עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
מרץ 2012  (1)
כל מי שצריך עוד מידע..
כל מי שצריך עוד מידע על בע''ח ואו על האתר הינה המייל: notinourworld@walla.com
חתימות או דפים
לא בעולם הקופים ולא בעולם שלנו
02/03/2012 14:17
BAtel
תעצרו!
ותחשבו דקה לפני כולם .. מהי חוות מזור?
לאלה שאינם יודעים יש לי את התשובה.
חוות מזור היא:
*חוטפת קופים ולא סתם קופים, גורי קופים מידיהן של אימהות בחוזקה, ומוכרת אותם לניסויים.
ניסויים:
*הם חטפו כ-1,646 גורי קופים.
ומכרו כ-5,203 גורי קופים לניסויי רעילות בחול.
וכ-600 גורי קופים לניסויי מוח פולשניים בישראל.
התמורה שהם מקבלים בחוות מזור:
*כמה הם מקבלים? 3,000 ש''ח.
האם זו הפרנסה היחידה בעולם?! 
תדעו שיש יותר מ3,000 ש''ח כדי להתפרנס בחיים.
וזה?! זה סתם משחק שלהם והם מכנים אותם כ-''מכירת בובות''
כל מי שאין לו לב מכנה ואו חושב שבעל חיים אין לו כלום הוא רק בובה.
אז טעות יקרים שלי ממש טעות ענקית . אם בעל חיים אינו יכול לענות או לדבר זה לא אומר שהוא בובה. בע''ח שונים מאיתנו ומשתנים כל יום אך ורק במובן הטוב, ואנחנו?! למען השם .. אנחנו שונים ומשתנים גם כן אך ורק במובן הרע! למה?! תראו: ניסויים,וונדליזם של הטבע,התעללות,חוות מזור ... האם החיות לא סבלו מספיק? וכן,יש מצילי בע''ח אבל שתדעו לכם ב''צער בעלי חיים בתל אביב'' הורגים בע''ח פעם אפילו כשהייתי בת בין 10-9 מצעתי סרטון על ''צער בעלי חיים בתל אביב'' בראשונה לא האמנתי כי מובן מעליו שראיתי בפייסבוק המון דפים עליהם, אבל התחלתי להאמין מהשמועות ההוכחות והמוות בעניהן של בעלי החיים. 
ממש כואב וקשה ואפילו אני, לי מתי שאני רואה התעללות הלב שלי לא מתחיל לדקר ואז מפסיק. הלב שלי בין כ- ארבעה  ימים אינו מפסיק ואם אתם לא מאמינים לא צריך.
דעו שבעל חיים אינו משחק אינו צעצוע בדיוק כמו תינוקות. אתם לא מוכרים את התינוקות שלכם לניסויים עכזריים כל הזמן נכון?! אך בחוות מזור הארור עושים להפך .. חוטפים גורי קופים מאימהות ושולחים לניסויים בכדי לקבל יותר כסף.

ומי שאמר : מי צריך את החוק?! שהחוק ילך לעזאזל ..! תראו, בכל מיני עולמות יש חוק כולל לנו. והוא נקרא חוק התורה כן יש גם חוק המדינה אבל אני הכי אוהבת את חוקי התורה, והן: אל תרצח-בני אדם,צמחים או בע''ח אחרים, אל תבגוד,ואל תישא את שם ה' לשווא ועוד כמה ..
נכון שקשה להתמודד אם המציעות אבל תודו לה' שהוא יצר אותנו אם כל מיני אפשרויות ותקוות בשביל שרק לא נוותר. אני מאמינה כ''כ כ''כ בהמקום שבאלי לשחזר את העולם ולהפוך אותו לגן עדן ולא להחזיר אותו כמו שהוא עכשיו, לגהנום. אבל רק אם אני אפעל איתכם אם כולכם לא רק שיהיו תקוות בעולם אלה בע''ח,הקופים שבמזור הארור יודו לכם על הצלתם. אז מה אתם אומרים?! שנפעל יחד? נאחד את כל הזכויות ואת כל הלבבות הזהובות יחד?! אני מסכימה, כבר מהתחלה. אז ... התחילו להאמין ולפעול כמו גיבורים , אבל קודם תחתמו ... http://www.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.atzuma.co.il%2F4animals&h=5AQFV_IiHAQGH2l6GZE7pvnIjQPQuUyiXctsjPjobV2hGEw

עוד ... http://www.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.atzuma.co.il%2Ftobatelsblog&h=EAQGWGNsvAQGwXSBFMOdkCfP317wHytBtCPOS5_IG2zEYvQ

אנא מכם תנסו לעזור אני מתפללת לה' מכל הלב אנא מכם..

2 תגובות