עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
להוביל אותך לכושר חיים בריאים
12/12/2013 10:34
rami7878

מאמנת כושר אישית מכירה טוב מאוד את כל היכולות והמגבלות אשר יש למתאמן והיא מתאימה לו תוכנית אימונים עבורו באופן אישית אשר תענה על כל הצרכים והדרישות שלו וזאת על ידי מעקב צמוד מאוד אחרי ההתקדמות שלו.

הליווי של האימון הינו פתרון המותאם במיועד עבור הצרכים האישיים והא משיג את כל מטרות תוכנית האימון תוך זמן קצר ביעילות ובצורה נכונה.
האימון מתנהל בבית המתאמן  והוא מותאם במיוחד עבור הנוחיות שלו ומתמקד בצרכים הרלוונטיים לכל מתאמן. המאמן מלווה את המתאמן שלב אחרי שלב בביתו או בעבודתו וזאת תוך התמקדות מדויקת במטרה.

אז מה יעיל במאמנת כושר אישית בבית? במסגרת שירות המאמנת כושר אישית הניידת היא מגיעה עד המתאמן כאשר היא מלווה בציוד כושר מתאים למתאמן וגם מגוון. על ידי כך תחסכו לכם זמן יקר של נסיעה עד למכון הכושר. האימון בבית המתאמן תורמת מבחינת עבודה אישית בסביבה הכי טבעית שלו ובכך גורמת למתאמן לא להפסיק להתאמן. בעזרת שיטה זו המתאמן יחסוך כסף וזמן עד הנסיעה לחדר הכושר.  האימון מתקיים בכל הארץ וחוסך זמנים של חיפוש חניה מאיישים.
כאשר המתאמן מגיע להצלחה זהו גם ההצלחה של המאמנת כושר האישי,כאשר טוב למתאמן טוב למאמנת. בין השיטות העיקריות הם לדחוף קדימה את המתאמן ולהפיק עבורו את התוצאה הכי טובה.
האימונים מתאימים לגברים,לנשים ולילדים כאחד. המאמנים עוברים מגוון הכשרות בתחום של האימון ושל הטיפול והם מוסמכים. ישנם חבילות של אימון אשר מתחלקות למספר סוגים. ישנם מסלולים של עשרה אימונים, יש מסלולים של עשרים אימונים ושל שלושים וחמישה אימונים. המחירים יכולים לנוע וככל שתברחו יותר מסלולים המחיר ישתלם יותר. ישנם צוות של מאמנים שעובדים בשיתוף בכל הארץ וגם אם המתאמנים גרים בצפון או בדרום הם מגיעים עד אליהם עם כל הציוד שידרש. אז מה שנותר הוא לצלצל ולבדוק איזה אימון מתאים עבורכם ותשיגו חיים בריאים ורזים תוך מספר אימונים.

 

0 תגובות