עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
הדברה  (12)
רחלי  (8)
ארכיון
טיפולי פנים
10/08/2012 11:02
raccc111
רחלי, רחלי, רחלי, רחלי

טיפולי פנים

טיפול פנים בראשון לציון מבוצעים בהרבה מאוד מכונים בארץ. יש מבחר רב וסוגיםם שונים של טיפולי פנים. יש אנשים שמבצעים טיפולי פנים לפי המלצה טובה שקבלו מחבר ויש אנשים אשר בוחרים להגיע למכון בעל שם ולבדוק את סוגי טיפולי הפנים אשר מציעים. טיפולי פנים צריכים להתבצע על ידי ידיים מקצועיות ובעלות ניסיון רב. חשוב לציין מה אתם מצפים מטיפולי פנים כדי למנוע אכזבה. טיפולי פנים קיימים לאורך זמנים שונים ותדירות החזרה על טיפולי הפנים בעיקר תלוייה בסוג העור וכמובן ברצונכם. טיפולי פנים יכולים לחדש את העור ולגרום למראה עור קורן, מי לא רוצה עור זוהר, בריא, צעיר ויפה? הרי כולנו רוצים להישאר צעירים לנצח וטיפולי פנים הרבה מאוד פעמים מבטיחים לנו שאם נקיים סדרת טיפולי פנים אנו נמנע את הזדקנות העור כמובן טיפול בצלקות הוא חשוב הרבה יותר וגם הוא נותן אפקט מחודש לעור. הידיים המבצעות את טיפולי פנים הן מאוד חשובות ויש ליידע את מי שמבצע את טיפולי הפנים עבורכם כיצד אתם מרגישים. יש אנשים אשר יתמידו ויגיעו לטיפולי פנים בתדירות גבוה ויש כאלו שיבצעו טיפולי פנים לפני אירוע גדול או חשוב בחייהם. אין מחירים אחידים טיפולי פנים וכל אחד צריך לבדוק עלויות לפי תקציבו. המחירים  לאותו סוג טיפולי פנים גם לא זהים בין המכונים  מאחר ויש את פונקציית הזמן, יש מכון אששר יבצע טיפולי פנים בתשעים דקות ומכון אחר יבצע את אותו טיפול בשישים דקות. בעבר נחלת טיפולי הפנים הייתה רק של הנשים, היום מבצעים טיפולי פנים בני נוער, גברים. טיפולי פנים אמורים לחזק את הביטחון האישי שלנו כי משהו לא נעים לנו ולכן אנו מתמידים בטיפולי פנים. טיפולי פנים יש לבצע כאשר יש לנו זמן ולקבוע מראש שאנו באותו מועד מתפנים כול כולנו רק לטיפולי פנים, הנחת והשלווה מאוד חשובים בזמן טיפולי פנים. יש שסוברים שרק עור מסויים, עור שמן זקוק לטיפולי פנים, אך זו לא המציאות, כל סוגי העור זקוקים לטיפולי פנים או ליתר דיוק טיפולי פנים ניתן לבצע לכל סוגי העור. הכי חשוב בחרו את המכון בקפידה רבה ותהנו! אידית אושרן

0 תגובות
שיווק באינטרנט
07/08/2012 10:52
raccc111
רחלי, רחלי, רחלי, רחלי

כמה השפעה יש לתחום של שיווק באינטרנטהאינטרנט הפך לאחד הכלים המובילים והשימושים כיוםזהו רשת חברתית ופלטפורמה למידע ולמדיהלכן מה יותר הגיוני מהתפתחות התחום של שיווק באינטרנט?

המטרה של קידום אתרים  היא בסופו של דבר להשיג לקוחות וקונים ולהגיע לכמה שיותר אנשיםואיזה דרך יותר מושכת מאשר שיווק באינטרנטבאיזה אמצעי פרסום אחר אפשר להגיע לכל כך הרבה אנשים ובכל העולם כמו שיווק באינטרנט?

בדומה לכוחן של פרסומות שיש בטלוויזיה שתופסות לך את העין כך עובד שיווק באינטרנט רק כשמדברים על שיווק באינטרנט הדרך ל"תפוס את העיןהיא רחבה יותר ומלאת אפשרויות.

אז איזה אפשרויות יש כשמדברים על שיווק באינטרנטאיך שיווק באינטרנט פועל?

קודם כל אחד הדרכים של פרסום באינטרנט לעבוד היא דרך מודעותכמו שיש מודעות ענק בכבישים בדרך הביתה כך יש מודעות בתחום שאנו מדברים עליושיווק באינטרנטבאתרים אליהם אנחנו רוצים להיכנס יש מודעות המפרסמות מוצרים שונים עסקים או אתריםהן שוטפות לנו את העיניים בדיוק כפי שמודעות בכביש עושות.

פופ אפ הוא כלי חזק של שיווק באינטרנטכמה פעמים לפני כניסה לאתר מסוים קופצת לנו פרסומתזהו כלי מצוין למשיכת קהל כי הוא קופץ למודעות של האדם הכי ממוקד מטרה או מעופף שלא שם לב למודעות בצדזהו כלי חשוב של שיווק באינטרנט.

עוד דרך לעשות בניית אתרים באינטרנט מוצלח הוא דרך המייל האישילהגיע לקהל הלקוחות באופן אישיאיך עושים זאתאם יש לכם אתר המוכר מוצר מסוים או שירות מסוים אתה מבקש מהלקוח הפוטנציאלי שנכנס להשאיר כתובת אימיילזוהי שיטה מצוינת בתחום של שיווק באינטרנט כי הרבה פעמים אנשים מעוניינים במוצר אך לא ממהרים להתחייבמכתב למייל הפרטי מזכיר להם וחושף אותם שוב לרעיון.

ישנם דרכים שונות להצליח בתחום שנקרא שיווק באינטרנט ואין ספק שמדובר בתחום מצליח ומשפיעשיווק באינטרנט מאפשר להגיע לקהל לקוחות רחב ולהגיע באופן אישי לאנשים רבים. לכן שיווק באינטרנט היא פלטפורמה מצוינת לקידום העסק שלכם.


4 תגובות
השכרת כיסאות לאירועים
26/07/2012 12:46
raccc111
הדברה, הדברה, הדברה, הדברה

השכרת כיסאות לאירועים יכול להיות פתרון מקסים למי שלא רוצה אירוע גדול אך רוצה שהאורחים שלו ירגישו בנו. השכרת כיסאות לאירועים יסייעו באירוע של חתונה מצומצמת עם חופה וכיסאות לאורחים או יום הולדת בחצר שבה תושיבו אורחים רבים לסעודה. השכרת כיסאות לאירועים היא דרך נפלאה למנוע מצבים לא נעימים שבהם לאחד האורחים אין כיסא לשבת עליו כיוון שאין לכם מספיק כיסאות למספר האורחים שהזמנתם. 

ישנם כמה דברים שחשוב שתשימו לב אליהם כאשר אתם הולכים לחברה שמתעסקת בתחום השכרת כיסאות לאירועים. הדבר הראשון הוא השימוש. זכרו שהשימוש של הכיסאות הוא לאפשר לאורחים שלכם לשבת ולכן, הכיסאות צריכים להיות נוחים, בגובה ממוצע שיהיה נוח לקום ולהתיישב במיוחד לאורחים המבוגרים. הדבר השני הוא העיצוב. השכרת כיסאות מחברה השכרת ציוד תאורהלאירועים יכול להיות הדבר הטוב ביותר שעשיתם כדי שהאירוע שלכם יהיה בלתי נשכח. אם הכיסאות יהיו מרשימים ומתאימים לאירוע הם יכולים להפוך את האירוע מאירוע ממוצע לאירוע יוקרתי ובלתי נשכח. הדבר השלישי הוא הכמות. נסו להעריך את כמות האורחים שהזמנתם לאירוע כך שלא תשכרו מהחברה להשכרת כיסאות לאירועים כיסאות רבים מדי או מועטים מדי. נסו להעריך בדיוק רב כיוון שככל שתשכרו כיסאות רבים יותר כך תצטרכו לשלם יותר אך במידה ותשכרו מספר מועט מדי של כיסאות יכול להיות מצב לא נעים שבו לחלק מהאורחים שלכם לא יהיה מקום לשבת, לכן, גם אם אתם חושבים שהערכתם בדיוק את מספר האורחים שלכם שווה לנסות ולרשום את כל האורחים ואז לספור ואם שיטה זו לא עובדת פשוט העריכו אך בכל מקר השכירו כמה כיסאות נוספים שיהיו במקרה ויהיו תקלות למשל, כיסא נשבר או שמישהו מהאורחים הביא בן או בת. כמה כיסאות נוספים יכולים לחסוך לכם "פדיחות" רציניות ולהשאיר את האירוע שלכם יוקרתי ובלתי נשכח כמו שרציתם שהוא יהיה. הדבר הרביעי הוא התאמת הכיסא אל האירוע. אם האירוע שלכם הוא מסיבה ענקית אז כדי לכם להביא מערכות ישיבה קטנות שבהם אנשים יוכלו לשבת ביחד עם חבריהם אך אם האירוע שלכם הוא כנס אז מומלץ להביא כיסאות בר ושולחנות שביניהם יוכלו משתתפי הכנס להסתובב ולדבר.

לסיום, השכרת ציוד לאירועים יכולה להיות דרך מצוינת להפוך את האירוע שלכם ממוצע ליוקרתי בסכום שאינו בשמיים.

0 תגובות
השכרת במות
26/07/2012 12:43
raccc111
הדברה, הדברה, הדברה, הדברה

השכרת במות הם רק דבר אחד, מני דברים רבים נוספים, אשר ניתן לשכור מחברות המשכירות ציוד לאירועים והופכות כל אירוע לחגיגה מרביבה של ממש. כאשר מבצעים השכרת במות יש לזכור ולסכם מראש עם החברה המשכירה את הציוד האם ההשכרה כוללת רק את הבמה עצמה או האם ההשכרה כוללת גם הרכבה של הבמה במקום האירוע: בין אם מדובר בגן אירועים, במקום מסוים בטבע או בחצר של בית פרטי. בהרבה מאוד גני אירועים אין במה מובנית בתוך המקום ולכן אם רוצים לארגן במה עבור הופעה של אמן או עבור הופעה אחרת יש לדאוג להשכיר את הבמה בנפרד מחברה חיצונית. כמו כן, יש לוודא גם שהבמה אכן נכנסת למקום האירוע ושהיא אינה גדולה מדי או קטנה מדי: זאת אומרת, היא צריכה להתאים בדיוק.

השכרת כסאות יכולה להיות עסק לא זול. אם רוצים לחסוך במחיר של השכרת במות ניתן לבצע השוואת מחירים בין חברות שונות המספקות ציוד מושכר לאירועים. עם זאת, יש לשים לב שלא מתפשרים על במה באיכות ירודה, כזו שיכולה להוות סכנה בטיחותית של ממש, גם אם משכירים אותה במחיר זול יותר. בהחלט כדאי לבצע סקר שוק ולהשוות מחירים של השכרת במות אבל לא במחיר של פשרה על איכות. אחרי הכל: במה לא משכירים כל יום, במיוחד לא עבור אירועים מיוחדים של פעם בחיים כמו חתונות, ולכן אם משכירים במה אין צורך להוציא על כך כסף מיותר אבל אין שום סיבה לא לשכור את הבמה הטובה ביותר. בהחלט ניתן לשלב בין שני הרצונות: רצון להשכיר במה איכותית במחיר סביר.

השכרת במות יכולה להתאים למספר גדול של אירועים. אם אתם מארגנים אירוע בר מצווה מפואר, חינה, חתונה, בת מצווה מהאגדות, אירוע עסקי חשוב או כל מפגש אחר שחשוב לכם להרשים בו את האורחים שלכם ורוצים להזמין לאירוע זמר, להקה או אפילו רקדניות, כדאי להשכיר במה כדי שכל האורחים יוכלו להתרשם מההשקעה האדירה שלכם בתכנית האמנותית. גם אם לא מזמינים אמן מפורסם והחתן רוצה לשיר לאהובתו הכלה שיר אהבה, על מנת שכל האורחים יתרשמו מהמחווה כדאי לפנות את חברה השכרת ציוד לאירועיםולבצע השכרת במות.

0 תגובות
הדברת נמלים
11/07/2012 14:16
raccc111
הדברה, הדברה, הדברה, הדברה

הרחקת נמלים זה משהו שהרבה מאיתנו מכירים פשוט מהסיבה שנמלים זה אחד היצורים הראשונים שמגיעים כשאנחנו משאירים אוכל בחוץ. בעוד היינו רוצים לחשוב שאנחנו יכולים להיפטר מכל היצורים האלה שאנחנו חושבים שהם מטרד, הרחקת נמלים מתבררת לנו תמיד כפתרון זמני למשהו שאנחנו חושבים שהוא בעיה. הרחקת נמלים בד"כ כוללת שימוש בחומרים כימיים כדי למגר את הימצאות הנמלים בתוך הבית שלנו, סביר להניח על ידי הרג שיטתי של כולן. עם זאת, השימוש הזה בחומרים כימיים מזיק לא רק לנמלים אלא גם לנו, בין אם בזעיר אנפין או בצורה יותר ניכרת לעין, ע"י גרימת אלרגיות, תופעות לוואי ובאופן כללי הצטברות של חומרים כימיים בתוך הגוף שלנו ששבע מחומרים כימיים שנמצאים בכל מקום.

 

האם אתם מודעים לסביבה שלכם? האם אתם מודעים לכמויות החומרים הכימיים שבני האדם משחררים לכל פינה בעולם הזה, יוצרים את החור באוזון, מרססים את האוכל שלנו ומנקים בעזרתו את המים ששני אלה בסופו של דבר נכנסים אל הגוף שלנו (וכן, זה אומר שאנחנו מכניסים את החומרים הכימיים לתוך הגוף שלנו). חומרים כימיים משמשים אותנו כדי להריח יותר טוב (בשמים), לנקות את עצמנו (סבונים, קרמים ומיני דברים אחרים) וכמובן להדביר יצורים שאנחנו מאמינים שהם מזיקים (אבל סה"כ רוצים לשרוד, בדיוק כמו כל יצור אחר בעולם הזה).

בין אם מדובר הדברת תיקניםשל פרעושים, מקקים, חתולים או יונים, הדברת נמליםנשארת זהה- שימוש בחומרים כימיים כדי להרחיק או להרוג את היצורים האלה.

אבל האם יש דרך אחרת?

 

לאחרונה מתעוררת הדאגה לסביבה- החומרים הכימיים תפסו חלק כל כך נכבד בחיים שלנו עד שאנחנו לא שמים לב (או לא רוצים לשים לב) לנזק הסביבתי שאנחנו גורמים לו- חומרים כימיים נמצאים בכל מקום שלא נלך אליו- באוויר שאנחנו נושמים, באוכל שאנחנו אוכלים ובמים שאנחנו שותים. בין אם אנחנו רוצים את זה או לא, חומרים כימיים אופפים את הסביבה שלנו ואין לנו הרבה ברירה אלא להסתגל בצורה כזאת או אחרת אל זה (וזו הסיבה שיש להרבה אנשים בעיות בתפקוד כליות וכבד- החומרים הכימיים מצטברים בגוף וגורמים נזק בזעיר אנפין אבל למשך תקופות ממושכות).

בכל מה שנוגע בפיזור של חומרים כימיים בסביבה עולה יותר ויותר הדאגה לגבי איכות הסביבה וההשפעות שיש לחומרים האלה על בני אדם (ולא רק על בעלי חיים).

בעוד אנחנו רוצים להשתמש בחומרים הכימיים האלה כי הם מועילים לנו, בצורה כזאת או אחרת, הנזק שהם גורמים הוא לעיתים בלתי הפיך (או שלוקח לו הרבה זמן לחזור לעצמו).

 

המדביר המהיר כוללת שימוש בחומרים כימיים כדי להרחיק או למגר נמלים מהאזור שאנחנו לא רוצים אותן בו- בד"כ הסביבה הביתית שלנו. הרחקת נמלים יכולה להיעשות בדרכים יותר ידידותיות שכוללות מניעה מראש (כמו הרחקה של כל האוכל ממקום שהנמלים יכולות להגיע אליו) או שימוש בחומרים פעילים של צמחים טבעיים. עקרונית אפשר גם לגדל אוכלי נמלים שיזינו את עצמם דרך הנמלים.

0 תגובות