עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
יולי 2016  (1)
העולם המופלא של הרויאל אייסינג – ביקור אצל השף
06/07/2016 17:11
נומה
זיליוף, אפיה, סדנאות אפיה, סדנאות זילוף

ביקור אצל השף לייזה תובל


ארנקים קטנים וצבעוניים, פרצופים חמודים, דמויות מצוירות... זה מהשראיתי על השולחן של לייזה כשהגעתי אליה. זה..עם עוד ים של מרץ מוטרף בעשייהומחשבה.
הכל היה צבעוני כל כך. נקי כל כך. נראה כמו אגדה. 
קודם לכן, הביטוי 
רויאל אייסינג, עבר לידי וחלף לו מבלי שאתייחס ברצינות. מיד כשראיתי את העוגיות של לייזה , הסקרנות עלתה..


עיצוב עוגיות ברויאל אייסינג. בקרוב, הדבר הבא בכל מטבח ביתי. למה? כי זהכל כך פשוט .

לייזה תובל מטפחת את הקשר שלה עם עולם האפיה כבר שנים רבות ושומרת עלבקיאות כישרון וטכניקה שמולידים עולם של יופי וטעם. הטכניקה שלה מאפשרת לה לדייקולהגיע לרמת גימור מושלמת. כזו שגורמת לאנשים לא נעים לטעום את העוגה או העוגיה.

בפייסבוק של לייזה ניתן לראות יצירות שנאפות באהבה מכל סיבה. מה יפהבסיפור הזה? שלייזה איננה שומרת סודות לעצמה.
באתר של השף לייזה תובל תוכלו לבחור איזו סדנה שאתם רוצים ולהדבק בתחביב המתוקהזה, שגם חוסך לנו לא מעט כסף על קינוחים מרשימים לאורחים.


רוצה רוצה אבל לא עושה?

כמו שממחר מתחילים דיאטה, אפשר להודות שלא פעם אנחנו מוותרות על לנסותדברים חדשים ומעדיפות לסיים משימות כדי שאולי נזכה ברגע אחד של שקט. המטבח הופךלעבודה מעייפת, או מהנה אבל סטנדרטית ואנחנו מאבדת מהכיף ומכל הטעם של המטבח.

אז אפשר להירגע. אין זה אומר שעל מנת ללמוד עיצוב עוגיות ברויאלאייסינג, צריך לחנוק את הלו"ז. נשים רבות מפתיעות את עצמן כל פעם מחדש אחרימפגש אחד בסדנה מצומצמת.

לייזה ידועה בהכשרת תלמידות למקצועיות באמצעות סדנה אחת בת 5 שעות כאשר כל הלימודמעשי ויסודי. כל שאת צריכה להביא מהבית הוא את עצמך בלבד.

הסדנאות מתקיימות במרכז הארץ ומועברות ע"י השף לייזה בעצמה."אני מאמינה שצריך ללמוד עם הידיים, בעיקר כאשר מדובר באוכל, משהו שצריךלהרגיש אותו." לייזה מאמינה שרק כאשר עובדים בפועל עם החומר, אפשר להבין איךהוא מתנהג ואיך נכון להתנהג איתו. "רק על ידי ניסיון עולות השאלותהחשובות", היא מוסיפה "בלימוד תיאורטי אתה מקבל מושג כללי אבל עומד אובדעצות בבית מול השיש, עם המערוך ביד".

אחרי סדנה אחת, אין צורך בסדנת המשך. אצל לייזה, אין סדנה למתקדמים.כולם מקבלים את אותם הכלים במפגש אחד ומשם, עם הזמן והתרגול, משתפשפים ומשתפרים.

היצירות הקטנות והמתוקות האלה, שעושות לנו גאווה קטנה בלב, נראות כלכך מסובכות אבל הן לא.
את מוזמנת לנסות בעצמך
J
0 תגובות