עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
5 כיתובים מיוחדים לחולצות חתן
28/12/2017 09:23
יובל
חולצות לחתונה, חולצות מודפסות

בשנים האחרונות התפיסה של חתונה מעונבת ורשמית הלכה ונמוגה. יותר ויותר אטרקציות נכנסות להפקת החתונה כחלק בלתי נפרד ונעשים שימושים רבים באטרקציות שונות מצחיקות ומלהיבות שהופכות את החתונה לחוויה בלתי השכחת. אחד הטרנדים האחרונים שנכנסו חזק כחלק מאירוע החתונה הוא הלבשת חולצות טי-שירט עם הדפסת כיתובים מצחיקים לחולצות חתן. לרוב מודפסים מספר חולצות אשר מחלקים אותם בין הקהל בדרך כלל לחתן ולחבריו הקרובים או בני משפחתו באמצע האירוע לאחר טקס החופה והקידושין ובאווירת השמח והריקודים ברחבה המרכזית.

 

על מנת להיות אטרקטיביים ולהעלות חיוך לכלל האורחים באירוע נשאלת השאלה מה מדפיסים ובאילו משפטים משתמשים. כמובן שצריך שהנושא המרכזי יתרכז במשפטים המכוונים לחתן או לכלה ואולי לשניהם גם יחד ועל האירוע עצמו. ישנם המון משפטים וכיתובים שיכולים להפוך לסלוגן מצחיק במיוחד ומלהיב את הקהל כולו בקוראו את הכיתוב על גבי חולצות החתן.

 

כך למשל אפשר להשתמש ב- 5 משפטי מפתח מצחיקים ומיוחדים לחולצות החתן כמו למשל:

·         " מעכשיו המילה האחרונה בבית היא שלי! כן אשתי..."

·         "נא לא לגעת – חתן טרי! "

·         " עוד אחד נפל ברשת "

·         " נמכר לאחת היפה בלבן "

·         " בנות - שיניתי סטטוס – מצטער! "

>>> לעוד חולצות מודפסות לחתן ולאורחים בחתונה >>>


אלה רק מקצת הדוגמאות בהן ניתן לעשות שימוש בכיתובים על חולצות לחתן. החתן המעונב יוצא ומשתחרר מהרשמיות באווירת החתונה ומעלה חיוך רחב על כל קהל מוזמניו אשר מצטרף לשמחתו ומתלהב יחד איתו.

 

בחנויות האביזרים והגימיקים ובאתרי האינטרנט השונים, ניתן להשיג חולצות מודפסות בכיתובים שונים ומיוחדים. החולצות באות בצורת טי שירט עם צווארון עגול או וי. ניתן להזמין מראש את ההדפסה המבוקשת ואף מספר כיתובים. כמובן שניתן להזמין את החולצות בשלל צבעים ובמידות שונות והכל בהתאם לצרכים ומותאם לסגנון החתן והכלה ושאר האורחים שבאו לשמו בשמחתו. החולצות מעוצבות בטוב טעם וניתן לקבלם אף במשלוח אליכם.

 

אין ספק שטרנד זה כובש ומלהיב בכל חתונה והופך כל חתונה ליותר מיוחדת ומצחיקה.

חולצות וגימיקים נוספים תוכלו למצוא באתר מסיבלנד | https://mesibalend.co.il

0 תגובות
הלהיט החדש בחתונות אותיות מוארות לד
28/12/2017 09:09
יובל
אותיות לד, חתונה, גימיקים לחתונה

חתונות כיום הפכו עם הזמן להפקת בידור ענקית בה מושקעות אטרקציות שונות ומגוונות לאורך כל זמן האירוע. העיצוב בחתונה יש לו משמעות יותר מתמיד ונעשים שימושים רבים בציוד ואביזרים ייחודיים אשר מעצימים את האירוע כולו ומשפיעים על האווירה לאורך כל זמן האירוע. לאחרונה הוכנסו טרנדים חדשים שהפכו ללהיט בחתונות והוא הצבת אותיות מוארות לד.

 

הצבת אותיות מוארות לד הופכות כל חתונה למשהו מיוחד. האותיות מוצבות במספר מקומות ובגדלים שונים. דבר היוצר תחושה ורושם ראשוני של חתונת פאר. מצד שני שימוש באותיות לד מוארות המצטרפות למילה אחת כמו LOVE או ראשי תיבות של שמות בני הזוג כמו: B&J , מביאות את האורחים לכדי פליאה ומעלה חיוך רחב על הפנים.

 

הצבת האותיות לד המוארות יכולות להיות מוצבות על בימת ה-D.J או על בר אלכוהול אקטיבי, בכניסה ואפילו בצמוד לרחבת הריקודים. אין ספק שהצבת אותיות לד הפך ללהיט הכי חם בחתונות ומעניק לאירוע קונספט אחר, עשיר ומיוחד.

 

כיום ניתן להשיג ולהציב אותיות לד מוארות בשפות שונות, בגדלים שונים, ובתאורת לד לבנה אות צבעונית ויש אף אותיות לד אשר מאירות בהחלפת צבעים  בעיתוי מושלם. את האותיות ניתן להציב עבורכם בכל מקום באירוע ולפי בקשתכם. צוות החברה שמספק את האותיות ידאג להתקנה והצבה לפני האירוע ויוודא שכל המוצר דולק ומאיר בשלמותו.

 

כחלק מעיצוב ותפאורת החתונה יוכלו אורחי האירוע וגם החתן והכלה להצטלם על רקע אותיות הלד המוארות, ובכך לשמור לעצמם מזכרת מיוחדת מהאירוע. השקעה בעיצוב החתונה באטרקציות וגימיקים מיוחדים לרבות הצבת אותיות מוארות בלד, מעניקות לאירוע צביון ייחודי משלו, אשר מעשיר את האווירה ואת עיצוב המקום ומעניק לכל אחד את ההרגשה של חווית אירוע מיוחדת ומרשימה.

 

ניתן להשיג אותיות לד מוארות לכל אירוע ובפרט לחתונות,  באתר מסיבלנד | https://mesibalend.co.il

0 תגובות