עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

היי לכם . מקווה שאני יהיה מספיק מעניינת :<
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
מאי 2012  (3)
החיים תמיד כאלה ?
03/05/2012 23:52
האחת שיודעת .
אז הנה עוד פעם ההרגשה הזאת... ההרגשה הזאת שאין לך באמת חברים .. שהם לא פה שאני צריכה אותם .. שהם סתם .. ההרגשה שאנינ מפקפקת בכל אחד ... נמאס לי מההרגשה הזאת .. מופיעה לי כמעט כל יום .. אבל למה ? אני לא יודעת ...  ונמאס .. אני פשוט מרגישה שאין לי חברים אמיתיים .. זאת ההרגשה הכי חרא ..
5 תגובות
מבולבלת
03/05/2012 23:32
האחת שיודעת .
אז... סיפרתי לכם על דני ואורי ... (שמות בדויים ) אז היום דני חזר מטיול שנתי ... הוא סיפר לי עלזה שהוא התחבק עם ידידות
אבל כן נראלי שהוא אוהב אותי ... הוא מתנהג ככה .. כמה חברות שלי אמרו  לי שזה ממש ניראה ככה... ואורי .. הוא חמוד.. ממש חמוד אני יהיה איתו בבית ספר שנה שעברה .. אני אוהבבת את שניהם.. אורי אוהב אותי .. ממש אבל.. אני אוהבת את שניהם כלכך ..  אני פשוט לא יודעת במ יליבחור הצילו :<<
2 תגובות
פוסט ראשון וזה
03/05/2012 03:10
האחת שיודעת .
אז... היי לכם ... אני בכלל לא מבינה למה אני עושה אתזה .. הרי מי בכלל קורא בלוגים .. ? אני פשוט רוצה מקום שבו אני יכולה לכתוב מה שאני מרגישה בלי שישפטו אותי או באמת ידעו מי אני ... אני בכיתה ז'.. בת 13 מהמרכז.. החיים שלי הפכו להיות מסובכים מתחילת שנה.. אני לא יגיד בדיוק למה .. אבל בעיות של בית ספר ושל משפחה. .. אבל אני יודעת שזה הגיל.. אבל למי איכפת ? אני זאת אני ויש לי רמת סבל אחרת נמאס לי .. גם כל שנייה יש לי בעיות אחרות עם בנים או עם חברות .. אבל מה מה אני אמורה לעשות ? להמשייך ככה.?  אני כלכך מבולבלת... עכשיו יש שני בנים שאני אוהבת... אחד שהכרתי לא מזמן .. חמוד והשני סתם אחד חמוד אחר שהכרתי דיי מזמן אבל לא דיברנו כלכך הרבה ... בואו נקרא לראשון דני ... ולשני אורי .. אז אורי רוצה אותי .. הוא ממש רוצה אותי ודני ... רוב הסיכויים ... אוף אני פשוט לא יודעת במי לבחור... וכן אני יודעת שאף אחד לא קורא פה.. אבל לא איכפתלי ..
8 תגובות