עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות

קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
הולך על גחלים וגולש על האש צודק!
23/09/2012 17:15
עוגיפלצת ♥
אז ככה, יש פה יותר מדי ילדים שמדברים על מיקמק! בלוג נועד בכדי להביע רגשות או לכתוב סיפור, אבל לא למיקמק! אני רק רוצה להגיד שאני עכשיו הולכת להתלונן על כל מי שיש לו בלוג של מיקמק! (חוץ מאיתמר החמוד הזה, הוא גם כותב על החיים!) אז... שתי הצעות, או שאני מתלוננת, או שאתם מוחקים, ראו הוזהרתם!
13 תגובות
עוגיפלצת מפסיק עם עוגיות?!
23/09/2012 16:50
עוגיפלצת ♥

עוגי-פלצת, הבובה הכחולה חובבת העוגיות בתוכנית הילדים הפופולרית "רחוב סומסום", יקצץ במזון האהוב עליו כחלק ממסע נגד השמנת יתר.

הבובה בעלת הפרווה הכחולה, שנהגה לשיר ש"ע' זה עוגיות", תסביר כעת לצופים ש"עוגיה זה אוכל של לפעמים". כל פרק חדש של התוכנית יתחיל עם "טיפ בריאות" בנוגע לאוכל בריא ופעילות גופנית. דובר של הפקת התוכנית אמר שהדמות הפופולרית תגוון את הרגלי האכילה שלה בעתיד.

"אנחנו לא מתחילים לו דיאטה, ולעולם לא היינו נוקטים בעמדה לפיה סוכר אסור בכלל", אומרת ד"ר רוזמרי ט. טרוגליו, סגנית הנשיא למחקר וחינוך בחברת ההפקות של התוכנית. "אנחנו מלמדים אותו לנהוג במתינות", הוסיפה.

דמויות חדשות, ביניהן חצילים וגזרים מדברים, יוצגו לקהל התוכנית, ואילו כוכבים אורחים כמו הזמרת אלישיה קיז ידברו על החשיבות של אורח חיים בריא.

כמעט אחד מכל שלושה ילדים בארה"ב מוגדר כעת כסובל ממשקל עודף, לעומת שיעור של אחד מכל 25 בבריטניה, לדוגמא.

"רחוב סומסום" מתחילה השבוע את עונתה ה-36 בארה"ב ברשת הטלוויזיה הציבורית PBS. היא משודרת ביותר מ-120 מדינות, ומופקת ביותר מ-20 גרסאות מקומיות. אשתקד חשף עוגי האמריקאי – המכונה באנגלית "קוקי מונסטר" - כי לפני שאכל את עוגייתו הראשונה היה שמו סיד.

2 תגובות