עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
מתי כדאי לקיים חתונה ליד הים?
04/03/2012 12:40
dana R
חתונה בטבע, אירועים בטבע
 

הפופולאריות של חתונה בטבע צוברת תאוצה וזוגות רבים שמאסו בחתונות באולמות השגרתיים שוכרים חברות הפקה להפקת חתונות בטבע. אחד המקומות האטרקטיביים להפקת חתונה הוא הים. באירוע הגדול בחיים הזוגות רוצים לחגוג כמו בפנטזיה ולהתחתן בים. המרחב הוא אינסופי, האווירה מדהימה והבריזה משגעת. הזוג יכול להחליף טבעות בתפאורה רומנטית מול השקיעה וללכת יחף על החול הרך כמו בסרטים. האורחים נהנים מנופים קסומים ומחתונה באווירה מיוחדת ושונה.

 

מתי כדאי לקיים חתונה ליד הים?

אפשר לקיים את החתונה בשעות היום, באווירה קלילה כאשר חברת ההפקה דואגת להצללה או אוהל ממוזג. לאחר החופה, המשתתפים יכולים להמשיך למסיבה  עד לערב. החתונה יכולה להתחיל בשעות אחר הצהריים כשהחופה היא מול השקיעה באווירה רומנטית. לאחר מכן אפשר להגיש ארוחת ערב ולהתחיל במסיבה סוערת עד לפנות הבוקר. בים אין הגבלה של שעות או שכנים שיתלוננו על הרעש ואין הגבלה של מספר המוזמנים.

 

התכנון: הזוג יושב עם צוות חברת ההפקה ויחד הם מתכננים את החתונה. הצוות מגבש תוכנית לפי: היכולת הכלכלית של בני הזוג, הקונספט הרצוי, כמות האורחים,  סוג האורחים, הקייטרינג המבוקש,האם רוצים תקליטן וריקודים, אטרקציות, באיזה חוף מתחתנים וכוsleasheSignersleasheSignersleasheSigner'.

עלויות: העלויות של החתונה  נקבעות מראש, בצורה מדויקת ובכתב כך הכול מתנהל בשקיפות מול בני הזוג ללא תוספות שאינן צפויות.

נותני שירותים: בני הזוג יודעים בדיוק מה צפוי באירוע, אילו שירותים הם מקבלים. החברה מעניקה למתחתנים פתרונות   יצירתיים ואלטרנטיבות זולות יותר לשירותים שאין ביכולתם לקחת. חבילת שירותים של חברת הפקה הינה זולה יותר מאשר הפקת החתונה לבד, התובעת מבני הזוג השקעה עצומה  של זמן, מאמץ ובחירת נותני שירותים שעלולים להיות לא מקצועיים ובמחירים גבוהים יותר מאשר אילו של חברת ההפקה. 

החברה דואגת לכול הפרטים: שירות החברה הוא מקצועי ולבבי והאירוע מתנהל במקצועיות רבה על ידי מנהל האירוע המיומן. בני הזוג לא נכנסים למערבולת של לחצים וסידורים ומתפנים ליהנות מהאירוע הגדול של חייהם בשלווה וברוגע. חברת ההפקות דואגת לכל הלוגיסטיקה המורכבת של אירוע בים. החברה מעצבת את המקום, דואגת לאבטחה, תאורה, קייטרינג ועוד.

אירוע התפור לפי מידות בני הזוג: חברת ההפקות פועלת בהתאם לצרכי הלקוחות ודרישותיהם ומתאימה להם את החתונה המתאימה להם ביותר בשקלול של כל הנתונים. החברה מספקת תמיכה וייעוץ לזוגות לאורך כל הדרך ומספקת להם ביטחון  לגבי פרטי האירוע.  התוצאה היא מושלמת והאורחים חווים חתונה מיוחדת עם אווירה קסומה של טבע ועיצוב מרהיב שמשתלב עם הטבע.

התאמת הציוד לאירוע בים: חברת ההפקות מספקת כלי אוכל המתאימים למקום,שמשיות, רשתות צל, ריהוט איכותי, מערכת הגברה מעולה, צלם וכוsleasheSignersleasheSignersleasheSigner'.

העיצוב: חברת ההפקות דואגת לויזואליות מרשימה של החתונה. העיצוב כולל:  חופות בשלל דגמים וגדלים המקושטות בצורה מדהימה, ריהוט מיוחד, מחצלות, פינות ישיבה אלטרנטיביות
2 תגובות
נטש את אשתו, הכניס אותה לחובות וכעת תובע ממנה
27/02/2012 09:41
dana R
דמי מזונות, ידועה בציבור, בית דין רבני

 

האם גבר שנטש את אשתו ואת שלושת ילדיהם (אחד מהם נכה וזקוק לטיפולים רבים ויקרים), הקיםמשפחה חדשה בעודו נשוי לראשונה ומעולם לא נתן לאשתו אפילו שקל עבור הילדים שלויכול פשוט להתנער מכל פשעיו כלפי משפחתו ועוד לקבל על זה הרבה כסף?

תתפלאו לשמוע שכן, ולא רק זה, אלא גם שהוא תובע את אשתו בנפרד במאות אלפי שקלים על עוגמתנפש כתוצאה מסירובה לתת לו גט (סירוב שנובע מכך שאינו משלם מזונות ואינו מתחייב עלכך שעתידה יהיה מובטח) – ויתכן גם שהוא יצליח. תביעתו התקבלה בבית המשפט ואף אושרה,וכעת ממתינים למשפט.

תחילת הסיפור היא בתחילת שנות השבעים וסופו עדיין לא נראה באופק. בני הזוג התחתנו בשנת1965. כל השנים לאחר מכן הגבר למד והתקדם היטב, כשבמסגרת עבודתו ולימודיו הזוג היהחייב לעבור כל כמה שנים דירה, בישראל וגם באירופה. האשה, שלמדה בסמינר המורים עזבהאת לימודיה כדי ללוות את בעלה בנדודיהם, ואכן לזמן קצר היה נדמה שההקרבה שלה היתהמוצדקת – מאחר ובן זוגה טיפס בסולם הדרגות, הרוויח משכורת נאה בזמן ש אשתו תיפקדה כעקרת בית וגידלה את שלושת ילדיהם, שאחד מהם נולד נכה ונזקק לטיפולים רבים שלא הותירובידיה פנאי, כך שלא היה בכלל מה לדבר על לחזור ללימודים או לעבוד גם אם היתה רוצהזאת. בנקודה זמן זו בחר הבעל לנטוש את אשתולטובת בחורה שהכיר בעבודה, עזב את הבית, עבר לחיות עם האשה השנייה ואף הוליד אתהילד משותף.

האשה שמצאהאת עצמה לבד לגמרי ומטופלת ב שלושה ילדים צעירים החלה לשקוע במרה שחורה. הוצאותהבית הרבות, לרבות הטיפולים היקרים שנדרשה לממן עבור בנה הנכה הותירו אותה חסרתכל. בינתיים בעלה בנפרד, שחי לו חיים של כיף עם בת זוגו החדשה ועם תינוקם החדש,דרש ממנה גט. האשה, שמהיום שיצא מפתח הבית לא קיבלה ממנו שקל אחד ונאלצה לממןממקורותיה הדלים את כל הוצאותיה ואת הוצאות ילדיה, לרבות הוצאותיו של בנה הנכהמכספה שלה ומטובות שקיבלה מבני משפחתה, לא הסכימה לתת לו גט, עד שלא יסדיר אתחובותיו כלפיה: החובות הכספיים שלו אליה בעבר (כל השנים שבהן לא שילם דמי מזונות עבור ילדיו וכו) כמו גם החובותהעתידיים שלו כלפיה (אחוז מסוים מהפנסיה העתידית שלו, הסדר כספי במקרה של פטירתוועוד, מהסיבה שבת זוגו המוכרת כידועהבציבור שלו זכאית לאותן זכויות כמו אשתוהחוקית). הגבר שסירב לתת כסף ל אשתו בנפרד, ולא התכוון לקיים את חובותיו כלפיה גםלא ברמה הבסיסית של דאגה כלכלית לכיסוי צרכיהם, לא הסכים לסידור זה, וכך נותרמסורב גט במשך שנים רבות מאד.

כדאי גםלהסביר שבכל השנים בהן הגבר חי ברווחה כלכלית ניכרת עם בת זוגו והילד המשותף, האשהנותרה לבד ולא יכלה להקים בית מחדש, מחשש לידת ילד ממזר. מעבר לכך, היא התרוששה עדכדי מצב של עוני אמיתי, והפכה להיות חולה ותשושה מרוב צער ויגון על חייה הקשים.בעוד ילדו של בן זוגה נהנה בדירה נאה וטס לבלות את חופשותיו בחול, נאלצו שלושתילדיו הראשונים להתקיים מארוחות תמחוי.

בימים אלההגבר, שמנסה להשיג גט כבר שנים מבלי להצטרך לשלם את הכספים אותם הוא חייב לשלם,תובע את אשתו-בנפרד על סכום של מאתיים אלף ₪, פיצוי לדבריו על עוגמת הנפש שנגרמתלו עקב סירובה להתגרש ממנה. הסכום הזה מגיע אחרי שנים ארוכות של התדיינויות ביןערכאות שונות, בית משפט לענייני משפחה, ובית דיןרבני (שחייב את האשה להתגרש). בית המשפט,בהרכב של שלושה שופטים, סירב לקבל את התביעה, האיש הגיש ערעור, והערעור התקבל. כעתמחכים לתוצאות המשפט, ולמסקנות צוות השופטים. לא מן הנמנעשבסופו של דבר האשה תהיה מחויבת לתת לבעלה בנפרד גט, ולו רק כדי להימנע מתשלוםעצום ובלתי נגיש עבורה, מה שישלים בסופו של תהליך אקורד סיום עצוב למדי, שניתן היהמן הסתם למנוע אם היתה מלווה, מלכתחילה, בסיוע משפטי ממוקד ומקצועי יותר.

 

 

 

 

 

0 תגובות
פרנסה בן זוג ועכשיו נאלצת לשלם לו דמי מזונות!
26/02/2012 10:58
dana R
הסכם ממון, ידועים בציבור


מקרה בו ייצגתי גברת ממוצעת לגמרי, שהיתה קרוב מאד למצוא עצמה בבעיה אמיתית בגלל אי חתימה מוקדמת על מה שאנו מכנים

הסכם ממון החזירה אותי למחשבות על כך שליותר מדי אנשים אין כלל מודעות לחשיבות באמת גדולה מאד של , גם אם מדובר באנשים שאינם מיליונרים, וגם אם (ובמיוחד אם) זוהי לא מערכת נישואים אלא חיים משותפים תחת קורת גג אחת, להלן

ידועים בציבור. כי כן, מטרידה אך נכונה העובדה, ש רוב רובם של הזוגות פשוט לא יודעים שכאשר הם חיים עם אדם נוסף, גם אם אינם נמצאים אתו במערכת יחסים שתוביל בסופו של דבר לחתונה מסיבות שונות (שני בני הזוג הם מלאום שונה, שני בני הזוג הם מאותו מין ועוד) – עדיין הם מוגדרים לפי החוק כידועים בציבור. החוק לא מגדיר במדויק את מספר השנים שצריך לחלוק תחת קורת גג אחת בשביל להיכנס להגדרה הזו, ולכן, גם זוג ששוכר דירה בשנות העשרים לחייו ללא שום רצון להתמסד מתישהו עשוי להיות במצב שבו אחד תובע את השני על מזונות, ועוד - בגלל ההגדרה של

ידועים בציבור. אותה אשה שעם סיפורה התחלתי את המאמר, מצאה את עצמה ללא שום הכנה מראש נתבעת לשלם דמי מזונות לבן זוגה בשש השנים האחרונות. מדובר באלמנה בעשור השמיני לחייה, שכל כספה מגיע מקרנות שונות וגמלה, בלי אוצרות גדולים למעט הדירה בה היא חיה. בן הזוג של אשה זו היה גבר שמעולם לא הצליח להחזיק בעבודה אחת לאורך זמן (אלא רק בעבודות מזדמנות, ולרוב בשחור. הסיבה שמלכתחילה עבר לגור בדירתה של המתלוננת היתה טענתו שבמהלך הגירושים מאשתו לשעבר הוא הסכים לוותר על דירתו למענה...שאיבד את דירתו בהליך גירושים, שבמהלכו  וויתר מרצונו כביכול לגרושתו על הדירה. כמובן שהתנהגות יפה שכזו (שהתבררה כשקר מוחלט שכן מעולם לא הייתה בבעלותו של הנתבע דירה או נכס משמעותי אחר), הרשימה מאד את המתלוננת, וגרמה לה להזמין אותו להתגורר עמה בביתה, ביחד עם בנה (שבינתיים התחתן ועזב את הדירה).

בן הזוג, שיכול בקלות גם לענות לכינוי נוכל מקצועי, נתמך קבוע על חשבון נשים בודדות ומבוגרות ממנו, היה שקוע בחובות בשל הימורים, אליהם היה מכור שנים רבות. האיש, שבעצם זכה במעמד של הידוע בציבור של הגברת, פעל להוציא כספים במרמה מבת זוגתו, כדי לשלם את חובותיו לאנשי העולם התחתון שאיימו על חייו, וכל הזמן הזה בת זוגו לא ידעה דבר.

כאשר בנה של הגברת גילה על חובותיו הגדולים והחל בבדיקה יסודית לגבי טיב נכסיו, התבררה התמונה העגומה, והמתלוננת החליטה להיפרד ממנו. זו היתה יריית הפתיחה של התחילו הצרות. בן זוגה לא ממש שמח, בלשון עדינה מהאפשרות של בנטישת מסלול חייו הנוח. כגבר נתמך הוא נהנה מ אורח חיים מפנק ונעים, מבלי שהתבקש אי פעם לשלם, לא על הקניות בסופרמרקט, לא על חשבון החשמל והמים ואפילו לא על ההפוך המקציף המשובח בבית הקפה השכונתי, בו התפנקו לפחות אחת בשבוע. לאחר שקיבל ייעוץ מקצועי יסודי, {{לקח האיש החלטה||נבעה בלבו החלטה לנשוך את היד המאכילה אותו החליט לתבוע את בת זוגו. התקיים משפט בבית משפט, והאיש אפילו ניצח בו. בית המשפט חייב את האשה, כזכור לא מיליונרית גדולה אלא אשה חרוצה שעבדה בעבודה מסודרת כל חייה ולכן נהנתה לפנסיה נאה ולא יותר מזה, {{בתשלום של דמי מזונות לאקס שלה – בסך של כמה אלפי שקלים בחודש. העובדה כי פרנסה אותו במשך שנים, דאגה לכל מחסורו ולא קיבלה תמורה בעבור השקעתה – לא סייעה לה כלל עד שפנתה אלי, על מנת לערער על פסיקת השופטת. היא היתה המומה מפסק הדין שהתעלם לחלוטין מנוכלותו של בן זוגה לשעבר, ומהעובדה שהאיש ניצל במזיד את בדידותה. בבית משפט, התברר לה, נימוקים רגשיים אלה אינם תופסים ואינם קובעים.

וכשחושבים על זה שנייה בכנות: כמה מכם היו חושבים לערוך הסכם ממון עם בן או בת הזוג שלכם? ההנחה המוכרת אך שגויה היא, שרק מיליונרים שיש להם מה להפסיד עורכים הסכם כזה, טרום חתונתם. המציאות היא שכל אחד מאיתנו חשוף לתביעה שתהרוס את חייו, גם אינו עשיר, וגם – ובמיוחד – אם אינו נשוי לאשה שאתה הוא חולק את ביתו.

 

 

1 תגובות
חתונה בטבע
26/02/2012 10:25
dana R
חתונה בטבעאנו רוצים שתעצום את העיניים ותגיד את האמת, נכון שקצת נמאס לכםמכל החתונות הסטדנרטיותהאלה?...

ההתחלה היא תמיד זהה:כניסה מהוססת לאולם מחומם או ממוזג יתר על המידה, שם מחכה לכםהאמא של החתן – לבושה יתר על המידה ושיערה עשוי בצורה מוגזמת, נמשך באותם מאכלים משעממיםונגמר ב, ובכן, ריקוד או שניים שבהם אתה מנפנף על עצמך כי מחממים יתר על המידה, כי הרחבה קטנה וכמות האנשים שרוצים לרקוד הוא גדול ובכלל, אתה משתוקק כבר לשוב הביתה.

 

אז זהו, שלא כל האירועים אמורים להישמע, להיראות ולהתבצע באותה צורה. על חתונה בטבע שמעתם פעם?

 

הפקת חתונה בטבע לא דומה לשום דבר. לפני שנמשיך, דמיין: במקום קירות אפורים יש הרבה מאד שאינו נגמר של עצים מוארים ומדשאות טבעיות, במקום מסכי וידאו יש שקיעה יפהפייה ובלתי נשכחת, במקום אוויר מזגנים חנוק אתה נושם את הטבע במלוא תפארתו, ובמקום להידחק עם עוד המוני אנשים על רחבה קטנטונת אתה יכול לנצל את הגודל הבלתי נתפס של הטבע ולרקוד איפה שרק מתחשק לך, איך שבא לך... באירוע של חתונה בטבע יש כל כך הרבה מקום שהאמת שאם ממש מתחשק לך אתה יכול אפילו לעשות כמה גלגלונים....

 

חתונה בטבע מבטיחה דבר אחד: ייחוד, מקוריות, ואת הדקורציה הטובה ביותר בעולם, של הארכיטקט הגאוני מכולם.... הטבע הפראי – בין אם זה ביערות ירוקים ומכושפים כשפטריות קטנות ופרחים יפהפיים מהווים את השטיח הכי יפה בעולם, ובין אם זה על חוף הים, כשהגלים מלחכים את רגליך ואודם השקיעה מתץמזג עם צבע היין שבכוס שלך.

1 תגובות
מיני קטמרן - סירה קטנה ומטריפה!
26/02/2012 10:12
dana R
מיני קטמרן, קטמרן, minicat

חשבת פעם שאתה יכול לקחת איתך את תשוקתך לשיט לכל מקום בארץ ובעולם? עכשיו עם MiniCat אתה יכול!

 

 

תוכל לשאת את ה MiniCat שלך בתוך התיק שלך, בתא המטען של המכונית, ואז - תוך פחות משעה  תוכל לגלוש חופשי ברוח...

 

 

המיני קטמרן נועד לענות על הצרכים של חובבי השייט המנוסים, וגם לאלה שמגיעים בפעם הראשונה בחיים להפלגה ספורטיבית.

 

 

ה- MiniCat מאפשר לך לגלוש בשעות הפנאי שלך ללא הסיבוכים שהיו פעם מזוהים עם ספינת מפרשית.

 

 

הרכבת ה-  MiniCat היא פשוטה. היא נכנסת לתיק, שאותו ניתן להרכיב על הכתפיים.  אין צורך ברכב מיוחד, בגרר או באיחסון יקר במרינה.

 

 

 

כל פרט תוכנן כפטנט כדי להפוך את הרכבת ה MiniCat לקלה במיוחד. את הרכבת ה MiniCat  יכול לבצע אדם אחד בתוך כ -25 דקות. (המדריך כולל DVD עם הוראות מפורטות). משמעות הדבר היא כי אתה תמיד מוכן ללכת!

 

 

 

עם תכונות מתקדמות של ניווט ושליטה פשוטה, MiniCat נועד למתחילים אבל גם למלחים מנוסים.

 

 

אם קלילות ופשטות הם המאפיינים העיקריים של MiniCat, תופתע למצוא בה תשומת לב רבה לאיכות החומר המשמש בייצור שהופך את ה MiniCat  לכל כך ייחודית.

 

 

אחריות ל- 24 חודשים וזמינות מלאה של חלקים ואביזרים: MiniCat איננה משחק אלא ספינת שיט אמיתית (שנכנסת לתוך המכונית שלך!).

 

 

 

האם תמיד רציתי סירה קטנה? אתה יכול להחזיק את ה- MiniCat בתוך הארון שלך!

 

רוצה לגלוש בכיף כשהסירה שלך מעוגנת המפרץ? יש לך MiniCat קטנה וזריזה לסיבובי כיף מטריפים.

 

רוצה סירה, אבל גר בדירה? עם ה-מיני קטמרו אין לך שום בעיית מקום – היא יכולה להיות מאוכסנת מתחת למיטה שלך!!!

 

2 תגובות
מיחשוב לעסק לך - כל המידע שעליך לדעת
26/02/2012 09:59
dana R
שירותי מיחשוב לעסקים, ניהול שרתים לעסקים

האם אתה מעסיק צוותים רבים, משלם משכורות רבות ומיותרות לעיתים, עבור אנשים שכל תפקידם הוא לבצע מיחשוב לעסק שלך, או הקמה וניהול שרתים לעסקים?

 

מקובל להניח שבימים אלה של שנות האלפיים אין צורך לשלם לאנשים בתוךהאירגון, אין האוס, כדי שיעשו עבודות שכאלה, יש חברות שזה התפקיד שלהן, והמחיר הוא בהתאם: נמוך יותר ובלי כל כאבי הראש של אנשים שנמצאים אצלך על משכורת. אתה לא צריך לשלם משכורות, אתה לא צריך להחזיק מערך של עובדים, אתה פשוט מקבל טיפול נקודתי ולפי הצורך.

אז מדוע ניהול שרתים לעסקים הפך להיות כזה משמעותי? מאחר ומה לעשות, אפשר בהחלט להעריךשרוב, אם לא כל העבודה שלנו מתבצעת דרך המחשב. כשהשרת עולה בצורה מסודרת וכולם עובדים בצורה מהירהכרגיל, האינטרנט עולה במהירות והמיילים נשלחים במועד, איש לא חושב על זה, אבל בשנייהשמתעוררת הבעיה הראשונה, שבעצם משביתה משרד שלם ומאלצת אותו לא לעבוד, או-אז מבינים את חשיבות האנשים "השקופים" שמאפשרים לכל משרד לעבוד באופן זורם ותקין.

אז מהם הקריטריונים שאתה צריך לזהות, אם אתה מתכוון לבחור חברה שתיתן לך שירותי מיחשוב לעסקים?

 

מקצועיות - היא המעלההיחידה בשלב הראשון שצריכה לעניין אותך. לא חשוב כמה הם עונים לך בחביבות, אם הם לא יודעים את העבודה עלבורייה, הרי שלא תוכל לעבוד, והלקוח שלך לא ממש יקבל ברוח טובה שתגיד לו שנכון, אין לך יכולת טכנית לשלוח לו את החוזה חתום במייל אבל היי, איש התמיכה שלך מאד חייכן... נכון? לכן, זכור: קודם כל מקצועיות, אחר כך... המשיכו לסעיף השני...

 

יחסי אנוש – ואחרי שבדקנו שחברת התמיכה שלך מורכבת מאנשי מקצוע מנוסים ובעלי יכולת לאיתור בעיות במהירות, הרי שפה נכנס בכל זאת מרכיב האנושיות. אתה צריך צוות שתוכל לפעמים "לטרטר" עשרות פעמים ביום, במיוחד אם אינך איש מחשבים במהות שלך.

0 תגובות
מתכנן קנייה של רכב יוקרתי? אתה לא לבד!
26/02/2012 09:58
dana R
רכישת רכבי יוקרה, מכירת רכבי יוקרה

האם גם אתם מעוניינים לרכוש או למכור רכב יוקרה, אבל אתם חוששים מכך שתיפלו קורבן לרמאים? הפתרון לקניית רכבי יוקרה, ולמכירת רכבי יוקרה הוא ליווי אישי של איש מקצוע מנוסה והבנה עשירה בתחום הרכב. כך, לא תוכלו "ליפול" על רכב שהבעלים שלו מסתיר את העובדה שהוא שיפץ אותו בעבר בעקבות תאונה, כי איש המקצוע שאתכם יזהה מיד שמדובר בתרמית.

חיפוש רכב יוקרה מתבצע לפי קריטריונים של מחיר, דגם ושנת ייצור. כל אחד והצרכים שלו, החלום שלו, ומה שיש לו בראש כשהוא מדמיין את עצמו נוהג ברכה החלומות שלו... לכן, תהליך יכול להימשך זמן רב במיוחד . כפתרון, חברת safe deal מעמידה לרשותכם צוות גדול של מומחים, שהתמחותם הינה לעזור לכם לאתר בדיוק את הרכב שאתם רוצים, בכל העיתונים, בכל אתרי האינטרנט, ובכל מיני מקומות בארץ שאליהם לא הייתם מגיעים בחיים– כמו גם לקנות את רכב החלומות שלכם מבלי לשלם מחיר גבוה מדי, או ליפול בפח של נוכל. ברגע שאתם מעבירים להם את הנתונים לגבי הרכב שאתם מחפשים, המחיר שאתם רוצים ויכולים לשלם, השנתון הרצוי לכם וכו', הם מתחילים באיתור הרכב. ברגע שאותרו כמה רכבים כאלה, הם מפעילים את צוותי השטח שלהם על מנת שילכו לבדוק את הרכב. ברגע שבחרתם מכונית, יועצי האיתור של החברה מתלווים אליכם למכון הבדיקה, ומסייעים לכם בסגירת העסקה.

חברת safe deal מעניקה לכל אחד שמעוניין ברכישת רכבי יוקרה את האפשרות לקבל את האופציה להגנה בביצוע עסקת רכישת רכב באמצעות שכירת שרותית חברת safe dealכמיצגיו בביצוע העסקה אל מול מוכר הרכב.

לשם מתן שרות זה מעסיק החברתSAFE  DEALרו"ח , אנשי שטח אקדמאים המתמחים בתחום המסחרי וההגנה על זכויות הצרכנים.

חברתSAFE DEAL תהייה זו שתדאג לאיתור הרכב בצמידות לקריטריונים שהגדיר הלקוח ברכישת רכבי יוקרה וכן תבצע בעבור הלקוח את כל הבדיקות הדרושות לשם וידוא כי נתוני הרכב בפועל אכן תואמים במלואם לנתונים שהוצגו על ידי המוכר.

0 תגובות
איתור נזילות בצנרת -מידע חשוב דקה לפני הפיצוץ
26/02/2012 09:54
dana R

כיצד תאתרו בעיות בצנרת, וכיצד אוטמים נזילות על הצד הטוב ביותר?

 

התשובה טמונה במילים ספורות – מקצועיות וציוד.

 מאמר זה אינו בא להחליף חוות דעת מקצועית, אלא אך ורק מידע כללי לגבי איתור נזילות. כמובן שאם תקראו את המאמר תדעו איך להתגונן ולהימנע מראש מכל בעית נזילות עתידית.

 איתור נזילות בצנרת במרבית המקרים  מתבצע רק בסוף, אחרי שכבר איתרנו כתם לחות על הקיר או כאשר מבחינים מקור מים במקומות השונים של הבית ו/או המשרד. על מנת לזהות בעיות בצנרת עוד לפני פיצוץ שעלול להגיע, כל מה שתצטרך זה רק ערנות ובדיקה תקופתית.

סימנים שגרתיים של בעיות בצנרת, וסימנים ל-  איתור נזילות

-     ניאגרה דולפת

-      חשבון מים יקר ללא הצדקה

 -     ירידה בזרם המים

 -     הופעת פטריית עובש על הקיר

 -ריצוף שהחליף צבע

 -     פרקט שנפחו השתנה.

 

איך מזהים  איתור נזילות בצורה הטובה ביותר?

בשנים האחרונות, יש ציוד מתקדם המבוסס על טכנולוגיה אינפרה אדום. הודות ל מצלמה כל אחד יכול בקלות לערוך סריקה תרמית על מנת למצוא את מוקד הרטיבות. טכנולוגיה זאת, מאפשרת להבליט את הליקויים השונים על גבי תמונות אשר נסרקות דרך הקיר על ידי המצלמה.

 

ציוד מדויק זה מאפשר לזהות את מקור הליקוי של הצנרת הקיימת ומצב הצנרת באופן כללי. בעזרת ציוד זה, אפשר להתייחס למצב הצנרת בכללותה ולהציע שלל פתרונות מונעים כדי למנוע פיצוץ צנרת, הפרעות באספקת מים וכדומה.

 

מדוע חשוב להשתמש בציוד תרמי זה? 

ציוד זה נחשב ל מדויק בעקבות ה טכנולוגיה שהונדסה מאחורי תוצאות הבדיקה. בנוסף, על סמך ניסיונם של אנשי מקצוע הוכח המכשיר כיעיל ב:

-               חוסך זמן עבודה בפתיחת הצנרת לאיתור מקור התקלה.

-          אפשר לזהות תקלות ונזילות צנרת בעומקים שונים.

-               הערכת גיל המדויק של הצנרת.

-           מצב הקורוזיה.

-               הצטברות אבנית בנקודות מרכזיות

-               איזה טיפול מומלץ האם החלפת כל הצנרת או חלקים ממנה

-               פתרונות תחזוקה ללא הרס תשתית קיימת

 

הטכנולוגיה שעומדת לרשותנו היום, מאפשרת להתמודד עם בעיות צנרת שכיחות במבנים פרטיים ובמבנים תעשייתיים, באופן מדויק תוך שמירה על התשתית הקיימת במקום.

0 תגובות
קודים משרד הבריאות - ידיעון למתאשפז סיעודי
26/02/2012 09:52
dana R
קוד משרד הבריאות, קודים משרד הבריאות

כל מה שצריך להכיר בנושא של קודים משרד הבריאות – סיוע במימון משרד הבריאות.

 

מידע לאשפוז חולה סיעודי ו/או תשוש נפש (באמצעות לשכת הבריאות):

 

כל אזרח ותושב במדינה, רשאי לפנות אל לשכת הבריאות בסביבת מגוריו }ולדרוש|ולבקש} עזרה לשיבוץ במוסד מאושר בעל רשיון בתוקף (לחולים סיעודיים ו/או לתשושי-נפש) המתאים ל הגדרת מצבו התפקודי והרפואי, בכל מוסד ברשיון בר תוקף בארץ בו יהיה מעוניין לשהות. האשפוז אינו ממומן ע"י קופות החולים. המדינה מסייעת במימון לפי לקריטריונים קבועים. בלשכת הבריאות במחלקה למחלות ממושכות וזקנה, צוות רב מקצועי שתוכלו למצוא בו: רופא, אחיות, עובדים סוציאליים, רכזות אשפוז ומזכירה. הפניות לסידור מוסדי מתקבלות מקופות החולים, שירותי הרווחה, בתי חולים כלליים ושיקומיים וכן ע"ס פניית משפחות.

 

ניירת להצטיידות מראש כשמבקשים קוד למשרד הבריאות:

 

צילום תעודת הזהות של החולה  וספח כתובתו.

שאלון מידע רפואי-סיעודי-תפקודי (ימולא ע"י רופא ואח/ות).

צילום מכתב שחרור מבית החולים.

דו"ח סוציאלי (ימולא ע"י העובדת הסוציאלית המכיר/ה את החולה ומשפחתו/ה).

ישנם מקרים שבהם יידרשו תעודות רפואיות נוספות בהתאם לאבחנה, במטרה לקבל החלטה.

קוד למשרד הבריאות - המשך

לאחר קבלת המסמכים ובדיקתם תתקבל החלטה ע"י הועדה על סוג המסגרת ההולמת ביותר עבור ה חולה. הודעת ההחלטה תישלח בדואר. במידה וההחלטה חיובית יצורפו טפסי הזכאות למילוי ע"י בני המשפחה. בבדיקת הזכאות נקבע גובה הסכום לתשלום ע"י כ"א מבני המשפחה, החישוב נערך על פי הכנסות ונכסי החולה ובן/בת הזוג וההכנסות (ללא פרוט הנכסים) של צאצאי המתאשפז.

 

רשימת המסמכים הנדרשת:

 

מסמכים של החולה ובן/בת הזוג:

 

עובד שכיר או גמלאי – 3 תלושי הכנסה אחרונים.

עצמאי – שומת מס אחרונה מפקיד השומה במ"ה.

אישור על גובה קצבת הביטוח הלאומי.

אם בן/בת הזוג עדיין חי יש לצרף אישור על תשלום  ארנונה, שכ"ד, ועד בית ודמי חכירה  (לצורכי הפחתה).

 

מסמכים של בנים/בנות החולה:

 

עובד שכיר או גמלאי – 3 אישורי הכנסה אחרונים.

עצמאי – שומת מס אחרונה מפקיד השומה במ"ה.

משכנתא: אישור מבנק למשכנתאות על גובה הלוואה, גובה ההחזר החודשי ומועד גמר המשכנתא.

התנאי לבדיקת הזכאות הנו מלוי כל הטפסים הנדרשים וחתימה עליהם בנוכחות עו"ד,

נוטריון או מזכיר בית המשפט. (ישנן לשכות בהן ניתן לחתום בפני עו"ד הלשכה).

 

לאחר קביעת גובה ההשתתפות הכספית, יחתום כ"א מבני המשפחה על כתב התחייבות אישי לתשלום חודשי למשרד הבריאות / לשכה אזורית. למעמד החתימה יש להביא 2 ערבים המשתכרים בקביעות, מצוידים בתעודות זהות.

 

לידיעתכם:

 

יש לשלם למשרד הבריאות, דמי כניסה (בסך 2 חודשי השתתפות של המשפחה) בנוסף להשתתפות החודש הראשון.

האשפוז יתאפשר רק במוסדות בעלי רשיון ואשר עמם הסדרי אשפוז.

גבית התשלום ע"י המדינה תבוצע עד ה – 5 בכל חודש.

באם ישתנו או יורעו אפשרויות התשלום ע"י בני המשפחה בהמשך, ניתן יהיה לפנות לועדת ערר (באמצעות העובדת הסוציאלית).

המחיר כולל את כל הנדרש לחולה, לרבות טיפולי פיזיותרפיה, תרופות, טיטולים וכד.

המוסד המאשפז, אינו רשאי לגבות כל תשלום נוסף מחולה המאושפז במ
0 תגובות
מועדון לולה ברחובות- בר מצווה ובת מצווה פיצוץ!
26/02/2012 09:50
dana R
בר מצווה, בת מצווה, מועדון לולה ברחובות
 

חגיגת בר מצווה–ויהיו כאלה שימצאו לנכון לומר שבניגוד לאירועים חגיגיים אחרים בחיינו כמו למשל חתונה–מתרחשת רק פעם אחת בחיים.זן הסיבה האמיתית שהפעם האחת הזו חייבת להיות מהממת במיוחד כי היא בונה את הבסיס לזיכרון המשמעותישל הילדון שלנו שמגיע לגיל מצוות.

 

הסוגיה-הדילמה היא לרובבאיזהמקוםנערוך את המסיבה. קיימים לא מעט מועדונים, וכולם מבטיחים ללא יוצא מהכלל שאת האירוע שלנו לא תשכחו, ועל האירוע שלנו כל הכיתה שלכם ידברו...

אז איפה נחגוג באמת את המסיבה הטובה והחד פעמית הזו?

כמובן שזה חייב להיות במועדון שכולם מכירים, זה לא הזמן לערוך ניסיונות, במיוחד בגלל קהל הילדים שמוזמנים לבר מצווה ולבת מצווה פעמיים בשבוע. זו לא חוכמהשששניים שלושה דודים יהיו מרוצים– לא במקרה הזה. הילדים צריכיםלחוש שהם עברו את האירוע של החיים שלהם, והמבוגרים צריכים לחוות אירוע רגוע במידת האפשר מבלי שיגמרו אותו במצב של חירשות.......

מועדון לולה ברחובות משלב את כל המרכיבים שהופכים מסיבה רגילהמהסוג הנדוש והמשעמםלמסיבה רותחת ואופנתית. החל משלב הכניסה הבלתי נשכחת למועדון, ועדשלל האטרקציות שהמועדון מספק לילדי בת המצווה או בר המצווה. למבוגרים מוקצה אולם נפרד, שעל פי כל המחקרים והניסיון של מנהלי המקום, מהווה את הפתרון הטוב ביותר לשילוב בני משפחה מבוגרים שרוצים לסעוד ארוחה טובה בשקט עם ילדים רעשניים שרק רוצים להשתולל ולעשות גוד טיים...

 

אז בפעם הבאה שאתם חושבים על אירוע, ולא משנה אם זה בר מצווה או בת מצווה – חשבו על לולה. זה גם לו, וגם לה..
0 תגובות