עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות
שלומי תמיר מנהל בחברת פוליש המומחים,בבלוג זה ניתן לקבל מידע מועיל אודות חברת ניקיון ופוליש.
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
מאי 2014  (1)
יולי 2012  (2)
פוליש למדרגות
09/05/2014 10:13
פוליש המומחים ביותר
פוליש למדרגות, פוליש

פוליש למדרגות

אם אתם חווים מצב בו המדרגות בביתכם מלאות אינן בוהקות כבעבר או המדרגות של חדר המדרגות המשותף בבניין שלכם מורידות את ערך הבית ומעניקות תחושה של בית שאינו מטופח וזאת משום כתמים ושריטות, הפתרון האידיאלי הוא הזמנת שירות פוליש למדרגות.

 

פוליש למדרגות משותפות

מדרגות מלוכלכות בכתמים שחורים ושריטות משווים לבניין מראה מוזנח ופעמים רבות מורידים את ערכו. אם גם אתם חווים מצב בו החלפתם כבר כמה פעמים מנקה חדר מדרגות, אך ללא הועיל, אף איש ניקיון לא הצליח באמצעות סמרטוט ותכשירי ניקוי להשוות לחדר מדרגות את המראה הנקי והמבהיק שאפיין אותו בעבר, הגיע הזמן להזמין שירותי פוליש למדרגות מחברה מקצועית.

 

יש חברות ניקיון, כמו למשל א.ש שמעסיקות צוות של מומחים בתחום פוליש למדרגות, ציוד המותאם לכך ותכשירי ניקוי איכותיים המיובאים ממדינות חו"ל. ליטוש לחדר המדרגות המשותף תמיד יכלול ניקוי יסודי של המדרגות, ליטוש של אותה אבן או שיש ממנה עשויה המדרגה, טיפול בכתמים הקשים והעקשניים ויש אפשרות של סתימת חורים באמצעות חומר מיוחד המותאם לכך. חשוב לדעת כי יש הבדל בין ליטוש לפוליש ולכן חשוב לברר עם החברה מהי מציעה ועל אילו שירותים היא מתחייבת.

 

פוליש למדרגות הבית

המטרה של פוליש היא להפוך מדרגות מוכתמות ודהויות למדרגות נקיות ומלאות ברק. חשוב לקחת בחשבון כי יש הבדל בין ליטוש לבין פוליש ואם מדובר על מדרגות בהם יש חורים ושריטות, חשוב מאוד לבדוק מה הפתרון המשולב אותו מציעים המומחים של חברת ניקיון א.ש. כיוון שברוב הבתים המדרגות הפנימיות נשמרות ואינן במצב של מדרגות בחדרים מדרגות ולכן רוב הפעמים פוליש קריסטל או פוליש ווקס בהחלט מספיק לקבלת תוצאה מרשימה ביותר של מדרגות נקיות ובוהקות. חשוב לוודא כי החברה אליה אתם פונים מומחית בתחום ובעלת מוניטין מוצלח, מבטיחה אחריות על השירותים אותם היא מספקת, כולל פוליש למדרגות וכי היא משתמשת בחומרים איכותיים וציוד משוכלל לביצוע העבודה, דבר שמבטיח עבודה מקצועית ומהירה.

0 תגובות
פוליש וניקיון
06/07/2012 17:39
פוליש המומחים ביותר
פוליש וניקיון

ביצוע יסודי של פוליש וניקיון


כולנו רוצים בית נקי, אבל השאלה היא אם כולנו יודעים איך לדאוג שהביתשלנו יהיה נקי? את הכללים הבסיסיים כולנו מכירים: צריך לשאוב אבק, לשטוף את הרצפה,לשטוף כלים, לאוורר את הבית, להחליף מצעים וכעיקרון בכלל לדאוג שתהיה תחלופה של חיידקיםושום דבר עומד ללא השגחה וניקיון. מצד שני, גם האנשים שידאגו לכל אלה ועוד הרבהיותר יוכלו לגלות פתאום עובש בשירותים או כתמים גדולים וקשים להורדה מהרצפה. מה עושים במקרים כאלו? כשניתקלים בבעיות כאלו ואחרות, צריך לבצע  פוליש וניקיון באופן איכותי .


פוליש וניקיון לכל דבר בבית


הדבר הראשון שחייבים לזכור כשמתחילים לבצע ניקיון מתקדם ורציני יותרמהניקיון הבסיסי אותו אנחנו עושים אחת לכמה זמן – הוא שכל רהיט וחלק בבית הולךלקבל טיפול, שום דבר לא יפסח על עינינו ועל מטלית הניקיון, כך שביחד עם החומריםהשונים הבית שלנו שוב יהיה נקי מבקטריות וחיידקים שונים שהופכים אותו לפחות יפהולרוב גם לפחות נעים להיות בו. לאחר שמבצעים החלטה חשובה כמו זו, חשוב להוציא אתכל האביזרים שנמצאים בקרבת העובש או כל דבר אחר, ולאחר מכן לגשת ולרכוש חומריםומכשירים שמבצעים פוליש וניקיון על פי ההגדרה.


כדאי לגשת אל חנויות שמתמחות בצורות כאלו ואחרות של פוליש וניקיון, לשאול את הנציגים ולגלות יותר פרטים על אופן ביצוע הפוליש. לאחר שרכשתם את כלהחומר והציוד שקשור אל פוליש וניקיון, ניתן לגשת אל המלאכה בצורה אחראית ובטוחה,שכן לרוב החומרים האלו מסוכנים יחסית ואסור להיחשף אליהם באופן ישיר לעורוהעיניים. שימו לב שבמידה ויש ילדים בבית, גם אותם אתם מזיזים במהלך הניקוי ובכללמהחומרים שיישארו.
ביצוע פוליש וניקיון על ידי חברת ניקיון


לרוב, החומרים והמכשירים בהם משתמשים לשם ביצוע פוליש וניקיון הםאיכותיים מאוד ולכן גם יקרים מאוד. במקרים בהם ישנו עובש או חיידקים אחרים שהצטברווהפכו לכתם, לא תמיד תוכלו להוריד אותם באמצעות חומרים קונבנציונאליים שמוכריםבסופרים השונים, ולכן בהתאם לאיכותם, כך הם גם יעלו. השאלה היא מה יקרה לאחרשתסיימו את השימוש שלכם בחומרים האלו? הריי כעת יישאר לכם המון חומר שבתקווה לאתשתמשו בו, וזה עוד לפני שדיברנו על המכשירים שרכשתם במיוחד בשביל ביצוע המשימות השונות.


לכן, חשוב לוודא ולחפש חברות שמבצעות פוליש וניקיון בצורה יסודית,יביאו איתם את כל החומרים שצריך לשם ביצוע המשימה, יחייבו אתכם אך ורק על כמותהחומר שהשתמשו בה או אך ורק על השירות עצמו, וישאירו אתכם נקיים לא רק מהעובש אלאגם מהחומרים והמכשירים עצמם.0 תגובות
פוליש לניקיון איכותי
04/07/2012 16:17
פוליש המומחים ביותר
פוליש
פוליש לניקיון איכותי

פעמים רבות אנו יכולים למצוא עצמנו נתקלים בכתמים ובמקרים בהם ניקיון רגיל לא יספיק. לעיתים זה קורה על הבגדים שלנו ולעיתים פשוט על הרצפה שלנו. כתמים שנדבקים לבגד יכולים להיות לעיתים מעט לא נעימים, ואם לא נצליח להוריד אותם כנראה שנפנה לחומרים חזקים יותר או שפשוט נזרוק אותם. במקרים של כתמים על הרצפה, זה קצת אחרת. לא בכל פעם שיהיה כתם רציני על הרצפה נשלוף את המרצפת המלוכלכת ונשים אחת חדשה במקומה, למקרים כאלו ישנה האופציה של פוליש איכותי, שבסופו הרצפה תרגיש ותהיה ממש כמו חדשה.

מה זה פוליש

פוליש בתרגום חופשי הוא בעצם קרצוף, ובמונחים שלנו מדברים על קרצוף איכותי של הרצפה בבית או בכל מקום אחר. השימוש במילה פוליש יכול להופיע גם במקומות כמו מכוניות וחומרים אחרים אותם אנחנו רוצים לנקות, אבל במקרים של מרצפות מדובר בתהליך של ממש. פוליש על מרצפות לא נגמר בתהליך שבו אנחנו מערבבים מעט חומר שאיתו עושים פוליש יחד עם מים ובסופו של דבר מנגבים את הנוזלים מתוך הרצפה. פוליש איכותי שמתבצע לעיתים על ידי חברות ניקיון מקצועיות ומוסמכות, יתבצע פעמים רבות על ידי מכשירים שונים ועל ידי ביצוע עבודה יסודית ויוצאת מן הכלל.
פוליש על רכבים

הפוליש שקשור אל רכבים מדבר על פונקציה מעט אחרת אבל גם רלוונטית מאוד אחת לכמה זמן. הפוליש דואג לא רק לנקות את הכתמים שנמצאים על האוטו או על הרצפה, אלא גם אחראי לשמירת הניקיון לאורך כמה שיותר זמן. הוא עושה זאת בשל היותו מורכב ממספר חומרים כימיים חזקים ואיכותיים, אשר פוגמים ביכולת של לכלוך להידבק על הרצפה או האוטו, ולכן הוא גם דואג שנצטרך לנקות הרבה פחות את המכוניות שלנו.
בשל היותו של החומר כל כך חזק ואיכותי, אין צורך לבקש בכל פעם מחדש לשים את הפוליש ברכב שלכם. במידה ואתם מבצעים שטיפה בכל שבוע, אתם יכולים לבצע שטיפה רגילה עם סבון או אפילו רק עם מים, תלוי כמה הרכב מלוכלך. אחת לכמה זמן, תוכלו להוסיף כמה שקלים בודדים ולקבל קרצוף אמיתי שישמור גם על הצבע של האוטו.

0 תגובות