עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

מורה ויועצת רוחנית.
נומרולוגית אסטרולוגית וקוראת בקלפי הטארוט.
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
מאי 2014  (2)
המשך ימי לידה 6, 7, 8, 9
19/05/2014 22:29
ora dayagi

ולמי שנולדו בתאריכים שבצמצום הדו ספרתי לחד-ספרתי יתקבלו המספרים 6, 7, 8, 9, הנה סקירה קצרה על המספר והמקצוע


יום לידה 6 - ( 6.15.24) משויך לכוכב וונוס- אלת האהבה והיופי.

(וונוס שליטה של מזל שור, ומזל מאזניים בשור מדברת על מזון, ערך, רכוש, גבולות,במאזניים וונוס מדברת על זוגיות על להיות עם מישהו על האחר בית הזוגיות - בית 7 במפה האסטרולוגית)

מספרי 6  בנומרולוגיה - שואפים לאיזון, אהבה והרמוניה, שהכול יהיה מושלם, יפה, נעים ולכן לפעמים מרצים אחרים אף שהם אינם מרוצים. השאיפה היא להגיע לאיזון ונחת רוח, שלווה בתוכנו ומחוץ לנו. כנראה על מספרי 6 נכתב אלוהים תן לי את הכוח לשנות מה שניתן, לקבל מה שלא ואת החוכמה להבדיל ביניהם.

מספרי 6 טובים בצבעים, בעלי חוש אסטטי מפותח, יופי, אוהבים את הנאות החיים, יכולים להיות בשלנים מעולים, הם מארחים טובים ומאוד משפחתיים. לא כמו ה 4 שמחפשים שורשים יציבים וחזקים אבל הם משפחתיים. ונותני שירות טובים - חשים את האחר אמפתיים. אנשים פרקטיים, מתפקדים בחיי היומיום ורואים את הפרטים הקטנים. פרפקציוניסטים, ביקורתיים לעצמם ולאחרים. שואפים לשלמות.

מקצועות מועדפים למספרי יום לידה 6 - נותני שירות, עובדים סוציאליים, מחסנאים, עולם האומנות והיופי לסוגיו; קוסמטיקאיות, מאפרות, מעצבים,

ספרים, מקצועות הטיפוח למיניהם. פנג שוואי. הילינג. רפואה. כירורגיה. רוקחות. וטרינרים.


יום לידה - 7 - ( 7.16.25) משויך לנפטון - אל הים .  (נפטון השליט של בית 12 הבית של הדברים שמעבר, המוסתרים, המעורפלים. דברים עמוקים שצריך לצלול פנימה עמוק כדי לגעת בהם, תחושה של היסחפות ללא שליטה .רוחניות. אינטואיטיביות. עולם הדמיון - הכול אפשרי.  עולם היצירה והמוסיקה - אומנות השראה ודמיון חיבור למקור גבוה) יכולת מיסטית ורוחנית ברמה גבוהה.

מספרי ה 7 בנומרולוגיה  מדבר על חיפוש זהות עצמית, חיפוש משמעות, למודים גבוהים. התמקצעות. עובדים עם הראש, חוקרים, רוצים לדעת דברים לעומק. בורחים לשכל כדי לא לגעת בכאב. אנשים מסתוריים. מיסטיים. מעורפלים. חכמים מאוד. טוב להם בשקט של עצמם ועם עצמם. קשה להם להיפתח באינטימיות - השאלה של אמון ורגש - קשה להם עם חשיפה רגשית. יכולים לברוח מהתמודדות רגשית. מורכבים ברגש וחזקים בשכל. בעלי אינטואיציה גבוהה. אוהבי טבע ופרטיות. 7 המשמעות לחיים. עולם רוחני גבוה. מסתורין. ערפול. דברים גבוהים ממך. רוחניות ומיסטיקה 7 משויך גם לשבת. המשמעות שבתוך החומר. כמו ספר שרואים אותו מבחוץ המשמעות היא מה שבפנים. עולם פנימי עמוק.

מקצועות מתאימים למספרי ה 7 - אומנות על גביניה השונים מוסיקה, ציור, שירה, אנשי רוח, פסיכולוגים, פסיכיאטריה. מתמטיקה, פיזיקה, כימיה, מדעים, לימודים גבוהים ומחקר התמקצעות במקצוע לרמת מאסטר. חוקרים, בלשים, משטרה. מיסטיקה. מטפלים ויועצים גם יועצים זוגיים מתוך שקודם נגעו בכאב שלהם של אינטימיות ואז מטפלים באחרים. עולם הקולנוע והטלוויזיה שם לא צריך להיחשף משחקים דמויות שונות יכולת הזדהות עם האדם שמולו. יכולים להיות צלמים ובמאים.


יום לידה 8 - ( 8.17.26)  המספר 8 משויך לכוכב שבתאי (  שבתאי -השליט של מזל גדי בית 10 באסטרולוגיה - "הנראות" - הסטטוס - המעמד והסמכות,  הקריירה. שבתאי אדון הקארמה אומר לנו כי יש למעשים שלנו גם תוצאות. מדבר אתנו על ערכים, אחריות, בגרות, חוקים ומגבלות. בעבודה קשה ונחישות והתמדה, נגיע ונהפוך ליהלום מלוטש) אם קבלת את זה יש לך את החוסן לעמוד בזה. 8 מאוזן  סמל האינסוף - יש לאנשי 8 משהו מעל הטבע משהו נסי ויכולת וחוסן פנימי אדיר. יכולת לעשות כסף ולהגיע להישגים.

מספר 8 בנומרולוגיה מדבר אתנו על הישגיות ומעמד. קריירה. אמביציה. הישגיות. כוח והשפעה. שררה , שלטון, כוח וכסף, קריירה. הישגיות ללכת עם דברים עד הסוף - מוחלטות הכול או לא כלום. חוסן. קרמה. השפעה. מעמד. שילוב החומר עם הרוח - להשפיע לאחרים- להאיר לאחרים- לתרום מהכוח לאחרים. הם אנשים אחראים, וממחויבים.

המקצועות המתאימים למספרי 8 - כמעט כל מה שירצו ובעיקר סמכותיות; מנהלי עסקים, הכרה בהם מבחינה ציבורית, פוליטיקאים, משפטנים, יועצים, עורכי דין, מנהלי כספים, מנהלי בנקים, רואי חשבון, מנהיגים, מורים ויועצים במשרות ממשלתיות וציבוריות. ביטוח. צבא.


יום לידה 9 - (9.18.27) - משויך לכוכב מרס -  (מרס - אל המלחמה - השליט של מזל טלה - המזל הפותח את גלגל המזלות, פותח את האביב, מזל קרדינלי - יוזם. ראשוני, מאופיין באומץ תעוזה וביטחון עצמי הלוחם).

בנומרולוגיה המספר 9 - מדבר על יכולת נתינה ברמה אוניברסלית, (בית 9 הבית של מזל קשת ) אהבת החופש, האמת, הצדק, אמונה ודעה , הרחבת אופקים, פילוסופים, רוחניות, צינור לתקשור. מרחבים. קוסמופוליטי. המון נתינה למען הכלל. אנשים כריזמטיים. אינטואיציות גבוהות. אופטימיים. שחרור ממגבלות. כוח הדיבור

המקצועות למספרי יום לידה 9 - יחסים בינלאומיים.כל המקצועות של עבודה וורבלית, כוח הדיבור - מרצים, מורים, פוליטיקאים, דוברים. קשר עם חו"ל , שגרירים, עבודה עם נסיעות. עורכי דין. מדריכי תיירים. פרסום ושיווק. יבוא יצוא. מיסטיקה ורוחניות, תקשור והעברת מסרים. אומנות. צילום. ארכיטקטים.
0 תגובות
מה יום הלידה שלך? ימי לידה 1-5 מה הם מספרים
19/05/2014 20:39
ora dayagi

יום הלידה מייצג, מראה וחושף לעין את מה שאנחנו חזקים בו ואותו אנו מראים לעולם ועושים.


יום הלידה - מריץ אותנו, נותן לנו את הדחף, הדרייב, את מה שאנחנו חזקים בו ולכן מכוון למקצוע. יחד עם עוד נתונים כמו השם המלא ועוד.


ההתייחסות שלי כאן לצמצום המספרים הדו-ספרתיים ביום הלידה לחד ספרתי  - ומה הוא אומר.

לא מתייחסת לדו-ספרתי בניתוח עומק ו/או למספרי מאסטר ומספרים קארמתיים .


מהו המקצוע שיום הלידה דוחף אותך לעסוק בו ?


יום לידה 1 (10,19,28,1 ) - משויך  לשמש. (שמש שליטת מזל אריה) המרכז -המשפיע. סביב השמש נעים כל הכוכבים כולל אנחנו -כדה"א.

הספרה 1 בנומרולוגיה מדברת על מרכזיות, מנהיגות, ביטחון, עצמאות, אני! מעז וממש עצמו.

דמות יוזמת, בעלת רצון חזק, מתלהבת, ייחודית, אסרטיביות, אנשים עם רעיונות יצירתיים ואינטלקטואלים,

אוהבים להתחדש, ממציא, מתאים ליועץ בתחום היזמות, עסקים, מסחר, ניהול וארגון, רוחניות, ארגון אירועים, מערכת המשפט.


יום לידה 2 (2, 20, 11, 29) - משויך לירח (הירח שליט מזל סרטן) הירח משקף את אור השמש והוא מתמלא ונחסר. ראש חודש - מולד הירח

אמצע החודש - ט"ו - ירח מלא. נטייה למצבי רוח משתנים, רגשיים, אחד מהמאפיינים הוא יכולת ההכלה והרצון להיות עם מישהו.

הספרה 2 בנומרולוגיה מדברת על איזון וגבולות, על זוגיות, על אני ואתה.

המקצועות למספרי ה 2 יכולים להיות דיפלומטים מעולים, מייעצים, מגשרים, שדכנים. מכניקה עדינה.  עובדים סוציאליים.

סייעות, אחים ואחיות ומקצועות הסיעוד למיניהם. הילינג, רפואה אלטרנטיבית, צמחי מרפא, כל מקצועות האיזון גוף נפש.


יום לידה  3  (3, 12, 21, 30) - משויך ליופיטר - (יופיטר שליט מזל קשת)  הכוכב המיטיב - מרחיב, ויכול להגזים. קשור לשפע.

הספרה 3 בנומרולוגיה מדברת על יצירתיות וביטוי רגשי. קשור למילה ולכוח של המילה, לדבר על רגשות, לזרום רגשית. 3 קשור

לאמונה, אופטימיות, ושמחת חיים. הילד הנצחי.

מקצועות ליום לידה 3 - כל מה שקשור ליצירתיות ובלהיות ילד, להביע רגשות, לתת ביטוי יצירתי לדברים כמו משחק, ליצנות, סטנדאפיסטים, אומנות, לעבוד עם ילדים; גננות, אומנות הבעת הרגש בכתיבה למשל; סופרים - הבעה במילה, משוררים. כתיבה.

פילוסופים, מוסיקאים, מלחינים. דיילות. תיירות. מקצועות הקשורים באומנות וביופי.


יום לידה 4 - (4,13.22.31) משויך לכוכב אוראנוס (שליט מזל דלי) וכדור הארץ. מדבר על מסגרות חברתיות ולהיות חלק מקבוצה להיות שייך חברתית, קבוצתית. אם 1 זה אני ו 2 זה הזוגיות; אני אתה, ה - 3 - יצירתיות ורגש. ה 4 מקבע ומביא לידי מימוש בחומר. מייצב. מבסס.

 4 בנומרולוגיה -  עולם החומר - מקבע ומבסס - מדבר על מסגרת, מסגרות חברתיות (בית 11 - מזל דלי - אוראנוס) ושורשים משפחתיים (בית 4באסטרולוגיה - השורשים המשפחתיים שלנו)שייכות לקבוצה של "אנחנו"  מספר 4 מדבר על יציבות ותהליך. משפחתיות, לבנות שורשים יציבים ואיתנים. לקרקע ולתת יציבות - "הרגליים" שלנו על מה אנחנו עומדים. נקרא גם "הבנאי של החיים" .

המקצועות המתאימים ליום לידה 4 הם בניין, מחשבים, הייטק, מנתחים, ראיית חשבון, מהנדסים, מנהלים, מבקרי איכות,  עו"ד, 

נדלן , מפקחים. צבא. מורה. בנקאי. נומרולוגיה, אסטרולוגיה,; מביאים את חוקי היקום לארץ, לימודים אלטרנטיביים.


יום לידה 5 -  (4,14,23) משויך לכוכב מרקורי שליט מזל תאומים. מרקורי שליח האלים במיתולוגיה, זריז מהיר, מעביר מסר, אל הסוחרים. היחיד שיכול היה לרדת לשאול ולעלות חזרה לאולימפוס. תקשורת על גווניה השונים היא מילת המפתח ומכאן הדינמיות, הזריזות, להיות מעודכן כל הזמן בפרטים, בחדשות, עניין בהרבה תחומים ולא להשתעמם, החלפת רעיונות, סמול טוק, חופש ,חופש ועוד חופש ומרחבים לחפש את הדבר הבא. היגיון ושכח חריף תמיד ימצאו את הדרך ל"צאת מזה" רואים מה שאחרים לא רואים. חינניים וקלילים.

מקצועות מומלצים המתאימים להם : מדריכי טיולים, מורי נהיגה, שיווק, תקשורת, פרסום, שיווק, הוצאה לאור, סוחרים, תיירות ותחבורה,

קולנוע, כל מה שקשור לתקשורת, מדיה ולעבודה וורבלית; שדרנים, מספרי סיפורים, יחסי ציבור, מנהלי מכירות ומקדמי מוצרים.
0 תגובות