עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות
מאמנת אישית להרזיה בשיטת ד"ר סימונס. בין 8 ל- 13 קילוגרמים ב- 40 יום בלבד! ליווי ותמיכה רגשית לאורך כל התהליך שיאפשרו לכם לא רק להגיע לתוצאות אלא גם לשמור עליהן.
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
איך להיפטר רק מהשומן המיותר?
01/09/2013 11:00
נגה גל

הדרך הבטוחה להרזיה מהירה ואובדן של השומן העודף בלבד, ולא של רקמות השריר או הנוזלים הנחוצים לנו.

דיאטה נטולת מאמצים

שריפת שומנים מיותרים דורשת לרוב פעילות גופנית, בכדי להבטיח כי תאבדו את השומן המיותר בלבד. אך מה עושים אלו מאיתנו שאינם ידועים בחיבתם לפעילות מרובה?

ירדתם 7 ק"ג ממשקלכם? אם עשיתם זאת בדרך הלא נכונה סביר להניח שאיבדתם רק 3 ק"ג של שומן עודף, במקביל לאובדנם של 4 ק"ג מרקמות השריר והנוזלים החיוניים לגוף שלכם.

אבל יש גם דיאטה מהירה אחרת, כזו שמאפשרת ירידה מהירה במשקל על ידי שריפת שומנים מיותרים בלבד, כמו זו אשר מציע ד"ר סימונס.

מרזים בהתאם למבנה הגוף

לא די לדעת איך לרזות, צריך לדעת איך להרזות מהמקומות הנכונים. צריכת קלוריות מועטה בהתאם לשיטתו של ד"ר סימונס תלמד אתכם איך לעשות את שניהם.

התרכזות השומן נעשית באזורים שונים אצל כל אחד ואחת, כאשר הנטייה היא לרוב באזור הירכיים, זרועות הידיים, הישבן, הבטן ועוד. הדיאטה של ד"ר סימונס מאפשרת לכם ליהנות מירידה במשקל תוך שריפת השומנים ממאגרי השומן הבולטים אצלכם, כך שתיהנו מגוף פרופורציונאלי וחטוב.

אם אתם בעלי מאגר שומן בידיים למשל אך בעלי רגליים נאות תוכלו להיות בטוחים כי הידיים שלכם יהיו הראשונות להשתנות כתוצאה מהתהליך ולא שום אזור אחר.  

זה נראה טוב? זה מרגיש בהתאם

בניגוד ללא מעט דיאטות הגורמות למראה כחוש ועייף, התוצאות של התהליך בשיטתו של ד"ר סימונס אינן באות לידי ביטוי רק במשקל אלא גם בתחושה ובהרגשה. בתום התהליך תיהנו גם מהשבת הפרופורציה לגוף וגם מהשבת החיוך לפנים, הצבע ללחיים והחיות לעור.

השינוי מתחיל כאן

אם תרצו להבטיח לעצמכם כי המשקל החדש ילווה אתכם הלאה מומלץ לא לוותר על העבודה הקשה באמת והיא זיהוי והתמודדות עם הגורמים הפנימיים המובילים אתכם פעם אחר פעם להשמנה.

נגה גל, מאמנת אישית להרזיה בשיטת ד"ר סימונס מעניקה למטופליה שילוב ייחודי של עבודה פנימית וחיצונית גם יחד. לתוצאות מדהימות שנשארות איתכם לכל החיים. בואו לחולל שינוי בחיים שלכם.

0 תגובות