עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
מאי 2014  (1)
מה אתם חושבים ?
22/05/2014 11:50
eden

עיצוב הבית

 

אני חושבת שכל בית צריך להתרענן אחת לכמה זמן וששינויים מפנים מקום לאנרגיה חדשה ותורמים לאווירה ביתית ומזמינה.והנה כמה דברים שאני חושבת שצריך לעשות לפני שישר מעצבים את הבית קודם כל עצרו .....הכינו רשימה והגדירו בה  מה מפריע לכם בבית :

תחושת צפיפות ,מחסור באור טבעי  ,מטבח מיושן ועוד .

הכינו רשימת ליקויים: ידית שבורה, רטיבות בקיר ודלת מתקלפת ודאגו לתקן אותם.הפרטים הקטנים -  החוכמה הגדולה שהופכת שדרוג טוב למעולה היא הדאגה לפרטים הקטנים, כמו החלפת פנל או ריצוף מיושן בפנל לבן . לפעמים דווקא הדברים הקטנים הם שעושים את כל ההבדל. כדאי להקדיש זמן, מחשבה ואהבה לשדרוג הבית , כמעט בכל תקציב אפשר לחדש את המראה והאווירה של הבית ולהעניק הרגשת התחדשות וחמימות.


 

הפחתת  העומס בבית -   ניקוי ופינוי של עומס יתר בבית הכרחי לפני שמתחילים את עבודת השדרוג ועיצוב הבית.  אי סדר בבית משקף וגם יוצר אי סדר פנימי ,כאשר האדם מתקשה למצוא את הדברים החשובים לו, הוא משקיע אנרגיה רבה בחיפושים ובכעס על הזמן המבוזבז ובנוסף אי סדר  מצביע על חוסר שליטה של האדם בחייו או  שהחפצים שולטים בחייו מבלי שהוא שולט בהם או מתכונן לקראתם, לעומת זאת  הבאת סדר וסידור חפצים גורם להגעת סדר פנימי .

 

0 תגובות