עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
ים של אהבה פרק 2
24/10/2012 15:17
nikol natali
המבט של נטלי
הוא חושב "שאני יפריד בינו לבין ניקול!" צעקתי בקול רם...
וכולם שם הסתכלו עליי... אחרי זה רצתי אליו ואמרתי לו אתה באמת חושב שאני יכולה לעשות לכם דבר כזה?
הוא ענה: מה מאפו את יודעת בכלל ?
אמרתי: זה כזה שקוף אבל רק הגעתי לכאן וכבר חושדים בי?!
הוא אמר: אז תגידי מאפו את מכירה אותו? 
אני: מה על מה אתה מדבר? מי?
הוא: רגע אז ... אבל... אוי שיט פשוט תסתלקי!
לפני שהוא הלך תפסתי לו את היד ואמרתי מה הבעיה שלך?!
הוא השתחרר והלך בלי לומר מילה...
פתאום ניקול קפצה עליי מאחורה וצעקה חיפשתי אותך! אני לעומת זאת החלטתי לא לספר לה על מה שקרה במדע או בכלל...
למרות שכל היום הסתקרנתי לדעת מי זה הבחור הזה שאני אמורה להכיר...
אני וניקול אחרי בית ספר הלכנו לשופינג  הסתובבנו הרבה ומאוד נהנינו מדי פעם היא דיברה על אח שלה על ההורים שלה ,דניאל וגם החבר ידיד הישן שלה היא נשמעת ילדה מאוד מעניינת אבל יש משהו שמטריד אותי ככל שאני מתקרבת לניקול כך כל שאר החברים שלה מתעבים אותי... הם עושים לי פרצוף מוזר ונראה לי מרכלים...
חזרתי היום מבית הספר ואימא שלי הייתה צריכה לדבר איתי היא אמרה לי לשבת והיא התחילה לספר לי היה לה מבט מוזר והיא אמרה לי לפני זה בטלפון שזה יהיה חשוב... 

המבט של ניקול
אני ונטלי הסתובבנו הרבה ביחד היה ממש כיף שמתי לב שדניאל מתנהג מוזר הוא מתחיל לשנות את התנהגותו! אני מקווה שהוא לא חולה...
דיברתי על זה אם תובל והוא אמר תעזבי אותו כבר הוא בכלל לא מתאים לך ואמרתי כשאתה תעזוב את יובל אני יעזוב את דניאל!
אין לי מושג אבל תובל חושב שיש לדניאל "השפעה רעה עלי" זה מעצבן!
הלכתי לבית הספר ושמתי לב שנטלי לא הגיעה התקשרתי אבל היא לא ענתה אז שאר היום שלי היה עם דניאל ועם כל החברה היה כיף והכול אבל הרגשתי שנטלי חסרה... וזה עצבן אותי למה היא לא עונה?
התקשרתי אליה עוד ועוד בין ההפסקות אבל אין תגובה כלום! 
אחרי יומיים החלטתי ללכת לבקר הלכתי אליה הביתה
ודפקתי התקשרתי אבל כלום!
אין תגובה... הלכתי הביתה בעצבים וחשבתי מה הקטע שלה?!ופתאום בדרך עצרה לימוזינה מפוארת היא נראתה כמו זו שלי נפתחה החלון באטיות וראיתי שם את תובל ואמר: "עד שמצאתי אותך!אבא דואג שלא הגעת הביתה אז הלכתי לחפש אותך !"
הגבתי: "מה הלכתי רק לכמה דקות!"
הוא אמר:"את מכירה את אבא הוא דאגן לפחות יכולת להודיע! יש לך אייפון את יודעת !"
אמרתי: "לא חשבתי שישים לב אם כמה דקות אלך לבדוק משהו..." 
ונכנסתי, הוא אמר: "טוב הוא כן שם לב". 
אמרתי: " הוא לא בנסיעת עסקים?"
הוא הגיב:" כן אבל הוא מעודכן שכחת?
עוד כמה דקות ובטוח היה מטלפן למשטרה!"
אמרתי:" למה שלא פשוט יתקשר אליי?"
הגיב:" את לא ענית".
בדקתי והוא היא על שקט כנראה זה נשאר על שקט עוד מהבית ספר ושכחתי לפתוח וכנראה שהוא גם לא היה יכול לאתר אותי כי גם הייתי עסוקה בטלפון לנטלי!
ולא שמתי לב... אפילו יש שם 27 שיחות שלא נענו מאת : אבא
תובל אמר:" שיט שכחתי לספר לך יש לי הפתעה בשבילך!"

סוף הפרק השני
23 תגובות
ים של אהבה!
23/10/2012 17:13
nikol natali
המבט של ניקול
אני סתם יושבת לי במחשב עכשיו אתם יודעים בפייס  אוכלת לי קצת פנקייק ,פתאום מישהו כיסה לי את העיניים ידעתי שזה יהיה תובל אני ישר אמרתי "תובל!" אבל הוא לא הגיב ,נגמרו לי האפשרויות. 
ואז פתאום הבנתי שזה בטוח דניאל ישר צעקתי "דניאל ! ",הסתובבתי וחיבקתי אותו הבנתי לפי הרכות שאני לא טועה הסתכלתי לו בעיניים  והוא הביט בי בחיוך והוא אמר "בוקר טוב נסיכה" אחרי שנייה מישהו נכנס לחדר והרס את הכול זה היה תובל האח הגדול שלי  הוא צעק "ניקול לכו כבר אתם מאחרים אחרי שנייה הוא הלך לתוך החדר שלו וראיתי אותו יושן אז ישר צעקתי "אה ואתה לא מאחר?" והוא הגיב "אני מתחיל ב 9!"והוציא לשון ,אחרי זה דניאל צעק"אנחנו מאחרים  בואי כבר אמרתי" ביי" לתובל והלכנו. בדרך פגשתי את החברות הכי טובות שלי : אלמוג וגוליטה. ופגשנו עוד כמה בנות  ובנים  בדרך כשראו אותי ואת דניאל הם צעקו" איזה חמודים" " יפים שלי"  "אתם הזוג הכי יפה שראינו." אני הסמקתי , דניאל נישק אותי ושמר על קור רוח. דיברנו על מה שקורה ב"בהס הם סיפרו לי שמגיע ילדה חדשה לכיתה מחול ישר קלטתי שהיא בטח סנובית או מגעילה. הגענו לבית הספר וכול אחד הלך לכיתה שלו. אני, דניאל , גוליטה, אלמוג וגל באותה כיתה ,התחיל שיעור  ראשון ונכנסה המחנכת כולם עמדו ואחריה הגיעה ילדה חמודה נראית בגיל שלנו היא לה שרשרת חמודה של ניו יורק, כובע וחצאית מיני היא נראתה חמודה אבל לא קלטתי שהיא הילדה הסנובית מחול אבל לא הייתי צריכה לשפוט אותה ,כי גם אני הגעתי מחול . לפני שנתיים, ואני החלטתי לתת לה צאנס המורה אמרה : "תכירו זאת נטלי הילדה החדשה בכיתה, קבלו אותה בקבלת פנים נעימה!" אז אמרה : " אתם יכולים לשבת. נטלי נא ספרי לנו קצת קצת על עצמך ." 
נטלי אמרה :"שלום אני באתי מניו יורק!" כולם אז הסתכלו עליי במיוחד שכולם יודעים שאני באתי מניו יורק.
"הצבע האהוב עליי הוא תכלת ולילך!"כולם הסתכלו עליי כי גם אלה הצבעים האהובים עליי! אפילו לבשתי עקבים בצבע תכלת , גם חצאית בצבע לילך
נטלי הוסיפה " אני אוהבת שופינג ואני בת 15 וחצי."
המורה אמרה "טוב תודה עכשיו נבחר לך מקום לשבת בואי נראה ...אממ...תשבי ליד ניקול אהה נכון,שכחתי שאת לא יודעת שמות...
את רואה את הילדה עם החצאית הסגולה? זאת ניקול שבי לידה."
אמרה נטלי "טוב בסדר.."
אופק קם בפתאומיות ואמר "מאמי את ממיאמי?" ונגע לה בתחת...
בין רגע קמתי וצעקתי עליו"די אופק תפסיק להיות כזה סוטה!
תעזוב אותה!"
והוא חזר לשבת ואמרתי "מצטערת עליו הוא מתנהג ככה לכול הילדות החדשות גם אלי הוא התנהג ככה אבל למזלי היה את דניאל ועצר בזמן " והיא אמרה "זה בסדר אני מבינה שכול הבנים בישראל ככה" ואמרתי" כולם חוץ מדניאל ואח שלי תובל!"
דניאל פתאום הגיעה נישק אותי ואמר:"אני מצטער נטלי ככה קוראים לך נכון ?" כן... היא ענתה היא אמרה שאופק פשוט מתחיל אם כולם." המורה עצרה אותנו ואמרה" ילדים תשבו?" 

המבט של נטלי:
אחרי השיעור הראשון הלכתי למדע אם ניקול היא בחורה ממש נחמדה ויש סיכוי שניהיה חברות טובות כשהגעתי למדע היא אמרה שיש לנו מורות שונות וניקול הלכה שמתי לב שבמדע דניאל מסתכל עלי באופן מוזר אני אחרי השיעור הלכתי לשאול אותו "מה קרה?"
הוא אמר" מה אכפת לך" והלך... זה היה מוזר אבל שיהיה התעלמתי בטח זה קורה לכול הילדים החדשים... ופתאום ועלה לי לראש אז הבנתי הכול זה היה כול כך שקוף זה היה מפגר שלא חשבתי על זה איזה טיפשה הייתי 

סוף הפרק הראשון 
 
40 תגובות