עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
התינשאי לי?
23/10/2013 13:25
nettasha

"נו? אז איך זה קרה?"

אחרי שהתקשרתי להורים לספר להם על החדשות הטובות, סימסתי לחברים, משפחה ולכל מי שחשבתי שעלול להתעניין, חיכיתי 22 שעות, סתם בשביל לא להראות נלהבת מידי והעליתי פוסט לפייסבוק, כמה תמונות ומשפט קצר, התרגשתי, באמת התרגשתי רציתי שכולם ישמחו בשמחתי..

כמעט 300 איש לחצו על האגודל, כולם רצו לשמוע איך זה קרה, על אותו הרגע, מה תומר עשה, האם הוא ירד על ברכיו, האם בכיתי, האם הוא שמר על זה בסוד, האם אני הרגשתי שזה מגיע או שהופתעתי?

אני יודעת שתומר הוא 'האחד' כבר הרבה זמן, אני אוהבת אותו, הוא מצחיק אותי, מעצבן אותי, מפרה אותי, מעניין אותי ובעיקר אני אוהבת את מי שאני דרך העיניים שלו, שם אני הנטע הכי מגניבה שיש.

אם הייתי צריכה לכתוב עכשיו תסריט לסרט רומנטי, אני מניחה שהחתונה הייתה נשארת לסוף הסרט כאקט דרמטי, רומנטי, סיום מושלם לסיפור האהבה ובעצם כשאני חושבת על זה אולי גם לא הייתי כותבת עלינו ואפילו  לא הייתי הולכת לצפות בסרט עלינו, תומר ואני זה לא סיפור לסרט רומנטי מרגש, אנחנו לא מעניינים, מהיום שהכרנו מלבד פרידה קצרצרה לא הייתה דרמה, כיף לנו ביחד, פשוט, כיף ומצחיק.

אז למה תומר בחר להציע לי נישואין כמו בסרטים? למה היה לו כה חשוב לייצר את הרגע המושלם הזה, הרומנטי הזה, למה היה לו כלכך חשוב שאף אחד לא ידע, אפילו החברים הטובים? למה הוא קנה לי את הטבעת המושלמת, כזו עם יהלום, ממש כמו בסרטים.


החתונה היוונית שלי

לפני כמה חודשים אמא של תומר הציעה לי נישואין במייל, היא כבר תכננה שנסע יחדיו לקפריסין במקום למיקונוס, אנחנו נתחתן ומשם נצא לירח דבש כששאלתי אותה חצי מתרגשת חצי מבולבלת "נירה, את מציעה לי?" היא כתבה לי "נטע יקירתי, אני מקווה שאת לא מאמינה בזה שיש נשים שמופתעות מזה שהגבר שלהן מציע להם נישואין, יש נשים שמופתעות מזה שהגבר שלהן עושה את מה שהוא צריך לעשות"

סינדרלה, שלגיה, הסוס הלבן, סרטים ביוטיוב, הצעות מרגשות שראיתי אפילו במהדורה המרכזית בחדשות התערבבו לי במוח. לא יודעת אם אני רוצה להיות שלגיה ובעיקר לא ידעתי אם תומר חושב שאני רוצה להיות נסיכה.

פתאום זה הזכיר לי את שאלת השאלות "שמנתי?" השאלה הזו היא משחק פסיכולוגי זדוני. אם שאלת את זה אני יודעת כבר ששמנתי, המשקל מראה את זה, הבגדים כבר לא עולים, אז למה לשאול את בן הזוג האומלל שלי. והוא כרובוט מתוכנת יענה " מה פתאום, את נראית מצוין" ואז כבר לא אכפת לי, אני יודעת שהוא אוהב אותי כי הוא ענה מה שהוא חושב שאני רוצה לשמוע ואני יכולה להמשיך בדרך שלי, ,לעשות דיאטה או לא, באותה שנייה זה כבר לא משנה.

כשהבנתי שהקהל שלי, זאת אומרת החברים שלי רוצים לשמוע את הסיפור בדרך מסוימת מפעם לפעם הסיפור שלי השתדרג, השמטתי חלקים משעמים, הדגשתי רגעים מסוימים, למשל הבנתי שכולם חשוב כריעת הברך, אז ידעתי להתעמק בזה יותר, המחשבה על מה אנשים או יותר נכון נשים אחרות, חברות, בנות גילי חושבות על הצעת הנישואין עניינה אותי, אז החלטתי שאול בפייסבוק ולהשתמש בחוכמת ההמונות


מסכנתי הייתה שכמעט לכולן חשוב להיות נסיכות ותכלס אני חושבת שבסופו של דבר גם לי חשוב היה להיות נסיכה, גם לי היה חשוב שתומר ייצר רגע כזה שאפשר יהיה לספר לנכדים.

אז אחרי קשיים בשימוש במילים "הוא הציע לי" ו"כרע ברך" החלטתי שאפשר להיות גם בחורה עצמאית, דעתנית וחדשנית וגם להיות לפעמים נסיכה, רק לפעמים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 תגובות