עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
מרץ 2012  (5)
דלתות לחדרי ילדים
12/03/2012 09:59
פנדי

דלתות לחדרי ילדים מבחינת הבחירה שלנו הן שונות. אנו לא נבחר דלתות לחדרי ילדים כמו שאנו בוחרים לחדר השינה שלנו מצד שני אנו לא רוצים לעשות בלאגן בעיניים ומעדיפים שהדלתות בבית יהיו בתיאום בין כולם ושייראו אותו הדבר. ילדים מתקשים בשמירה על רכוש כי הם לא מבינים או לא יודעים וכי זה פשוט לא מעניין אותם תמיד, לפעמים הם טורקים דלתות משחקים איתן כאלה שגם מציירים עליהם ואנו תמיד מנסים להימנע מכך. דלתות לחדרי ילדים יכולות להיות איכותיות ויפות בעלות עיצוב מיוחד שמתאים לילדים או כאלה שמתאימות לכל הגילאים אבל חשוב שנזכור כי ילדים מתקשים לשמור ולכן לפעמים חבל להשקיע על דלתות לחדרי ילדים המון כסף. 

דלתות פנדור לחדרי ילדים צריכות להתאים לילדים מבחינת המנעול מבחינת המראה מבחינת הנוחות וכמובן להתאים להם לאופי החדר וגם להתאים לאופי העיצוב בבית. דלתות לחדרי ילדים ניתן למצוא בכל חנות של דלתות, דלתות סטנדרטיות, דלתות מעוצבות, דלתות דקורטיביות, ניתן להתאים דלתות לחדרי ילדים מכל סוג, תלוי מה יתאים לחדרם מה יתאים לאופי הבית עצמו. לא ניתן לרכוש דלתות לחדרי ילדים אבל לחדרים אחרים לרכוש דלתות אחרות, זה ייראה מוזר וחבל ליצור ברדק שכזה. 

ישנם אנשים שרוכשים דלתות פנים לביתם שונות בין חדר לחדר. דלתות לחדרי ילדים דלתות לחדרי שינה דלתות לחדרי אמבטיה ובכך הבית שונה במקצת וישנם כאלה שאוהבים שהכל אחיד ושכל דלתות הבית נראות אותו הדבר מלבד דלת הכניסה. דלתות לחדרי ילדים צריכות להתאים לאופי חדרם, אם החדר מעוצב בצורה אחידה אז שהדלת תתאים לו אם עיצבנו בעצמנו והתאמנו רהיטים אז לעשות כך גם עם הדלת. דלתות לחדרי ילדים יכולות להביא איתם משהו ציורי משהו דמיוני תלוי בעיצוב שבחרנו ותלוי בילדינו ובמראה החדר שלהם. 

1 תגובות
דלתות דקורטיביות
12/03/2012 09:57
פנדי

דלתות פנדור דקורטיביות הם בעצם דלתות מעוצבות. דלתות דקורטיביות הם פריט יפה אותו נראה בכל כניסה ויציאה מחדר בבית, גם אורחים שיגיעו אלינו הביתה יתרשמו רבות מהם בגלל שהן לא דלתות שאנו רואים כל יום, אלא יותר מיוחדות. כשאנו מסתכלים על דלתות בבתים שונים לא כל דלת תרשים אותנו לא כל דלת תוליך אותנו לחנויות דלתות לרכוש כמוהם. ישנם סוגים רבים של דלתות דקורטיביות, דלתות דקורטיביות מאלומיניום מעץ, שאלה של טעם ויתרונות וחסרונות של חומרים. 

היתרון של דלתות דקורטיביות מאלומיניום הוא שאלומיניום הוא מתכת קלה ונוחה לעיצוב, האיכות נראית לעין והמחיר זול ביחס לכך. אנשים בוחרים בסוג דלתות דקורטיביות בגלל שאיכותן כאיכות דלתות פלדה, יש בדלתות אלו דרגות הגנה והמחירים של דלתות דקורטיביות בהתאם, כמובן שדלתות סטנדרטיות יעלו פחות מאשר דלתות דקורטיביות אבל המחיר שווה, אנו נהנה מדלתות יפות איכותיות שישמשו אותנו לאורך זמן, ישנם המון סוגים ומבחר רב ככה שאנו יכולים להתאים את עיצובן של דלתות דקורטיביות לשאר אופי הבית והחדרים. 

ניתן לשלב דלתות דקורטיביות מבחינת חומרים, ניתן לשלב אלומיניום עם עץ או עיטורי עץ ניתן לשלב באלומיניום זכוכית, והאפשרויות עוד רבות אנו יכולים לעשות המון עיצובים כאשר מדובר בשימוש באלומיניום בתוך דלתות דקורטיביות. המון אנשים מעדיפים דלתות דקורטיביות מעוצבות כאלה שלא רואים כל יום, דלתות מיוחדות שמשפרות את מראה הבית ומראה החדרים בו. דלתות דקורטיביות איכותיות יוסיפו ליופי הבית לעיצוב הבית ויראו רמה של איכות אחרת שונה, דלתות שיישמרו בתנאי הבית וכאלה שנהנה מהם זמן רב. דלתות בדרך כלל מחליפים כאשר הן במצב לא אסתטי כזה שרק מוריד מיופי הבית ומעיצובו ולכן כאשר אנו רוצים להחליף חשוב שנשקול את סוג הדלתות ונבדוק כמה אופציות של דלתות דקורטיביות לחדרי הבית. 

0 תגובות
דלתות פנים מעוצבות
12/03/2012 09:53
פנדי

קיים הבדל בין דלתות פנים מעוצבות לדלתות פנים רגילות שאנו רואים בחנויות השונות. דלתות פנים מעוצבות בעלות מגע מסוים של מחשבה ודמיון מן אומנות רק ברהיטים. עיצוב בכלל ידוע כתחום של אנשים שיוצרים שמביאים את הדמיון אל הפועל והקיים, שזוהי גדולה ולכן דלתות פנים מעוצבות עולות קצת יותר מדלתות פנים סטנדרטיות. דלתות פנים מעוצבות מושקעות במחשבה מאמץ ועבודה יסודית ששווה את הקנייה אנו נהנה מהן ומאיכותן של הדלתות ונוכל לראות זאת לפי שימורם לטווח הרחוק.

אם יש לנו ילדים קטנים בבית ואנו רוצים לרכוש דלתות פנים מעוצבות חשוב שנשקול זאת היות ואולי זה לא יהיה הצעד הכי חכם אבל מצד שני אם לא נהנה עכשיו אז מתי כן נהנה. חלק מבית יפה ומעוצב זה דלתות פנים מעוצבות, לאנשים לפעמים נמאס מדלתות סטנדרטיות או אפילו פשוטות קלאסיות הם רוצים משהו מיוחד, משהו שייתן לבית ולחדרים בו פן אחר. אם חשבנו לרכוש דלתות פנים מעוצבות ואנו לא יודעים איפה חשוב שנבדוק לפני כן באינטרנט או נשמע המלצות מכאלה שקנו ומרוצים וכך יהיה לנו קל לבחור בעצמנו דלתות פנים מעוצבות.

דלתות פנדור  מעוצבות יכולות להיות משולבות עם חומרים, עץ עם זכוכית, עץ עם מתכת, זכוכית עם מתכת, מתכת עם זכוכית. דלתות פנים מעוצבות מציעות מגוון רחב של דלתות אנו כמובן הולכים לפי טעם אישי לפי אופי וסגנון הבית לפי מה שאנו יודעים שיתאים לו ולנו לפי מה שישמש אותנו בצורה הכי טובה, אם יהיה לנו נוח לנקות את הדלתות הללו, אם הם יהיו עבורנו יעילות מבחינת אטימות לרעש מבחינת המנעולים מבחינת הידיות שבדלתות וכל פרט והיבט אחר. דלתות פנים מעוצבות ישרו אווירה אחרת ושונה בבית אווירה יותר יוקרתית יותר רעננה וחדישה שנהנה ממנה המון בבית.0 תגובות
דלתות זכוכית
12/03/2012 09:45
פנדי

דלתות זכוכית בניגוד לדלתות מחומרים אחרים, הם דלתות מיוחדות יותר דלתות שמן הסתם גם שבירות היות וזה זכוכית ולא חומר קשה אחר, עם זכוכית אנו נפגשים בכלים בבית כמו כוסות לשתייה, אנו יודעים שזה כלי שביר ולכן מתנהגים איתם בעדינות. שלא כמו כוסות דלתות זכוכית הם מן הסתם יותר עבות יותר מוצקות יותר חזקות ופחות שבירות, אך הם עדיין זכוכית. דלתות זכוכית יכולות לשמש אותנו כדלתות פנים לבית יכולות לשמש אותנו במשרדי עבודה וכד'. המון משרדי עבודה מחזיקים דלתות זכוכית כדי להוריד מהחשאיות והסודיות במקום וכדי שדברים יהיו יותר פתוחים ונגישים במקום.

חלק ממקומות העבודה מחזיקים לא רק דלתות זכוכית אלא גם עושים זאת עם קירות מזכוכית שקופים כדי שגם יהיה קשר עין בין כולם. דלתות זכוכית שונות מדלתות עץ היות והזכוכית יותר כבדה מעץ, הן שונות במראה מן הסתם היות ועץ הוא אטום וזכוכית נוטה להיות שקופה לכן הפרטיות משתנה, ישנם דלתותזכוכית שכמובן לא רואים מבעדן כלום כי הזכוכית אטומה, תלוי במה אנו בוחרים. דלתות זכוכית הן דלתות יפות, יש בהן משהו קלאסי, הן יכולות להיות מעוצבות בדרכים שונות. אם בחרנו בסוג דלתות זכוכית לבית כדלתות פנים חשוב שנדע את היתרונות של דלתות זכוכית אבל גם את החסרונות שקיימים, בדרך כלל אם אין ילדים קטנים בבית אנו יכולים להרשות לעצמנו דלתות זכוכית כי כך אנו לא מסכנים אותם.

ישנן המון חנויות שמוכרות דלתות זכוכית אנו יכולים לבקר בהן לבדוק מחירים לבדוק את ההבדלים בינם לבין חומר אחר, ולהבין אם זה מתאים לנו ובהתאם לכך לרכוש. אנו בטוח נהנה משהותם של דלתות זכוכית אצלנו, הן קלות לניקוי המנעולים בדלתות כאלה דומים למנעולים של שאר סוגי הדלתות וזה עניין של טעם. אישי.

0 תגובות
דלתות פנים מעץ
12/03/2012 09:42
פנדי

דלתות נמצאות המון בחיינו מסביבנו, דלתות בעבודה, דלתות בבית דלתות של מעלית, דלתות של אוטו בכל מקום יש דלתות. אבל כאשר מדובר בבית שלנו אנו מדברים על דלתות פנים. ישנם המון סוגים של דלתות פנים,  דלתות פנים מעץ, דלתות פנים מזכוכית בשילוב עם עץ, או דלתות פנים מזכוכית בלבד, דלתות פנים ממתכת והאפשרויות והשילובים בין החומרים הם אפשריים ורבים. עם זאת דלתות פנים מעץ הם סוג הדלתות המבוקש ביותר, עץ הוא חומר נוח, חומר יפה ואסתטי, חומר שמשדר חמימות וחומר שמתאים כמעט לכל עיצוב אפשרי של בית.

דלתות פנים מעץ קיימות במגוון של סוגים צבעים ושילובים עם חומרים, בדרך כלל כאשר אנו בוחרים סוג מסוים של דלתות פנים מעץ אנו נקנה ממנו לפי כמות הדלתות בבית, למשל אם ישנם שלושה חדרי שינה אמבטיה ושירותים אז אנו נצטרך חמישה דלתות פנים, בדרך כלל קונים את אותה הדלת לכולם, כיוון שדלתות שונות יוצרות חוסר סדר בבית. דלתות פנים מעץ הן איכותיות ויעילות אנו חייבים דלתות פנים בבית, כדי לשמור על פרטיות המתגוררים וכדי להשרות קצת שקט בחדרנו כשצריך אותו, כדי לישון ללא הפרעות ורעשים שיש בחוץ לפעמים וכי ללא דלת בעצם החדר נראה ריק או שחסר בו משהו.

דלתות פנים מעץ קלות לניקוי, דלתות פנים זה גם משהו שצריך לנקות וכשהם מעץ זה הרבה יותר קל לנקות מלכלוך ואבק. דלתות פנים מעץ יהפכו את פתיחתו של החדר וסגירתו ליותר נעים. דלתות פנים מעץ אולי לא ישמשו בצורה טובה לדלתות כניסה אבל לשם כך גם המציאו אותן שהם דלתות יותר חזקות עם מנעולים יותר טובים שלא כמו אצל דלתות פנים מעץ איתם אנו נעזרים לשמור על כל מה שיכול להיות רע ולפגוע בנו מבחוץ. 

0 תגובות