עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
קמינים פופולארים
07/11/2013 11:56
nataly1212


תמיד חלמתם לבנות בית מעוצב עם אווירה חמימה? קמין זהו הפתרון עבורך. הקמין מפיץ חום לכל חלל הבית ומעניק חום ונעימות. יש מבחר של קמינים אך הקמינים הכי פופולריים הם קמין הגז וקמין העץ.

קמין הגז – תפעול מאוד פשוט ונוח. לוחצים פעם אחת על השלט והוא ישר דולק. אין צורך ללכת להבעיר כמו בקמין העץ. על מנת להתקין אותו בביתך לא צריך עבודה מאומצת. קמין זה נחשב מבין הקמינים הנקיים ביותר שאינם משאירים ריח של פיח ועשן. הם מאוד בטיחותיים ויכולים לשמש לכל חדר בבית וגם לחדר הילדים.


קמין העץ- משרה אווירה רומנטית ונוסטלגית של פעם וזאת בזכות הצבע של הלהבות והריח של השריפה של העצים אשר משדרת חמימות, רוך ונעימות בבית. לקמין זה יש יתרונות רבים אך היתרון הבולט מבניהם הוא שקמין העץ מיועד גם לחימום חלל הבית וגם לבישול. הקמין מגיע לחללים גדולים בבית. אם האש בתא הקמין גדולה ובוערת כך הוא מפיץ את החום לחלל יותר גדול.  מההפצה של הגזים אין מה לפחד כי הפליטה הינה פליטה מינימאלית מאוד והיתרון הכי גדול בזה שזה קמין גז הוא שהעלויות צריכה מאוד נמוכות.

כאשר רוכשים קמין צריך לשקול את המשתנים השונים כמו הרמה של הבטיחות, האחראיות, ההתקנה שתהיה מקצועית, המחיר, העיצוב ועוד. כמו כן יש לבחור בעל מקצוע מסור ואחראי שייתן לכם הסתכלות בעת הרכישה על המחיר, על האסטטיקה ועל העל הרמה הטכנית. כאשר תתייעצו עם בעל המקצוע הוא יעניק לכם ראיה מאוד רחבה על פרטים שייתכן ולא חשבתם עליהם כמו היכן להציב את הקמין, איך לעצב אותו שיתאים לעיצוב הבית ואיך מפעילים אותו. בנוסף דעו כי הנוכחות של הקמין מאוד גדולה ומשמעותית בבית וצריך לבחור איש מקצועי ומתאים ולא להתקין את הקמין לבד.

0 תגובות