאוד מקווה בשבילן שתביאי לי מהר לפחות ילד אחד! יאללה פני מקום!"

המשך יבוא....

0 תגובות