עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
חברים
עלמה (:
חיפוש
ארכיון
שלג\חופשת חנוכה
14/12/2013 19:27
oramo
אני מקווה שכולכם נהנתם בחופשת החנוכה ואז החופשה מהשלג,זהו שאני לא.בחנוכה טסתי אם אבא שלי ואחותי הקטנה לאמריקה,והיה  גרוע.הסיבה היחידה שטסתי היתה כדי לראות את סבא שלי שחולה באלזהימרז (מחלת שכחה)ופחדי שאם אחכה לקיץ לבקר אותו הוא כבר לא יזכור אותי.חשבתי שאולי פשוט אולי יהיה לי כיף אבל לצערי אני לא מסתדרת אם אבא שלי ואם אחותי הקטנה (סיפור לזמן אחר)ולכן זה היה נורא.חזרתי הביתה (לבית של אמא שלי) ולפחות היום האחרון של חנוכה היה מהנה הדלקנו נרות והאכלנו לביבות ואחותי היתה שם!בקיצור סוף חנוכה זה היה ממש כיף.חזרתילבית ספר ואז אחרי איזה שבוע התחיל השלג,השלג יצא דווקא בסוף שבוע של אבא שלי (ההורים שלי גרושים ולצערי אני גרה אם שניהם) והיה גרוע.       
0 תגובות
שליטה
18/07/2013 11:19
oramo
שליטה זה הדבר שרובנו  רוצים מהחיים. שליטה על הציונים,המשקל. ופשוט על החיים שלנו עצמם. למשל: הדבר העיקרי שאני והורים שלי רבים עליו הוא שליטה,שליטה על מה שאני לובשת,אם החדר שלי מסודר, אם אני קוראת ספרים או לא (ואני תולעת ספרים אבל זה לא מספיק בשביל אבא שלי כי   לדאתו אני לא קוראת מספיק). מה שאני רוצה שליטה על מי שנוגע בי,על כמה זמן אני עייפה ועל המשקל שלי זה מה שאני רוצה אני ררוצה להיות שמחה רזה ועוד. אז זהו לעכשיו ממני:
                                                 אני
0 תגובות
הפוסט הראשון שלי
16/07/2013 21:56
oramo
נמאס לי
 נמאס לי פשוט נמאס לי נמאס לי מאמא שלי והחבר שלה,מאבא שלי המעצבן שלא יכול להתגבר על זה שהוא ואמא שלי התגרשו ותמיד שואל אותי שאלות עליה. נמאס לי מאחותי הקטנה והעגוסטית שאני תמיד צריכה לעזור לה ומאח שלי שתמיד מפריע לי אם מה שאני אוכלת,בסדר הבנתי שאני שמנה. פשוט הלוואי שיעזבו אותי בשקט,שכולם יעזבו אותי בשקט תיתנו לי לשבת בדיקאון (אין לי מושג איך כותבים את זה) שלי וזהו. הכל הפוך ממה שאני רוצה אני רוצה שאמא שלי תשים לב עלי ושאבא שלי יעזוב אותי בשקט. אני רוצה שאמא שלי תנסה לדבר איתי ושאבא שלי לא ידבר איתי. אני מתגעגת לליהיות שמחה. 
                               זהו זה להיום,
                                                  ממני:אני
5 תגובות