עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
ארוחה משפחתית במסעדת מר וגברת לי
20/10/2014 19:55
ביקורת מסעדות
מסעדה אסייתית, מר וגברת לי

בתור חובבי אוכל אסיאתי על סוגיו השונים החלטנו ללכת לאכול ארוחהמשפחתית באסיאתית החדשה של השף המפורסם שאול בן אדרת. המסעדה, אשר ממוקמת בצורהמפתיעה ברחוב ניסים אלוני בתל אביב, ממש מול מסעדת "התרנגול הכחול" שלאדרת, היא מסעדת שף אסיאתית, ביתית וחמימה שופעת במטעמים של המזרח הרחוק, אשר לאיביישו אף מסעדה יפנית או תאילנדית. מסעדת מר וגברת לי נחשבת כפנינה אסיאתית מיוחדת, ולכן החלטנו ללכת ולבחון על מה כולם מדברים.     


שירות ללא פשרות


אחד הפרמטרים החשובים ביותר לטעמי, וגם בעיניה של אשתי, להנאה ממסעדהמסוימת הוא השירות. במקרה הזה מסעדת מיסטר אנד מיסיס לי קבלה מאיתנו את מירבהכוכבים בעניין. את פנינו קיבלה מארחת חייכנית וחביבה, אשר נענתה בשמחה לבקשתנולשבת באזור החיצוני של המסעדה, המכונה "המרפסת". מיד כשהתיישבנו ניגשואלינו מלצרים אדיבים והגישו לנו את התפריטים. מאחר וילדי לא מתחברים לכל מאכל,והטעמים של המאכלים האסיאתיים עשויים להיות קצת חזקים, ביקשנו מהמלצר מנות רגועותבטעם ובחריפות, והוא מיד ידע לאתר בעבורנו את המנה המתאימה. אנחנו בעבורנו ביקשנושיפתיע עם מנה טעימה וחדשנית, ואכן כך היה. האוכל מוגש מהר, ומגיע חם, והשירותאדיב ומקצועי.    


האוכל במסעדת מר וגברת לי


האוכל המוגש במסעדת מיסטר אנד מיסיס לי הוא אוכל אסיאתי איכותי מן השורה הראשונה.כל מאכל ששמנו את ידינו עליו, היה טעים להפליא. למנות ראשונות הזמנו את סלטהכרובית המפורסם, האגרול, הספרינג רול, וסלט הפפאיה המרענן. למנה עיקרית הילדיםבחרו מנה מבין כמה מנות המומלצות לילדים, ואילו אני ואשתי החלטנו לא לוותר עלהסושי המיוחד של המקום. אני בחרתי ברול צלופח ואבוקדו טבול בטריאקי, ואילו אשתיבחרה ברול של ספייסי טונה וירקות עם שמן צ'ילי ואיולי, פשוט מעדן. אציין כי המסעדהמגישה במהלך כל ימות השבוע ארוחות עסקיות במחירים סבירים ביותר, פתרון מצוין לאלושאינם מעוניינים בהוצאה כלכלית גבוהה, במיוחד אם באים כמונו, עם כל המשפחה. בסופישבוע מוגשות עסקיות חגיגיות הכוללות מגוון של מנות ראשונות עיקריות וקינוח במחיראחיד, מה שמאפשר לטעום משלל המטעמים המיוחדים.   


מקום מיוחד להפליא


לבסוף, מה שמשלים את האווירה הוא העיצוב המיוחד של המסעדה. גם האזורהפנימי וגם המרפסת מעוצבים בפריטים וקישוטים אשר מיצגים את המזרח, המשתלבים בצורהמושלמת על הנוף התל אביבי העירוני הנשקף מן המרפסת. בודהות מסוגים שונים פזורותברחבי המסעדה, האוכל מוגש בקערות סיניות מיוחדות, גזיבויים ססגוניים, ופינות ישיבהוזולות, וגם בר סושי ובר משקאות אלכוהוליים חיצוני ופנימי, הופכים את האווירהלמושלמת. אם כך, בפעם הבאה אשר תחליטו על ארוחה משפחתית טובה, במקום רגוע, שקטומסוגנן, תחשבו על מר וגברת לי של בן אדרת, מבטיח לכם שתרגישו קצת ביפן.     

0 תגובות