עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות

מאמנת אישית להרזיה בשיטת ד"ר סימונס:
8 עד 13 ק"ג ב- 40 יום בלבד. ליווי ותמיכה מקצועית ואישית, המבטיחים לכם לא רק כי תפטרו מהמשקל העודף, אלא גם כי לא ישוב עוד.
נושאים
ארכיון
תגידו שלום לשומן העודף וכל מה שבא איתו
28/11/2012 15:24
נוגה גל
מאמנת אישית

עודף שומנים בגוף לרוב מפריע לנו ברמה החיצונית, אבל בפועל הוא גורם גם נזק רב מבפנים.

הרבה יותר מגזרה חטובה

צריכת הקלוריות של כל גבר ואישה צריכה נקבעת בהתאם למשקל התקין של כל אחד ואחת מהם (כמה קלוריות צורכים בדיאטה? הרחב בנושא). אך בעוד נהוג לחשוב על משקל תקין בהקשר של גזרה חטובה, ניתן ורצוי שתתחילו לחשוב עליו בהקשרים נוספים (רוצים לדעת מהו המשקל התקין עבורכם? קישור למידע נוסף).

מי מאיתנו אשר מצליח לשמור על משקל גופו התקין ולא לאגור שומן גוף עודף שאינו תורם לנו (איזה שומן כן נחוץ לנו? לקריאה מורחבת) לרוב נהנה גם מאורח חיים בריא יותר והימנעות ממחלות רבות הקשורות קשר ישיר להשמנה, ביניהן לחץ דם, כולסטרול, סכרת ואחרות. בנוסף, הם נהנים מתחושת חיוניות גבוהה יותר, נמרצות וחיוביות.

עושים את זה כמו שצריך

ישנם שני סוגי שומנים הנחוצים לנו, בני האדם. עם זאת, ניתן למצוא לרוב בגופנו סוג נוסף, שאינו תורם לנו כלל. השיטות השונות להרזיה מתמקדות רובן ככולן דווקא בשומן הנחוץ לנו, ולכן מרבית הדיאטות מלוות בעייפות וחולשה המובילים אותנו לא פעם חזרה אל נתיב ההשמנה.

לעומת השיטות הללו, הדיאטה שפיתח ד"ר סימונס מעניקה לכם את הכלים שילמדו אתכם איך לרזות  (רוצה לקרא עוד?) תוך חיסול המאגרים המיותרים לנו בלבד. מאגרים אלו הינם המאגרים שממילא אתם מחפשים להיפטר מהם, אלו המתמקמים בכל המקומות המוכרים כגון זרועות הידיים, הבטן, הירכיים ועוד..

את התוצאות תרגישו בעצמכם

שיטתו של ד"ר סימונס מאפשרת לכם תוך 40 יום בלבד להשיל בין 8 ל- 13 קילוגרמים עודפים ממשקלכם. אבל בנוסף לאפשרות ליהנות מגזרה חטובה כמו שרציתם, השיטה מעניקה לכם הרבה יותר מכך.

החיים המודרניים מביאים עימם לא מעט לחץ, כמו גם מזיקים סביבתיים שונים כגון מזון מעובד, זיהום אוויר, רעש וכו'. אלו יחד עם רבים אחרים ממלאים את גופנו ברעלים המצטברים בו, מחלישים אותו וגורמים להופעתן של לא מעט מחלות. תהליך ההרזיה של ד"ר סימונס תורם גם לכך, הודות לניקוי הגוף מן הרעלים הללו באותו התהליך (איך? היכנס למידע נוסף).

שלא כמו בשיטות אחרות לניקוי הגוף, כמו זו הדוגלת בצריכה של נוזלים בלבד או זו הדוגלת בריקון המעיים, בתהליך זה לא נמנעים מן הגוף חומרים אשר חיוניים עבורו. זאת הודות לתחליף הצמחי העומד בבסיס שיטתו של ד"ר סימונס המרכז בתוכו את כל אשר הגוף זקוק לו.

השילוב עם תפריט מוקפד אותו מציעה השיטה, מאפשר לכם ליהנות מגזרה חטובה, גוף נקי ובריא, תחושת אנרגיה וחיוניות גבוהה, פתרונן של חלק מן המחלות המגיעות יחד עם ההשמנה, הסרת ההגבלות על התנועה ובכלל הרגשה כללית טובה.

לא חייבים לעבור את זה לבד

עם ליווי ותמיכה של מאמנת אישית לאורך התהליך, תוכלו להיות בטוחים כי תסיימו אותו בהצלחה ותבטיחו לעצמכם באמת כי לא תהיה עוד דרך חזרה. זאת בעיקר הודות לעובדה כי מאמנת אישית תפתור אתכם את אותם מניעים ורגשות שהניעו אתכם לעבר ההשמנה.

תוכלו ללמוד עוד על שיטת ד"ר סימונס להרזיה מהירה ובטוחה באתר הבית של נגה גל, מאמנת אישית להרזיה, ועל הדרך הבטוחה לשמור על התוצאה.

 

0 תגובות
ירידה (במשקל) שלא לצורך עליה
11/09/2012 10:17
נוגה גל
הערכה עצמית, הרזיה מהירה, דיאטה מהירה

אם אתם רוצים לשים סוף לבעיית המשקל העודף פעם אחת ולתמיד, הדרך לעשותזאת פרושה בשורות שלפניכם. עכשיו, עיקר העבודה היא שלכם.

משקל עודף הוא בעיהמוכרת ללא מעט אנשים, המנסים ללא הצלחה להיפטר ממנו. ישנן אינספור סיבות המובילותאותם אל חוסר ההצלחה, כגון עצלות,

הערכה עצמית נמוכה, חוסר מוטיבציה ועוד. מנגדלסיבות הרבות יש דרך אחת מוצלחת להתגבר על הכל.


40 יום ו 40 לילה

רובנו, במיוחד מי מאיתנושבאמת סובל מעודף משקל, חולמים על פתרון קסמים שיגרום לנו להשיל במהירות את המשקלהעודף ללא כל מאמץ. אך בעוד

הרזיה מהירה היא דווקא אפשרית, היא פותרת רק חלק מהבעיה.

על פי שיטתו ש לד"ר סימונס,

דיאטה מהירה הנמשכת 40 ימים בלבד במהלכם תשילו בין 8 ל- 13 קילוגרמים ממשקלכם היא אכן אפשרית. בדרך זו מתבצעת

שריפת שומנים שלגוף אין כל צורך בהם, כמו מאגרי השומן המצטברים בירכיים, בידיים, בטוסיק, בבטן ועוד מקומות המוכרים לנוהיטב.

דיאטה זו (להמשך קריאה) תוקפת את הסוג הנכון של השומנים, ולכן אינה פוגעת בגוף וברמת החיוניות שלו. לכן היא נחשבת כיוםלדרך היעילה והטובה ביותר לרדת במהירות במשקל.

שלבי השיטה מתייחסיםגם לתהליך ההרזיה וגם לתהליך הביסוס של משקל הגוף החדש, במטרה לסייע לו להתרגלולשמור על משקל זה. אך אנשים רבים ישובו וישמינו על אף ולמרות יתרונות השיטה, אלאאם יעברו את התהליך בדרך הטובה ביותר שיש.

גוף ונפש

לא פעם הפן הפיזי שלבעיית המשקל נחשב לחלק הקל של הבעיה, במיוחד בהשוואה לפן הרגשי. ישנם מניעיםרגשיים רבים המובילים אותנו אל המקרר, גם מבלי שנחוש איזושהי תחושה פיזית של רעב.

המניעים והדחפיםהרגשיים שמובילים לעלייה במשקל נשארים שם גם לאחר ההרזיה, ולכן לא פעם מוביליםבמהירות חזרה אל עודף המשקל. אכילה רגשית שלא מטופלת במקביל תהליך ההרזיה תמשיךותהווה מכשול, שכן ידוע שיש קשר עמוק בין הגוף לבין הנפש.

יחי ההבדל הקטן

ליווי צמוד של

מאמנת אישית לאורך תהליך ההרזיה יכול לעשות את ההבדל בין דיאטת בזק שסופה ידוע מראש,לבין שינוי אמיתי ומהותי באורח החיים וביסוס משקל תקין וגוף חטוב לאורך שנים.

כמובן שהליווי הצמודמעניק את התמיכה הרגשית הנחוצה מאוד במהלך תהליך ההרזיה. הוא מעניק לנו עידודלאורך הדרך, תמיכה ברגעים בהם בא לנו להישבר ולהרים ידיים, מוטיבציה להתמיד ולדבוקבתהליך ועוד. אך בנוסף לכך, הליווי האישי מציע הרבה מעבר.

תפקידה של המאמנתלסייע למרזים לזהות את המניעים הרגשיים לאכילה ואת המקור להם. יתרה מכך, תפקידהלשקף אותם בעיני המטופלים ולסייע להם ללמוד כיצד להתמודד איתם, כך שיפסיקו להכשילאותם פעם אחר פעם. כל זאת כמובן תוך מתן התמיכה הרגשית הנחוצה והכה חשובה לתהליך.

המאמנת לא רק תסייעלכם לבטל את ההרגלים הישנים אלא גם לרכוש הרגלים חדשים, הנחוצים ביותר לצורך שמירהעל המשקל החדש בקלות מרבית. הודות להרגלים אלו תוכלו להמשיך ופרגן לעצמכם בקינוחאו ארוחה טובה, פשוט במינון ובזמן הנכון.

שמים לזה סוף

אם אתם רוצים לטפלולשים סוף למשקעים הרגשיים וליהנות לא רק מנפש נקייה אלא גם מגזרה חטובה ומאורחחיים בריא זוהי הדרך הבטוחה לשם.

השילוב של תהליך ההרזיה בשיטתו של

ד"ר סימונס יחד עם ליווי צמוד שלנגה גל מאמנת אישית הוא השילובהמנצח להרזיה מהירה ושמירה על המשקל החדש לטווח ארוך.

 

0 תגובות