עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
תינוק  (2)
אמהות  (1)
הורות  (1)
הנקה  (1)
הריון  (1)
ילדים  (1)
לידה  (1)
ארכיון
שעבוד למשאבה
14/02/2012 00:12
nilus
תינוק, הורות, הנקה

אחרי שהרגשתי דחויה ע"י תינוק בן יומו לא היתה לי ברירה אחרת אלא לשאוב חלב ולתת לו בבקבוק וכך עשיתי מה שלא ידעתי זה שכמה שאשאב כך בדיוק יתמלא זאת אומרת אם שאבתי 100 מיל היה מתמלא בחזרה 100 מיל אז תחשבו על זה שהיתי עמוסה בחלב עוד מעט מתפוצצת וכל פעם ששאבתי היה 100 - 150 מיל ושאבתי כמה פעמים ביום הרגשתי כמו עבד למשאבה שנאתי את פעולת השאיבה , כאב לי מאוד כל החזה בקושי יכולתי לזוז מכאבים .

 

וזאת נודע לי רק לאחר ייעוץ עם הכללית איך יכולתי לדעת ? הרי פעם ראשונה שאני אמא !!!

 

אז בנוסף להרגשה הדחויה שקיבלתי ממנו והשאיבה שהיתה קשה לי נורא הרגשתי חתכים והיה נוזל לי חלב על הבגדים , בשינה , והיתי כל כך עייפה כל כך כאובה בשל התפרים ( 7 תפרים ) לא יכולתי לשבת לא יכולתי לשכב כאב לי לעמוד הרבה זמן ועוד בלילות לקום ולהאכיל את הקטן ...

 

על כל הקשיים האלה אף אחד לא סיפר לי לא צפיתי את זה בחלומות שלי בדמיונות שלי הכל היה מושלם בדמיונות שלי הוא ינק ממני והסתכל לי ישר לתוך העניים ואהב אותי כמו שאהבתי אותו אני אבל במציאות ... במציאות זה היה מאוד שונה .

 

לא רק שלא רצה לינוק גם היה פתאום בוכה כנראה שהרגיש את הלחץ שלי ואת הרגשות שאני מרגישה והעצב והדכאון אליו נכנסתי והיה תמיד בוכה וכשעובר לאחרים נרגע

 

איך יכול להיות שאני אמא שלו והוא לא אוהב אותי הוא בוכה אצלי ולא רוצה לינוק , לא רוצה אותי ? איך ?

 

ועברו עלי ימים מאוד קשים של בכי ורגעים שכבר לא רציתי להחזיק אותו כי הרי גם ככה יבכה אז למה ?

 

את העניין של המשאבה לבסוף פתרתי בזה שיבשתי את החלב עם כרוב כמובן והתחלתי לתת לו מטרנה לא יכולתי עם כל הלחץ הזה .

 

לא עוד !!!

0 תגובות
אשליה
13/02/2012 23:47
nilus
הריון, לידה, תינוק, ילדים, אמהות

תמיד אנו רואים בפרסומות ובטלוויזיה את האמהות האלה שנראות כל כך טוב אחרי הלידה , כל כך מאושרות וקורנות והכל זורם על מי מנוחות מה שלא מספרים לנו ... זה שהכל אשליה אחת גדולה , הזיה , פנטזיה .

 

אני לא רוצה להכליל את כל האמהות יכול להיות ואני חוזרת יכול להיות שיש אמהות שאצלהן הכל טוב , אצלי זה לא קרה .

 

אני פה לספר את סיפורי ולומר את כל האמת על אמהות גם אם היא קשה ולא מושלמת ואם אוכל אז גם לתת טיפים מנסיוני האישי .

 

אין שום דבר בעולם שיכול להכין אותך להיות אמא , כמה הסברים שתקבלי כמה הנחיות כמה סרטים שאולי תראי שום דבר לא מכין אותך למה שבא לקראתך ...

 

היום הילד שלי בן שנתיים וחמישה חודשים איך שהזמן עובר ...  אך כל חוויה נצרבת בבשר ועושה שמות גם חוויות טובות וגם רעות שנשארות איתי וכנראה גם ישארו תמיד .

 

לילד הזה ציפיתי הרבה מאוד זמן כבר שנים שהייתי מוכנה להיות אמא במלוא מובן המילה היתי בת 30 כשסוף כל סוף היתי בהריון דבר שהגיע אומנם מאוחר עשיתי את כל מה שהיה עליי לעשות את כל הבדיקות הנחוצות והכל היה נראה מושלם , מרגש בדיוק כמו שציפיתי הרגשתי הכי יפה בעולם מסתובבת לי בין האנשים ואני כבר לא לבד אני איתו עם ילדי בתוך רחמי .

 

הקשר שלי איתו היה מדהים הרגשתי שאני והוא לא שני גופים נפרדים אלא גוף אחד ויחיד הוא נושם מתוכי , אוכל מתוכי , ישן בתוכי מתקיים ממני הרגשה הכי מדהימה בעולם .

 

ואז הגיע שבוע 39 והנה אני בבית חולים כולי מתרגשת מפוחדת כואבת ואז לאחר 6 שעות נולד הדבר הכי יפה בעולם אין מילים לתאר .

 

וכמו כולם נשארתי 3 ימים בבית החולים ושם קרה המשבר ...  לזה לא ציפיתי

 

כל הקשר היפה שהיה לי עם הילד פתאום השתנה הכל התהפך מה לעזאזל קרה פה ?

 

הוא לא היה מוכן לינוק ממני שזה כשלעצמו היה הלם בשבילי חשבתי שכל ילד יונק ורוצה לינוק מאימו אבל לא במקרה שלי ישבתי לי בחדר הנקה ליד כל האמהות וכולן מניקות בקלות למה לי זה לא הלך קל ? מה הקושי ?

 

וכולן מסתכלות עלי ועל התסכול שלי ואני מנסה שוב ושוב ושוב והתינוק רק בוכה ומזיז את הראש כאילו אני אשה זרה  הלוווווו ???. זה אני שסחבתי אותך וסבלתי אני ! אמא שלך !!!

 

מה זאת אומרת לא רוצה לינוק וכמה שניסו האחיות בכל דרך אפשרית לא עזר כלום פשוט לא רצה משם התחילה השבירה שלי ורק הלכה וגברה כל סימן הכי קטן מצידו של חוסר שיתוף פעולה פירשתי בצורה הכי רגשית וגרועה שיש ( מה שהסתבר יותר מאוחר כדכאון לאחר לידה )

 

הגעתי עם התינוק הביתה והוא בזרועותיי ושוב מנסה אולי בית החולים הלחיץ אותו הבית הוא מקום נעים מקום חמים אבל לא עדיין לא רצה ואז התחיל השעבוד למאשאבת הנקה ...

 

 

0 תגובות