עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
בבלוג זה נסקר את כל החידושים בעולם החתונות הישראלי
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
הקישורים שלנו
אישורי הגעה ולמה אנחנו צריכים את זה בכלל
17/03/2013 18:19
פאוור
אישורי הגעה, אישורי הגעה לחתונה, חתונה

אישורי הגעה לחתונות

בבואנו לתכנן חתונה, יש לא מעט נושאיםשאנו מתלבטים לגביהם, לחלקם אנו נותנים משמעות רבה כמו בחירת האולם, הדיג'יי והצלםוחלקם מקבלים עדיפות נמוכה כמו עיצוב האולם והמגנטים, זה משתנה כמובן בהתאםלהעדפות הזוג.


אישורי הגעה לחתונה  הינו אחד מבין שלל הנושאים שאנו מתלבטים לגביהם. אישורי הגעה לחתונות הוא נושא שרוב הזוגות מתלבטים בולקראת החתונה, לאחר שכבר החליטו על שאר הנושאיםהכבדים והיקרים יותר וחלקם מוותרים על אישורי הגעהמשום שכבר נטל החתונה כבד עליהם.


זוגות שמוותרים על אישורי הגעה לחתונהמשום העלות של שירות זה, עושים טעות. אומנם שירות זה כרוך בתשלום, אך יש לופוטנציאל חיסכון משמעותי וכן יתרונות נוספים שתועלתם עולה על העלות.


כיצד אם כך, אישורי הגעה לאירועים מאפשרים חיסכון? מרבית מאולמות האירועים מבקשים להתחייב על כמות מסויימת של אורחיםוחלקם אף מחייבים על פי שולחנות פעילים באירוע. זוג אשר יודע מראש את מספרהמוזמנים שיגיעו לאירוע יוכל להתחייב על כמות ריאלית ומבוססת יותר של מוזמנים ועלידי כך יוכל לחסוך כסף רב.


בנוסף, אישורי הגעה מאפשרים הכנתסידורי ישיבה ושולחנות באופן יעיל יותר. זוג אשר יודע מראש מי מהמוזמנים יגיע ומילא, יוכל לערוך סידורי שולחנות כך שהשולחנות יהיו מלאים והזוג לא יצטרך לשלם על"חורים", מקומות שלא התיישבו בהם בשל אורחים שלא הגיעו.


כמו כן, חתונה היא אירוע שבו משקיעיםלא מעט משאבים כמו כסף, זמן, מחשבה ותכנון ועל כן פרט לרצון של הזוג לחגוג את יוםחתונתם עם אורחיהם, הם מצפים גם שהאורחים ייהנו ויבלו ויזכרו את ערב החתונה לטובה. כמובן שהאורחים לא יהנו אם האוכל לא יהיה טובאו שהמוזיקה לא תהיה ערבה לאוזניהם, אך יותר מכך, הנאתם תפגע אם הם לא ימצאו מקוםישיבה, או שלא יהיה להם מקום ישיבה ליד חבריהם או מכריהם.


שירות של אישורי הגעה לאירועים חוסךלחתן ולכלה "כאב ראש" ודאגות מיותרות בתקופה שהיא גם ככה לחוצה. לזוגותשאכפת מיום החתונה שלהם, מאורחיהם וגם מעצמם, איןלהם מה להתלבט לגבי אישורי הגעה לחתונה, עבורם,שירות זה שווה יותר ממה שהוא עולה.

0 תגובות
אישורי הגעה לחתונה אתם חייבים את זה
31/01/2013 11:21
פאוור
אישורי הגעה, אישורי הגעה לחתונה
מה זה אישורי הגעה לחתונה?

אישורי הגעה זאת הדרך הקלה והפשוטה לבדוק אם המוזמנים שלכם מגיעים לחתונה

למה צריך לעשות אישורי הגעה?

כדי לחסוך כסף רב ביום החתונה כדי שלא תתחייבו על מנות שלא באמת צריך!

שירות נוסף שאנחנו ממליצים בחום הוא הושבה ממוחשבת השירות מסדר את הכניסה לחתונה והופך אותה יוקרתית בין רגע.

אז מזל טוב ובהצלחה!
0 תגובות