עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
אם היה לכם פעם תחושה כזאת שכול מה שאתם עושים מצליח אבל אתם לא רוצים לעשות דבר...בגלל זה קוראים לי ידי זהב יכול לעשות כול דבר אבל לא רוצה...למה?...בואו תיראו
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
פרק ב : לא מגלים בשביל שלא יבינו לא נכון
17/04/2012 14:50
ידי זהב

כותרת שקשה קצת להבין, אחרי שמבינים מבינים יותר התנהגות של אנשים.

בן אדם מסתיר דברים בגלל פחד, יש אנשים שמפחידים שמע מישהוא יפגע  או הם או מי שהוא יקר לליבם, אפילו מישהוא שהם לא מכירים הפחד מהרגשות אשמה.

אני בטוח שכל אחד הסתכל על עצמו יראה שהוא מסתיר משהוא מהבת זוג שלו מההורים שלו אפילו מהחברים הכי טובים שלו, אם נחשוב טוב  כששואלים אותנו יש לך משהוא להסתיר נגיד לא אין לי מה להסתיר, אבל תכלס אנחנו מסתירים את עצמנו מפני העולם, זאת אומרת אנחנו זורמים ולפעמים יותר מדי זורמים עד שאנחנו לא יודעים מי ומה אנחנו, אנחנו מסתירים מי זה קצת ומי זה קצת ואף אחד לא רואה אותנו אף אחד לא רואה את כל התמונה.

אז מה עושים אי אפשר לא להסתיר כי אנחנו מפחדים ואם כך אי אפשר להראות את עצמנו לעולם כמו שאנחנו צריכים ואפילו רוצים ולהיות באמת מאושרים.

מי שהוא חשב פעם שאושר נמצא איפה שהאמת נמצאת כשמשקרים אז אנחנו מחקים את האושר, אבל אין לי כוח לדבר על זה עכשיו כל אחד שיחשוב לעצמו.

מה הפתרון פשוט מסבירים כל מילה שמוצאים זה באמת עוזר? לא רק עושה את זה יותר מסובך, אתה מדבר יותר אתה צריך להסביר יותר, אתה מתצבען יותר מי זה שלא מבינים אותך, וכאילו שהתוצאה ידועה מראש שאף אחד לא מבין אותך.

אז שוב פעם מה עושים?... באמת שאין לי תשובה.

וזה מה שאני עושה... מסתיר עד שיגיע הרגע שיכול כבר להסתיר או יותר טוב יגיע הרגע שאני יהיה בטוח שיבינו אותי, נקווה שהוא יגיע קודם... אם הוא בכלל יגיע.

נ.ב. אני פנוי.      

0 תגובות
מרכבות של אדם
16/04/2012 19:00
ידי זהב

 

מאיפה נתחיל... אדם מורכב מהרבה אברים אבל לא רק הגוף מורכב, גם הנשמה תשאלו את התצמכם דווקא זה מפריעה ולא זה, אותי זה מצחיק ואותו זה מפחיד, ואפשר להמשיך כך אבל זה משעמם.

תכונות - יש כאלה שיגידו שנולדים אם תכונות ואפשר לשנות רק שזה נורא קשה, ויש  שיגידו שהדברים שאתה נולד איתם הם שיוצרים את התכונות שלך.

כך או כך אני מסכים אם אלו שאומרים שקשה לשנותם, כי ניסיתי או אולי הצלחתי אבל השינוי לא החזיק מעמד, אני יסביר אדם שהתרגל להרגל כלשהוא אחרי שהוא משתדל לשנות הרגל הוא לא נעלם הוא עדין בתוך האדם וכשיש דבר שהוא מאיר את הרגל, הרגל חוזר כפי שהיה ואחרי כמה זמן לא רב כאילו שהוא לא נעלם.

לא רוצה לדבר על דברים אישיים אפילו שבחיים אף אחד לא ידע באמת מי כותב את זה אפילו שאני יספר דברים אישיים לא ידעו, אז מה אני עושה? כותב כי סתם בלי לדבר ואין אף אחד שיבין אותי אני אדם מאוד מורכב ובעצם כל אחד זה לא מה שעושה אותי יחודי.

 אני מסתורי חלק יגידו עליי שאני מופנם ובעצם כשאני חושב על זה כולם יגידו את זה למה? כי אני מסתיר , אני מרגיש שאני חיי חיים כפולים ובשביל מה? בשביל למצוא כמה שיותר מהר אהבה, בילדות חשבתי שאני יודע מה זה, איני יודע אם טעיתי או פשוט שכחתי.

חיים שלכאורה סותריים זה את זה אבל אתם לא תבינו את זה בחיים... אם מישהו מחפש חידה אני זה החידה, אם תעכבו יכול להיות שעוד כמה חודשיים תבינו.

דרך אגב כל מי שסביבי לא יודע את כול מה שעובר עליי בגלל זה אני נחשב למופנם לא סובל את המילה הזאת "מופנם".

נ.ב. אני פנוי.

0 תגובות