עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
מחפשים ימי גיבוש בצפון?
07/07/2012 16:15
Katy
ימי גיבוש, יום גיבוש, יום גיבוש בצפון

מהי המשמעות של המונח ימי גיבוש בצפון ומדוע הטרנד המיוחד הזה כבש את ישראל? האם העובדים של החברות והארגונים חוזרים מימי גיבוש בצפון עם מוטיבציית יתר? לדבריה של נעמה התשובה לשאלה הזו ברורה מאליה.

 

נעמה בת 36, תושבת מרכז הארץ ועיסוקה העיקרי כוח אדם. לדבריה, ימי גיבוש בצפון הוכחו כבר כמועילים במיוחד בכל הנוגע למוטיבציה ולהצלחתו של העובד בארגון. ימי גיבוש בצפון מוצאים את העובדים מהשגרה היומיומית והמשעממת ופותחים אותו לתחרותיות אחרת ושונה. הרעיון הוא להגדיל את תפוקתו של העובד הפרטני תוך שימוש בהיבטים פסיכולוגיים. לטענתה של נעמה, ימי גיבוש בצפון הם הפתרון הברור לסוגיה.

 

כאשר לוקחים חבורת עובדים ל-ימי גיבוש בצפון אוטומטית העובד הפרטני מרגיש וחש שהארגון שבו הוא עובד עושה משהו עבורו, מעבר לעובדות הברורות הקשורות לענייני כספים ולחופשה. ימי גיבוש בצפון לוקחים את השגרה היומיומית והופכים אותה ליום שכולו כיף, העובד יודע שהארגון עושה בשבילו, הלכה למעשה, מתאמץ בשבילו ומעניק לו נדבך נוסף.

 

נעמה מספרת שבד בבד מגיעה גם התמורה. לאחר ימי גיבוש בצפון אנו שומעים ממנהלים שונים שהעובדים שלהם מקבלים את המוטיבציה לעבוד טוב יותר. בתוך כך ישנה ראייה ברורה של הארגון לעבוד יחד לשם מטרה אחת. כך, דרך ימי גיבוש בצפון, המנהל הממוצע רואה את התוצאות בשטח, מחד יש לו סיפוק – הארגון שלו העניק משהו לעובד והעובד מצדו החזיר את המאמץ בדרך אחרת. מדובר על שילוב הרמוני שמתחיל כאמור מימי גיבוש בצפון.

 

אבל ממה מורכים ימי גיבוש בצפון? נעמה מספרת שהאופציות רבות. אנחנו יכולים לראות ארגונים שמעדיפים ימי גיבוש בצפון בנוסח רגוע ושליו. זה יכול להיות סיור קולינארי, הרצאה או כל יום כיף אחר ומאידך ישנם ארגונים שמעדיפים את האקסטרים:  פיינטבול וקארטינג פדלים, בפיינטבול איילת השחר יש הכל!

0 תגובות
מהו פיינטבול?
11/06/2012 15:12
Katy
פיינטבול בצפון, פיינטבול ישראל, פיינטבול

יותר ויותר פרטיים וחברות מביעים עניין ביום גיבוש הכולל אטרקציות שונות כאשר בראש ובראשונה ניצבת האופציה של פיינטבול. אז מה הספורט המיוחד הזה בדיוק ואיך זה שאנחנו הישראלים כל כך נהנים מהתענוג הזה הכולל ריצות, יריות, אבק והרבה מאוד צבע?

 

אם גם אתם מתעניינים ב-פיינטבול נראה כי גם אתם הגעתם לדף הרשת הנכון. בעמוד זה תקבלו סקירה מיוחד על הספורט הלאומי שכבש את ישראל. ה-פיינטבול הגיע לכאן לפני כשני עשורים, אבל בעשור האחרון הוא תפס תאוצה אמיתית עם יותר ויותר מתקני פיינטבול הפזורים לאורכה ולרוחבה של ישראל.

 

מדובר כאמור בספורט מיוחד במינו. פיינטבול מורכב מכמה חברים האוחזים ברובי צבע והפרוסים במתחם מלחמתי מיוחד. הרעיון הוא להתחלק לשתי קבוצות כאשר זו נלחמת בזו. כאשר אדם כלשהו נפגע מפגיעת צבע הרי שהוא בגדר מת ויוצא מהמשחק.

 

ה-פיינטבול זכה לאהדה אמיתית באירופה ובעיקר בארה"ב, שם האמריקאים אמצו בהתלהבות את הספורט החביב. בארץ ניתן לסווג את המעריצים לשני סוגים: פרטים וחברות. המגזר הפרטי המכור ל-פיינטבול מורכב בעיקר מחברים שלוקחים להם יום כיף מיוחד. מספיק לראות את כמות התוצאות בגוגל של המונח פיינטבול בצפון כדי להבין את התופעה. הקבוצה השנייה היא כמובן המגזר העסקי. מדובר בארגונים, חברות ומשרדים מכלל הגדלים המעוניינים להעניק לעובדיהם יום כיף מושלם המורכב מפעילות פיינטבול, ואם כבר אז כדאי שיהיה פיינטבול בצפון.

 

חשוב לציין כי לא מדובר בספורט מסוכן אך כמו כל ספורט יש להישמע להוראות המפעילים. פיינטבול יכול שיהיה חוויה נהדרת כל עוד משחקים לפי הכללים ושומרים על טווח ירייה נכון. כל משתתף יקבל חליפת פיינטבול, קסדה, משקפת וכמובן רובה וכדורי צבע. כעת, מה שנשאר לכם זה לטעון את הרובה ולהתחיל לתכנן את המהלך שיביא לכם את הניצחון. 


פיינטבול איילת השחר מזמינים אותכם למגוון ימי כיף בצפון למשפחה, עובדים או לילדים. 

כאן תוכלו לחגוג בר מצווה בשטח לילדכם, לעשות טיולי אופניים, קארטינג פדלים ועוד מגוון רחב של פעילויות! 

1 תגובות