עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
שקט בבקשה!
24/11/2011 19:56
נועה
הכאב ראש הזה אוכל אותי, מכרסם אותי מבפנים ופשוט משאיר אותי בלי כוח. נמאס לי לקחת כל תרופה בעלת טעם של נעל ספורט משומשת  ולהסתובב ממקום למקום עם כאב שמפיל את הראש שלי עוד יותר מכרגיל. הכי נמאס לי לבקש שקט כל הזמן כאילו אנשים לא שמים לב שהעיניים שלי אדומות ונפוחות ושאני מחזיקה את הראש שלי כאילו היה משקולת ולא ראש עדין ושברירי. כי הרי גם כשאני מבקשת למי באמת אכפת כולם הרי חושבים שאני צריכה להודות להם שבכלל נתנו לי להשתלב פה בעיר ולא להתלונן ולהעיר. אבל לי נמאס אני מנצלת את הפרצוף המסכן ונשארת בבית. סופי. אף אחד לא יוכל לשכנע אותי אחרת. טוב אולי לא!. נעה תהיי החלטית. ...

טוב אני הלכתי להתלונן אצל אמא ועד אז שבת שלום
0 תגובות
ארגזים
19/11/2011 12:35
נועה
מדינת ישראל אני מכריזה בזאת על הקמת מדינת ארגזים!
טוב אמנם מספיק ארגזים יש בשביל להקים מדינה אבל ממתי בגדים, כריות וצנצנות יכולים להיות תושבים?
אני נזכרת שיש לי עוד שיעורי בית ותוחבת עוד עוגייה לפה, לא עוד היסטוריה! אני מכריזה בקול רם (ואולי רם מדי כי מתן מתעורר) . אוי לא הנה זה מתחיל בואו ונצלול אל השיעורים ושאמא תבוא אני סתם אהיה ילדה קטנה ומתוקה שמכינה את השיעורים שלה כנדרש. וכמובן הנבואה מתגשמת ובעודי תקועה בשאלה האם קרל הגדול נתקבל בבעיות בניהול האימפריה, נכנסת אמא ומשקיטה את מתן עד שנרגע. טוב בעיה אחת פתרנו עכשיו רק צריך להסתיר את קופסת העוגיות עד שאמא תחליט להסתכל לכיווני. המגירה נראית פתאום כמקום המושלם אני מכניסה את העוגיות בשקט וכמובן שעם מומחיות כשלי אני טורקת את המגירה על אצבעותיי. טוב הנה מצאתי לי עוד יום משעמם בלי יציאה החוצה. עד מחר אני אומרת שלום.

0 תגובות
פוסט ראשון!
18/11/2011 13:52
נועה
היי כולם,

אני לא מאמינה שפתחתי בלוג!, טוב אמנם לא ביוזמתי אבל בכל זאת אני באמת יושבת מול המחשב ומסתכלת על אתר ה bloger מנסה לכתוב. בכל מקרה, עכשיו שסוף סוף התחמקתי מצרחות האימים של אחי מתן אני סוף סוף מפילה את הראש אחור ויכולה לנשום אני מניחה שעכשיו אין לכם כל כך מה לקרוא ואני די משעמעמת אבל תאמינו לי במצב כזה גם אתם הייתם חושבים בדיוק כמוני. טוב מקווה שנהניתם או לפחות שאתם לא צוחקים עליי עכשיו, אתם כן? טוב , אז תצחקו כי לי זה פשוט לא מפריע.

2 תגובות