עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
יוני 2014  (1)
בחירת מקום אחסון אידאלי
26/06/2014 10:49
nir
אחסון, מחסנים, מחסנין להשכרה, אחסון תכול

בחירת מקום אחסון אידאלי

אחסון במחסנים מתאים לאחסון תכולת דירה\עסק אך גם למטרות כמו אחסון ציוד. עבור המטרות הראשונות נגישות היא לא עניין חשוב במיוחד ,אך עבור אחסנת ציוד, נגישות היא קריטריון חשוב שנלקח בחשבון מכיוון שיש צורך להתנייד אל המחסן בקלות. למשל, עסק של בנייה שבוחר לאחסן את הציוד שלו במחסן צריך שהמחסן יהיה קרוב לבית העסק ובמקום מרכזי. בזכות מיקום מרכזי של מחסן בעל העסק יהנה מנגישות גבוהה וחיסכון עלויות וזמן. ישנם פרמטרים נוספים המשפיעים על בחירת המחסן ונפרטם כעת:

ביטחון-

בטיחות המחסנים הוא קריטריון חשוב בבחירת מחסן. הייתם מעדיפים לאחסן את הציוד במקום פרוץ, או במקום סגור ומאובטח המגן מפגעי מזג האוויר?
כאשר בוחרים מחסן, מומלץ שבמקום תותקן מערכת אזעקה ,מצלמות, מוקד שמירה\חברת אבטחה על מנת להקטין ככל הניתן סיכוי לגניבה או פגיעה ברכוש של היקר לכם, ולא פחות חשוב, בשביל השקט האישי שלכם. אתם מוזמנים להתרשם ממחסנים מאובטחים בלינק: 
http://www.archineto-storage.co.il

ניקיון-

חשוב מאוד שהמקום יהיה אסתטי, מסודר ונקי ככל הניתן. יש מקרים רבים הרכוש המאוחסן נהרס כתוצאה מחרקים, טרמיטים ואפילו יונים או חתולים. חשוב שהמקום יהיה אטום לחלוטין כדי להימנע מ"פולשים למינהם". כמו כן , חשוב שתהיה במחסן הדברה אך מומלץ שלא הדברה כימית, הדברה זו מתבצעת באמצעות רעלים חזקים שהורגים את המזיקים אך במקרה של מגע פיזי, יכולים לפגוע גם בכם, לכן מומלצת הדברה ירוקה. שיטה זו מבוססת על חומרים רעילים הרבה פחות שלא יגרמו לאדם נזק אך יהיו אפקטיביים מספיק כלפי מזיקים. נוסף על כך, יש לוודא שתקרת המחסן אטומה מפני מים על מנת שלא תהיה נזילה ורכושכם ישאר ללא פגע.

 

שירות לקוחות-

עסק טוב נמדד לא רק בשירותים שהוא נותן, אלא גם א-י-ך הוא נותן. ללא ספק דבר שמעלה רמה של עסק בשיעור רב הוא שירות הלקוחות, זה הרי ברור שתרצו מקום שמקבל אתכם בסבר פנים יפות ונותן שירות ברמה גבוהה. האדיבות של העובדים בעסק חשובה מאוד וחשוב שיתנו לכם יחס אישי, כך הם יהיו ערניים לביקורת שלכם ולבעיות שצצות בקשר לאחסון. אם אתם עורכי דין או רואי חשבון, חשוב שלמקום בו אתם מאחסנים יהיה שרות של הובלת קלסרים. כלומר, הובלה בשעת הצורך של קלסרים\מסמכים ממחסנכם האישי ועד למקום עבודתכם.

שירותי גניזה-

גניזה - השמדה של מסמכים שאין בהם יותר שימוש או מסמכים ביטחוניים, לרוב ע"י גריסה אך גם על ידי חומרים כימיים. אם אתם מעוניינים באחסון מסמכים או קלסרים חשוב שתבדקו אם למחסן יש שירותי גניזה , וכך גם תוכלו להיפטר ממסמכים לא אקטואליים, ובכך לפנות שטח אחסון למסמכים נוספים.

 

חניה בקרבת המקום-

חשוב מאוד (!) שבמקום תהיה חנייה מספיקה, ושהחנייה תהיה קרובה לדלת המחסן. חניה קרובה למחסן תסייע לחסוך בזמן כאשר אתה מגיע למחסן, כך לא תצטרך לבזבז את זמנך על חיפוש חנייה, ולא תבזבז כסף על חניה בחניונים. כמו כן, חנייה קרובה לדלת המחסן תחסוך לך סחיבה מעייפת ומתישה. אתה מומלץ להיכנס ולהתרשם מרחבת החניה הגדולה המסופקת כאן:http://www.archineto-storage.co.ilhttps://www.facebook.com/ArchinetoStorage

http://www.archineto-storage.co.il

0 תגובות