עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות
חברת 7 ממתמחה בבבניית תוספות בניה לבתים קיימים, סגירת מרפסות לחדרים או חדריי שמש, סגירת מסעדות ותוספות חורף וקבע, גגות מבודדים יחודיים ופרגולות הצללה מאלומיניום דמוי עץ, ומבצעת עבודות כמעט בכל חלקי הארץ.

החברה בעלת אידיאולוגיה ציונית וסביבתית ומשתמשת בחומרים שניתן למחזרם בקלות ומקפידה על עבודה ללא חומרים שאינם מתמחזרים, או שבשביל לבנות עמהם צריכים להוריד יער גשם שלם.
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
רוצים לשבת במרפסת?
12/09/2012 10:59
שבע - בניה מתקדמת
סגירת מרפסת בניית פרגולה חדרי שמש

אין כמו לשבת במרפסת ולתפוס קצת רוגע ושלווה. אם המרפסת שלכם לא מאפשרת זאת, יש דרך לשנות את המצב.

מרפסת פתוחה בה ניתן לתפוס קצת (או הרבה) שמש וצבע היא הגשמת חלום עבור האחד, וסיוט עבור האחר. לא משנה לאיזה צד אתם משתייכים, תוכלו ליהנות ממרפסת כלבבכם.

בתור התחלה

אם יש לכם מרפסת, אתם כבר בנקודת פתיחה טובה. גם אם אתם חשים שהמרפסת שלכם מוזנחת ולא מנוצלת כראוי, הדברים יכולים להשתנות ומהר ממה שחשבתם.

ישנן מספר אפשרויות המציעות לכם להתאים את המרפסת לצרכים שלכם. בניית פרגולה להצללה, סגירת מרפסת להגדלת חלל הבית, תוספת של חדרי שמש למתלבטים בין השניים. הכל אפשרי תוך פחות מיומיים עבודה בשיטת בניה קלה.

פתוח להצעות

חסרונה העיקרי של מרפסת פתוחה מתגלה בשעות החמות של היממה, ובמדינה שטופת שמש כמו ישראל יש לנו לא מעט שעות כאלו. בשעות אלו הישיבה במרפסת אינה תמיד נעימה, אלא אם כן אתם חובבי זיעה.

אחד הפתרונות האידיאליים לבעיה זו היא בניית פרגולות אלומיניום המצלות על המרפסת. האלומיניום עומד בבסיסה של שיטת הבניה הקלה ומאפשר בניית פרגולות בשלל עיצובים וסגנונות, כמו גם צבעים. השימוש באלומיניום מבטיח לפרגולה עמידות לטווח ארוך, על אף היותה חשופה לשמש במרבית שעות היממה.

צריכים עוד חדר?

המרפסת שלנו יכולה לשמש למגוון צרכים, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר עלמרפסת סגורה. זו מעניקה לנו חלל גדול יותר לאכלוס, בהתאם לצרכים המשתנים של כל אחדואחת מאיתנו.

גם אם אין לכם מרפסת סגורה, אין כל בעיה לסגור אותה בקלות ובמהירות.כך תוכלו ליהנות מחלל נוסף בבית שינוצל בהתאם לצרכיכם. תוכלו להפוך את המרפסתהסגורה לחדר שינה, למחסן או למזווה, כמו גם פשוט ליהנות ממרפסת סגורה שניתן לשבתבה במשך כל ימות השנה.

מקום טוב באמצע

ניתן לסגור את המרפסת באמצעות פנלים מבודדים בשילוב חלונות אלומיניום, וכך תקבלו לעצמכם חדר שמש, הנחשב כיום לאופציה העדיפה על לא מעט בעלי מרפסות בארצנו הקטנה.

לאלו מכם המתלבטים בין מרפסת פתוחה או סגורה, חדר השמש מהווה את הפתרון הטוב ביותר שכן הוא משלב את היתרונות של שני הצדדים בתוצר אחד. מחד, חדרי שמש משמשים כמרפסת סגורה לכל דבר, הם מקורים ואטומים, כך שניתן ליהנות מהם בכל עונות השנה.

השימוש בחלונות רבים לצורך סגירת המרפסת מקנה לבית תחושה של חלל גדול יותר וזורם יותר. זאת בעיקר הודות לטבע ולאור הנותרים מנת חלקו, גם לאחר שסגרנו את המרפסת. הקור או החום, בהתאם לעונת השנה, נותרים מחוץ לחלון בעיקר הודות ליכולת הבידוד הגבוהה של החלונות ואתם נהנים מהיתרונות של כל העולמות.

כל האפשרויות פתוחות

כאמור, המרפסת שלכם יכולה להפוך בקלות ובמהירות למרפסת שמשרתת אתצרכיכם. אתם גם נדרשים לעמוד עליהם ולהחליט מהי המרפסת המתאימה ביותר עבורכם.

סגירה או שיפוץ של מרפסת בשיטת הבניה הקלה משאירה אתכם בראש שקט לאורך מרבית שלבי העבודה. עיקר העבודה מבוצעת בשטח המפעל, ושם נותרים גם הלכלוך, הרעש והבלגן הנלווים לה. העבודה בשטח הבית מסתיימת תוך פרק זמן קצר (פחות מיומיים שלעבודה) בסיומו תוכלו להתחיל ליהנות מהשינוי. לקבלת מידע נוסף על האפשרויות הרבות שהשיטה מציעה לכם, חברת שבע לבנייה מתקדמת תשמח לקבל את שיחתכם. 

0 תגובות
יש דרך קלה לשפץ
12/06/2012 14:46
שבע - בניה מתקדמת
סגירת מרפסות, בניה קלה

בניה קלה מבטיחה לכם תוספת בניה איכותית לבית. וכשהמחיר הוגן ולא יקר יותר מהשיטות הישנות, איזו סיבה יש לכם להתפשר על האיכות?

יותר ויותר אנשים פרטיים ואנשי מקצוע עוזבים את שיטת הבניה הקלאסית לטובת בניה קלה. מדובר בדרך הנחשבת כנכונה וטובה יותר, לא רק לכם בעלי הדירות, אלא גם לאיכות הסביבה. בעוד מדובר בשיטת בניה חדישה ומשודרגת יותר, עלויות בניה בדרך זו אינן בהכרח יקרות יותר מאלו בשיטה הישנה.

בניה קלה מהי?

שיטת הבניה הקלה הפכה בשנים האחרונות לשיטה המועדפת לבניה, ולא בכדי. חומרי הגלם העומדים בבסיס השיטה הינם חומרים איכותיים, בשילוב חלונות אלומיניום עם פאנלים מאלומיניום, הנחשבים למבודדים מעולים ולכן הם תורמים לחיסכון בהוצאות החימום והקירור של הבית, כמו גם לשמירה על איכות הסביבה. יתרה מכך, חומרים אלו אף אינם דורשים כל תחזוקה.

על יתרון החומר, ניתן למנות יתרונות נוספים של השיטה. העובדה כי מרבית העבודה בשיטה זו מתבצעת בשטח של המפעל ולא בבית, חוסכת מכם הרבה רעש, לכלוך ובלגן הנלווים לעבודות בניה ושיפוץ. יתרה מכך, להשלמת העבודה נדרשים רק יומיים של עבודה בשטח עצמו (ולעיתים אף פחות מכך) בסופת תיהנו מתוספות הבניה האיכותית, ביניהם חדרי שמש הנחשבים לטרנד החם בשוק כיום.

חדרי שמש הינם הדרך הפופולארית כיום להרחיב את הבית, בין אם הם משמשים כהרחבה לסלון, כחדר אירוח, חדר אוכל או משחקים. השימוש בחלונות רבים לסגירת החלל מאפשר לטבע להפוך לחלק מהבית, ובכך מקנה לו זרימה ותחושת חלל רחבה יותר.

הכסף שלכם שווה יותר

אז אם השיטה מחזיקה בכל כך הרבה יתרונות על שיטות הבניה המסורתיות,איך זה שעלויותיה אינן בהתאם? בקצרה נשיב כי עלויות החומרים הגבוהות מתקזזות עם עלויות נמוכות של עבודה. ולמקרה שהנושא עדיין לא ברור, נסביר גם בהרחבה.

שיטת הבניה הקלה עושה כאמור שימוש בחומרים איכותיים יותר מן החומרים המשמשים את שיטת הבניה הקלאסית, ביניהם חול, ברזל, בטון ועוד. בהתאם לכך, עלויות החומרים בשיטת הבניה הקלה, כגון פרופילי אלומיניום, פנל מבודד ואחרים, גבוהות יותר מאלו שבשיטה הקלאסית.

מן הצד השני, עלויות העבודה בשיטת הבניה הקלאסית גבוהות יותר מאלו בשיטת הבניה הקלה. בזו האחרונה לא נדרש כוח אדם רב וגם לא שעות עבודה מרובות. עובדה זו מאפשרת לחסוך את עלויות העבודה הגבוהות הנלוות לבניה הקלאסית בשל השימוש באנשי מקצוע רבים, ביניהם קבלנים, טייחים, צבעים וכדומה.

הודות לחיסכון בכוח אדם ועלויות העבודה, ניתן לקבל בשיטת הבניה הקלה בניה מתקדמת ואיכותית יותר מבלי לשלם מחיר גבוה יותר מזה של הבניה הקלאסית.

הכל לטובה

כפי שוודאי כבר התרשמתם הבניה הקלה היא הדרך האידיאלית ביותר כיום לביצוע מגוון רחב של עבודות בניה, ביניהן סגירת מרפסות, חניות מקורות, חדרי שמש ועוד ועוד.

אם עד כה, השיפוץ נדחה בשל סיבות מוצדקות ביניהן הזמן, הלכלוך אוהרעש, כעת אין כל סיבת להמשיך ולדחות את ביצוע העבודה. בניה קלה מאפשרים לכם לקבל תוצאה טובה יותר בזמן קצר יותר וכמעט ללא כל טרדה, וכל זאת בעלות זהה לזו שמציעה השיטה הישנה.

במידה ואתם רוצים להרחיב, לשפץ או פשוט לשדרג את הבית, הודות לבניה הקלה תוכלו ליהנות מחומרים איכותיים, עבודה איכותית ומחיר אטרקטיבי.

0 תגובות
חלונות אלומיניום- שילוב של עיצוב ופרקטיות
04/03/2012 14:43
שבע - בניה מתקדמת
סגירת מסעדות, חלונות אלומיניום, בניה קלה

חלונותאלומיניום הפכו לטרנד חם בעולם העיצוב והבניה. תוהים לעצמכם למה? התשובות לפניכם

אלומיניום הוא חומר גלם פופולארי הנמצא בשימוש רב, ולא בכדי השיטה של בניה קלה מתבססת ברובה עליו. החומר נחשב לעמיד במיוחד, אינו מתכלה, בטוח ונוח לשימוש, ידידותי לאיכות הסביבה ואף מאפשר הוציא לפועל כמעט כל רעיון עיצובי.

סביר להניח שכמעט כולנו ראינו פרגולות אלומיניום בלא מעט מחצרות הבתים, ואולי אף בשלכם. עם זאת, בשנים האחרונות גם חלונות אלומיניום ניתן לראות כמעט בכל בית בישראל.

הבחירה האידיאלית

הפופולאריות הגוברת של חלונות האלומיניום בקרבהעוסקים בתחום הבניה והעיצוב מגובה בסיבות רבות.

האלומיניום הינו חומר חזק במיוחד המציע גםעמידות גבוהה בפני נזקי מזג האוויר, החל משמש חזקה דרך רוחות סוערות ועד לגשם, ברדואפילו שלג. תכונות אלו הופכות את חלונות האלומיניום לאידיאלים לשימוש במדינה כמושלנו, הנהנית מקיץ חם ומתמשך וחורף לא צפוי.

חלונות אלומיניום יחד עם זכוכית בידודית הםהדרך הטובה ביותר גם להבטיח לעצמכם שקט ובידוד מירבי. השילוב של שני החומרים יעזורלכם לשמור על טמפרטורה יציבה בחלל הבית או בית העסק, תוך חיסכון בהוצאות על חימוםוקירור החלל. בנוסף, בדרך זו תקבלו גם בידוד אקוסטי מפני רעשים חיצוניים שונים.

שלישית, האלומיניום הינו חומר המאפשר לכם לקבלכמעט כל עיצוב עליו תחלמו. החומר אף מאפשר להקטין או להגדיל את החלון על מנתלהתאימו לעיצוב בחדר. חלונות אלומיניום יכולים להשתלב בקלות בכל עיצוב, ואין זהמשנה כלל בין אם מדובר בעיצוב מודרני או עיצוב קלאסי.

מגוון שימושים למוצראחד

חלונות אלומיניום עונים על הצרכים העיצוביים והפרקטיים יחד ומתאימים לשילוב גם בבתים פרטיים וגם בעסקים. לפניכם מספר דוגמאות לכך.

דוגמא אחת לשילוב של חלונות אלומיניום בבתים פרטיים היא בעת ביצוע סגירת מרפסת. הבחירה בחלונות אלומיניום מתאימה לכל אלו המעוניינים להוסיף לביתם חדרי שמש. בשנים האחרונות חדרי שמש הפכו פופולאריים מאוד, הודות לאפקט העיצובי המרשים שהם מקנים לכל בית. יתרה מכך, חדרי שמש מגדילים את החלל בבית ושוטפים אותו באור ואווירה טבעית, כל זאת מבלי להכניס אל הבית את מזג האוויר ההפכפך.

במגזר העסקי, חלונות אלומיניום יכולים לשמש בין היתר לצורך סגירת מסעדות. בין אם מדובר בסגירה קבועה או סגירת חורף זמנית, השימוש בחלונות אלומיניום אהוד במיוחד בקרב בעלי עסקי המזון. מעבר לבידוד שמספקים חלונות אלו, העוזר כאמור להוזיל את עלויות החימום והקירור, סגירת מסעדות עוזרת לבעל העסק להגדיל את שטח האירוח במקום. ואם לאדי בכך, העיצוב המרשים מזמין אל פתח המקום לקוחות רבים העוברים באזור.

בחברה טובה

הביקוש העולה למוצרי אלומיניום, ובכלל זה לחלונות אלומיניום, הגדיל את כמות החברות הקיימות כיום בשוק ומציעות שירותים בתחום. למרות המבחר הגדול, חשוב לבחור בקפידה את חברת הביצוע בכדי שלא תתאכזבו בסוף מן התוצאה. חברת שבע לבנייה מתקדמת מתחייבת לכל אלו ועוד: 

בחירה נבונה היא כזו המסתמכת על כמה שיותר מידע. לכן, בנוסף למידע על עבודת החברה יש לבדוק מי החברה המייצרת את החלונות עצמם. עבודה טובה לא תועיל לכם עם המוצר הוא באיכות ירודה.

בנוסף, מומלץ לבחור חברה בעלת ניסיון עשירבהתקנת חלונות אלומיניום. בחירה זו נועדה להבטיח בראש ובראשונה את עמידות העבודהלאורך זמן, כמו גם את יכולתה של החברה להגשים כל עיצוב עליו חלמתם הודות לניסיונה.כמובן שתוכלו להיעזר בתיק עבודותיה לקבלת השראה עיצובית במידת הצורך.

דבר נוסף שמשפיע על הבחירה הוא האחריות שמעניקה החברה. אם היא אכן מספקת מוצרים איכותיים ויודעת איך עושים את העבודה היא גם תגבה את זה באחריות מלאה.

0 תגובות
חמישה צעדים להעלאת ערך הבית
18/01/2012 14:11
שבע - בניה מתקדמת
בניה קלה, פרגולות אלומיניו

היום,לוקח זמן רב יותר לבעל דירה להצליח למכור את נכסו. הדרך המהירה לקצר את התהליך היא שדרוג הנכס. הדרך הופכת מהירה עוד יותר כאשר תבינו כי כעת אתם בכלל לא מעוניינים למכור.

לא רק בניה קלה

זה לא יפתיע אף אחד אם נגיד כי השקעה בנכס תביא לקבלת תמורה גבוהה יותר עבורו. למרות זאת, זה גם לא יפתיע אם נגיד שלרוב מי שמעוניין למכור נכס לא מעוניין 'לשפוך' עליו כספים וזמן מיותר. אבל אולי תופתעו לגלות שהודות שאפשר לעשות את זה אחרת, הודות לשיטה הנקראת בניה קלה.

שיטה זו של בניה עושה למעשה שימוש בפאנלים מבודדים העשויים מאלומיניום ופוליסטירן. הפאנלים מורכבים בשטח המפעל, עובדה אשר מקצרת את תהליך העבודה בביתכם לפחות מ- 48 שעות, וגם את כמות הרעש והלכלוך המתלווים לה.

בניה קלאסית לאו דווקא זולה יותר מבניה קלה. בניה קלאסית מלווה בהוצאות גבוהות על כוח אדם בניגוד לבניה קלה, שלא דורשת כוח עבודה רב בשטח. בכך למעשה מתקזזת ההשקעה בחומרים איכותיים העולים קצת יותר מהחומרים הנמצאים בשימוש בבניה קלה.

דירה על הגג

חלק מבעלי דירות בקומות אחרונות או בתים פרטיים הינם בעלי זכויות בניה על הגג.  עם זאת, חלק ניכר מהם לא מנצל זכויות אלו, מאחר והם מקשרם את תהליך הבנייה יחד עם הוצאות כספיות גבוהות, בלגן ומריבות עם יתר הדיירים.

אך בפועל,ניתן להגיע לתוצאה מרשימה הודות לבניה קלה, אשר מתלבשת בקלות על המבנה הקיים. כמוכן, בניה קלה מאפשרת, הודות לחומרים בהם היא עושה שימוש, לשמור בקלות על הקו העיצובי של ביתכם ולהגיע לתוצאות מרהיבות.

עכשיו,המחזיקים בזכויות בניה על הגג יכולים להיפטר מן הפחד ולהוסיף לביתם חדר נוסף, ואם השטח מאפשר זאת ניתן לבנות יחידת דיור שלמה. מיותר לציין כי הגדלת השטח תגדיל כמובן גם את ערכו.

סוגרים את המחסן, חוזרים אל המרפסת

המחשבה על ישיבה במרפסת הבית מעלה בכולנו חיוך, אך בפועל מרפסות רבות משמשות כמחסן הביתי,ובחלקן אפילו לא נמצא כיסא במידה ואכן נחליט להתיישב. סגירת מרפסות יכולה להפוך אותן משטח מבוזבז לשטח יקר ערך.

בבניה קלה ניתן לבצע סגירת מרפסות למטרות שונות, כמו חדר עבודה או חדר משחקים לילדים. לאלו המעוניינים לשמור על יעודה המקורי של המרפסת, מציעה שיטת הבניה הקלה להפוך אותן למרפסת שמש. בניית חדרי שמש הופכת למעשה את המרפסת החיצונית לחלק מהחלל הפנימי של הבית.

בניית חדרי שמש בשיטה הקלה נעשית בעזרת פנלים מבודדים, אשר יחד עם חלונות גדולים המשולבים ביניהם מעניקים לחדר מראה מעוצב ומרהיב. החלונות הגדולים מאפשרים כניסת אור רב אל הבית, גם בימים סגריריים.

החיצוניות כן קובעת

אם יש לכם בית פרטי, יש לכם אפילו יש אופציות לשדרג את הבית. בבתים פרטיים לרוב קיימת גינה וגם שטח נוסף המשמש לחניה. על ידי התקנה של פרגולות אלומיניום, בעלות מראה דמוי עץ, בחצר הבית, תהפכו את השהייה בגינה לנעימה יותר,במיוחד בימים החמים. פרגולות אלומיניום אינן מתכלות, אינן משנות את צבען או צורתן הודות לעמידותן בפני פגעי מזג אוויר, ואינן דורשות תחזוקה. הודות לבניה הקלה פרגולות אלומיניום ניתנות להרכבה בהתאמה אישית, ולכן המגוון העיצובי הוא כמעט אינסופי.

דרך נוספת לשדרוג חזית הנכס היא על ידי הוספת חניות לרכב. הכוונה היא לחניות מקורות, הנבנות בשיטת הבניה הקלה באמצעות גגות אלומיניום וקירות מבודדים. חניה מקורה עוזרת לשמור על ערכו של הרכב, הודות להגנה שהיא מספקת לו מפני פגעי הסביבה, כמו גשם, שמש ולכלוך. אם תרצו, תוכלו לשלב בחניה המקורה גם שער חשמלי.

בניה קלה מאפשרת לכם בקלות רבה לשדרג את הנכס. כשתסיימו ותתאהבו בתוצאה, אל תאשימו אותנו בחברת שבע לבנייה מתקדמת כשכבר לא תרצו לעזוב.

0 תגובות
מחפש פתרון טוב לתוספת בניה? בניה קלה!
24/11/2011 15:03
שבע - בניה מתקדמת
בניה קלה, תוספת בניה

בכתבה הבאה, נעזור להגשים לכם את חלום הרחבת הבית באמצעות תוספת בניה. אם פחדתם מעלויות בניה יקרות, זמן בניה ארוך ותהליך מסורבל. הרי שכיום בניה קלה מספקת בניה איכותית בזמן עבודה קצר, עלויות שאינן יקרות וידידותיות לסביבה.

אם הרעיון לתוספת בניה על מנת להוסיף חדר, מרפסת או לבנות על הגג, מתבטל בגלל מחשבות מטרידות על תהליך בניה ארוך, לכלוך, לוגיסטיקה מול אנשי מקצוע ובלגן, דעו שהיום כבר רבים מכירים את שיטת בניה קלה התומכת בתוספת בניה ובכך מקצרת תהליכים, שומרת על ניקיון והיא זולה למדי.

אז מה היא בעצם בניה קלה

בניה קלה היא תוצר של כמיהה להביא בשורה חדשהלתחום הבניין. הרצון לפתח ולחדש באמצעות פתרונות בניה השומרים על הסביבה, הולידדרך חדשה המציעה פתרונות רבים לבעלי נכסים: מתכנון סביבה חכם ובנייה בחומרים"ירוקים" בעלי עוצמות בידוד חזקות החוסכות חשמל ואנרגיה המופעלים לצרכיחימום וקירור.

כזו היא בניה קלה, העושה שימוש בחומרים איכותייםכגון אלומיניום, זכוכית, פוליסטירן (חומר מבודד ביותר) הממלא את החלל שבין הפנלים.שיטה זו נחשבתלמהירה עד מאוד. אחרי שלב התכנון והמדידות, ניגשים לשלב הייצור של המעטפת והפנליםהמרכיבים את התוספת לבית.

הרכבת האלמנטים בבית הלקוח נעשים לאחר שמתבצעתהליך תכנון ובניה במפעל עצמו. דרך זאת מאפשרת רמת דיוק ומקצועיות גבוהות מאד.

שימו לב! שלב ההרכבה של בניה קלה אורך רק 24 שעות. משמע: עלויות בניה, עלויות קבלים, בעלי מקצוע פועלים רעש ועבודות בניה מלכלכות, כלאלא מתקצרים ונחסכים. דבר זה עוזר לשמור על הסביבה ועל היחסים עם השכנים.

תוספות בניה המתאפשרות בשיטת בניה קלה

באמצעות בניה קלה ניתן לבצע מגוון רחב ביותר שלתוספות בניה לבית. ביניהם: סגירת חדר נוסף, בניית קומה על גג הבית, סגירת מרפסת ועוד. בניה קלה מאפשרת תכנון מדויק בהתאם לדרישות ההנדסיות של הבית ולדרישות העיצוב שלו. כך לדוגמה ניתן לתכנן חלל המביא בחשבון אילוצים כאלה ואחרים (צורת החלל, רהיטים קיימים, נישות ועוד) ברמת דיוק של מילימטרים.

תמיד ניתן להגדיר את רמת הגימור של תוספת הבניה ולבקש פרופילים לפי טעם אישי, חלונות אלומיניום ודלתות אלומיניום בלגי.

בניה קלה ובניה קונבנציונאלית

בניה קונבנציונאלית היא בניה טובה ותקינה. אבלכאשר אנו מתעסקים בתוספות בניה לבית, בניה קלה היא הפתרון המושלם. מלבד היתרונותשדיברנו עליהם, קיים עוד נתון שיש לשים לב אליו: בבניה קונבנציונאלית העלות מופניתיותר לבעלי המקצוע ופחות לחומרי הגלם הזולים. בבניה קלה העלות היא לחומרים ופחותלאנשי המקצוע – דבר שמוזיל את העלויות.

בניה קלה – יתרונות נוספים

חומר הפוליסטירן הוא גולת הכותרת של בניה קלה.מדובר בחומר הממלא את החלל בקורות תוספות הבניה. החומר מאפשר בידוד מקסימאלי אותלא הצליח אף בלוק לשחזר.

עובדה שעוזרת לחסכון באנרגיה וחשמל –לחימום וקירור בכל ימות השנה, היא: שפנלים מבודדים מגיעים לעובי של 75 מ"מוהם שווים ביכולת הבידוד שלהם לבלוק איטונג בעובי של 50 ס"מ או לחלופין 150ס"מ של בלוק רגיל. המשמעות היא לא פחות ממטר וחצי של קיר בלוקים מבחינתהבידוד.

לכן, המסקנה ברורה – כאשר אנו שוקלים תוספות בניהלבית, חשוב לשקול בניה קלה. זה פשוט, קל, מדויק ומתקדם.

. אם פחדתם מעלויות בניה יקרות, זמן בניה ארוך ותהליך מסורבל.הרי שכיום בניה קלה מספקת בניה איכותית בזמן עבודה קצר, עלויות שאינן יקרותוידידותיות לסביבה.

אם הרעיון לתוספת בניה על מנת להוסיף חדר, מרפסתאו לבנות על הגג, מתבטל בגלל מחשבות מטרידות על תהליך בניה ארוך, לכלוך, לוגיסטיקהמול אנשי מקצוע ובלגן, דעו שהיום כבר רבים מכירים את שיטת בניה קלה התומכת בתוספתבניה ובכך מקצרת תהליכים, שומרת על ניקיון והיא זולה למדי.

אז מה היא בעצם בניה קלה

בניה קלה היא תוצר של כמיהה להביא בשורה חדשהלתחום הבניין. הרצון לפתח ולחדש באמצעות פתרונות בניה השומרים על הסביבה, הולידדרך חדשה המציעה פתרונות רבים לבעלי נכסים: מתכנון סביבה חכם ובנייה בחומרים"ירוקים" בעלי עוצמות בידוד חזקות החוסכות חשמל ואנרגיה המופעלים לצרכיחימום וקירור.

כזו היא בניה קלה, העושה שימוש בחומרים איכותייםכגון אלומיניום, זכוכית, פוליסטירן (חומר מבודד ביותר) הממלא את החלל שבין הפנלים.שיטה זו נחשבתלמהירה עד מאוד. אחרי שלב התכנון והמדידות, ניגשים לשלב הייצור של המעטפת והפנליםהמרכיבים את התוספת לבית.

הרכבת האלמנטים בבית הלקוח נעשים לאחר שמתבצעתהליך תכנון ובניה במפעל עצמו. דרך זאת מאפשרת רמת דיוק ומקצועיות גבוהות מאד.

שימו לב! שלב ההרכבה של בניה קלה אורךרק 24 שעות. משמע: עלויות בניה, עלויות קבלים, בעלי מקצוע פועלים רעש ולכלוך, כלאלא מתקצרים ונחסכים. דבר זה עוזר לשמור על הסביבה ועל היחסים עם השכנים.

תוספות בניה המתאפשרות בשיטת בניה קלה

באמצעות בניה קלה ניתן לבצע מגוון רחב ביותר שלתוספות בניה לבית. ביניהם: סגירת חדר נוסף, בניית קומה על גג הבית, סגירת מרפסתועוד. בניה קלה מאפשרת תכנון מדויק בהתאם לדרישות ההנדסיות של הבית ולדרישותהעיצוב שלו. כך לדוגמה ניתן לתכנן חלל המביא בחשבון אילוצים כאלה ואחרים (צורתהחלל, רהיטים קיימים, נישות ועוד) ברמת דיוק של מילימטרים.

תמיד ניתן להגדיר את רמת הגימור של תוספת הבניהולבקש פרופילים לפי טעם אישי, חלונות אלומיניום ודלתות אלומיניום בלגי.

בניה קלה ובניה קונבנציונאלית

בניה קונבנציונאלית היא בניה טובה ותקינה. אבלכאשר אנו מתעסקים בתוספות בניה לבית, בניה קלה היא הפתרון המושלם. מלבד היתרונותשדיברנו עליהם, קיים עוד נתון שיש לשים לב אליו: בבניה קונבנציונאלית העלות מופניתיותר לבעלי המקצוע ופחות לחומרי הגלם הזולים. בבניה קלה העלות היא לחומרים ופחותלאנשי המקצוע – דבר שמוזיל את העלויות.

בניה קלה – יתרונות נוספים

חומר הפוליסטירן הוא גולת הכותרת של בניה קלה.מדובר בחומר הממלא את החלל בקורות תוספות הבניה. החומר מאפשר בידוד מקסימאלי אותלא הצליח אף בלוק לשחזר.

עובדה שעוזרת לחסכון באנרגיה וחשמל –לחימום וקירור בכל ימות השנה, היא: שפנלים מבודדים מגיעים לעובי של 75 מ"מוהם שווים ביכולת הבידוד שלהם לבלוק איטונג בעובי של 50 ס"מ או לחלופין 150ס"מ של בלוק רגיל. המשמעות היא לא פחות ממטר וחצי של קיר בלוקים מבחינתהבידוד.

לכן, המסקנה ברורה – כאשר אנו שוקלים תוספות בניה לבית, חשוב לשקול בניה קלה. זה פשוט, קל, מדויק ומתקדם. אם השתכנעתם, אתם מוזמנים ליצור קשר עם הצוות המקצועי של חברת שבע לבנייה מתקדמת לקבלת פרטים נוספים. 

0 תגובות