עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
להגיש נגד מט"ח 24 תביעה | מסחר במניות
16/08/2013 09:46
maxim nagorsky
האם להגיש נגד מט"ח 24 תביעה זה מציאותי?

חברת מט"ח 24 עוסקת בתחום המסחר בבורסה, והיא פיתחה בשנים האחרונות כלי מסחר במניות ייחודיים אשר אותם היא מעמידה לרשות לקוחותיה באמצעות אתר האינטרנט שהיא מפעילה ברשת, אשר מספק לא מעט שירותים מקצועיים איכותיים ביותר עבור כל משקיע ומשקיע, בין אם הוא טירון ובין אם הוא מנוסה ביותר בתחום ההשקעות בשוק ההון.

החברה מעבירה קורסים והדרכות בנושאי ההתמחות שלה ובנושאים רבים אחרים הקשורים בעולם הבורסה והמסחר בו כל העת. החברה פועלת כל הזמן למען קהל לקוחותיה ומעדכנת אותם בכל המידע החשוב אשר זורם מכל רחבי העולם, ומאפשרת להם להיעזר בגרפים שונים, בסקירות יום – יומיות, וכמו כן בתחזיות שונות כדי לאפשר להם לסחור בצורה בטוחה ומקצועית.

הלקוח לפני הכל

חברת מט"ח 24 רואה בלקוח את הנכס החשוב ביותר שיש לה, ולכן כל נסיון לתבוע את מט"ח 24 בגין הפסדים לא יעבור בשום בית משפט. על מנת לתבוע חברת בורסה או חברת השקעות בגין הפסדים על הלקוח להוכיח כי זו גרמה לו להפסדים במכוון או שהרוויחה על חשבונו בגין פעולותיה שגרמו להפסדיו. אך האם דבר כזה ייתכן? מט"ח 24 תביעה כנגדה לא תצליח מכיוון שאין לחברה כל מידע מדוייק לגבי מגמות הבורסה שלפיהן היא יכולה להונות את הלקוח ולגרום לו להפסדים, לא כל שכן להרוויח מהפסדיו, אלא להיפך. כאשר לקוח מפסיד החברה מפסידה ולא מרוויחה מכך מאום. ההפסד של הלקוחות הוא ההפסד של החברה, ושילוב אינטרסים זה לא מאפשר לחברה לפעול בשום אופן כנגד לקוחותיה.

להגיש נגד מט"ח 24 תביעה זה לא מציאותי כלל

לאור הפעולות שעושה החברה למען לקוחותיה אין כל ספק כי הגשת תביעה נגד החברה תהיה בלתי מציאותית בעליל ושום תובע לא יוכל להוכיח כי למרות כל האמור לעיל פועלת החברה כנגד הלקוחות ועוד מרוויחה מכך. החברה והצוות העובד בה אינו יודע את מגמות השוק בוודאות ובטח שלא את הסיבות לתנודות הגדולות בבורסה ולכן תביעה כזו איננה מציאותית.

0 תגובות
מט"ח 24 תביעה | מסחר בנפט
16/08/2013 09:45
maxim nagorsky
מט"ח 24 תביעה – לא בבית ספרנו

אנשים רבים אשר מעוניינים לסחור בשוק ההון בהיקף כל שהוא מעוניינים להיעזר בשירותים של חברות מקצועיות בתחום, על מנת להקל עליהם את תהליכי ההשקעות השונים מן הסתם. אחת מן החברות הללו היא חברת מט"ח 24.

מט"ח 24 היא חברה אשר עוסקת בתחום המסחר בבורסה ומעניקה ייעוץ מקצועי למשקיעים ולסוחרים שונים בשוקי ההון של העולם. חברת מט"ח 24 מתמחה בין השאר בתחומים מגוונים כמו למשל במסחר של מטבע חוץ, מדדים שונים, מסחר בנפט גז, ומתכות שונות וכדומה. החברה מפעילה למען לקוחותיה אתר אינטרנט מקיף ומעמיק המעניק מידע עדכני על הנעשה בבורסות העולם כולל תחזיות, סקירות יומיות, סקירות כלכליות וכדומה. כדי להגיש נגד מט"ח 24 תביעה יהיה צורך להוכיח כי פעלה כנגד הלקוח וגרמה לו להפסדים עקב כך. דבר זה לא ייתכן ומייד נסביר למה.

השקעה בלקוחות החברה

מט"ח 24 רואה בלקוחות שלה את הנכס החשוב ביותר שיש לה ומשום כך היא פועלת אך ורק בכיוון אחד – הצלחת הלקוחות מעל לכל. הצלחת הלקוחות היא הצלחת החברה ולא להיפך. גרימת הפסדים ללקוחות מנוגדת לכל פעולותיה של החברה ולכן להגיש נגד מט"ח 24 תביעה היא פעולה לא מציאותית בעליל. החברה פועלת בכמה מישורים שונים כדי להבטיח שלקוחותיה יהיו מצויידים בכל הכלים והידע הנחוץ כדי לסחור בבורסה בתבונה ובמקצועיות.

חדר המסחר של מט"ח 24

מעבר לקורסים ולהכשרות שחברת מט"ח 24 מציעה ללקוחותיה ומעבר למערכת המסחר המשוכללות הניתנות להורדה מאתר החברה, מפעילה החברה גם חדר מסחר 24 שעות ביממה. חדר המסחר פתוח לשימוש הלקוחות שיכולים לקבל גם ייעוץ והכוונה תוך כדי המסחר עצמו. בנוסף מאפשרת החברה ללקוחותיה לתרגל את המסחר בזמן אמיתי אבל עם חשבון דמו שאינו מסכן כסף אמיתי.
המסחר בשני אופנים אלה, בחדר המסחר ובעזרת חשבון הדמו מאפשר ללקוח לצבור נסיון ומיומנות לפני שהוא מתחיל במסחר באופן עצמאי לחלוטין. פעולות ושירותים אלה הופכים את האפשרות להגיש נגד מט"ח 24 תביעה ללא רלוונטים וללא מציאותיים.

0 תגובות
תביעה נגד מט"ח 24 | מסחר בדולר
16/08/2013 09:43
maxim nagorsky
אין כל סיבה להגיש נגד מט"ח 24 תביעה

כאשר חברה מסויימת פועלת מתוך אינטרס משותף כה או אחר עם לקוחותיה, והיא עושה כל שביכולתה על מנת להביא אותם להצלחה הרי שמטבע הדברים נראה כי אין כל עילה לתבוע אותה בבית המשפט. קחו לדוגמא את תחום ההשקעות - מט"ח 24 היא חברה אשר פועלת בתחום המסחר בדולר בבורסה והיא מנהלת את אתר מט"ח 24 ברשת האינטרנט בצורה המקצועית ביותר עבור כל לקוחות החברה. האתר בנוי כך שכל אחד יכול למצוא בו את המידע הנחוץ לו בכל רגע נתון אודות תחומי הפעילות של החברה ועוד הרבה יותר. החברה מעמידה לרשות לקוחותיה מידע עדכני ביותר, גרפים וסקירות יומיות כדי שיקבלו את כלה מידע הנחוץ למסחר בבורסה. מט"ח 24 תביעה לא תהיה מציאותית בתנאים אלה והדבר לא יעבור בבית משפט.

אז למה לא משתלם לתבוע את  מט"ח 24

לאור כל הפעולות שעושה מט"ח 24 למען לקוחותיה יהיה מאד קשה למצוא עילה לתביעה. מט"ח 24 תביעה תהיה בלתי אפשרית מכיוון שכדי להוכיח תביעה כזו יהיה על התובע להראות כי החברה פעלה בניגוד לאינטרס שלו וגרמה לו להפסדים בכוונה או מתוך התרשלות. חשוב לדעת כי קשה מאד להוכיח גרימת הפסדים למשקיעים בבורסה מכיוון שעל מנת לעשות זאת על החברה לפעול בניגוד למגמות השוק, אך מכיוון שאלה אינן ידועות לאף אחד, הרי שלא ניתן לתבוע מישהו על משהו שהוא עצמו אינו יודע כיצד יתנהג.

תנודתיות המסחר בבורסה

תחום הבורסה הוא מאד תנודתי. שערי הבורסה עולים ויורדים מסיבות שברובן אינן בשליטת אף אחד והם אינם ניתנים לחיזוי מדוייק. ישנן הערכות המסתמכות על התנהגויות השערים בעבר, אבל אלה רק הערכות והן לעולם אינן וודאיות. הסיבות הפוליטיות, הכלכליות, אסונות טבע וכדומה יכולים להשפיע על שערי הבורסה מהרגע להרגע וכך גם התנהגות קולקטיבית תזזיתית של המשקיעים. לכן אין אפשרות לחזות את שערי הבורסה ואין כל יכולת להגיש נגד מט"ח 24 תביעה בגין הפסדים שנגרמו ללקוח זה או אחר.

0 תגובות
מט"ח 24 תביעה | מסחר בבורסה
16/08/2013 09:41
maxim nagorsky
מט"ח 24 תביעה – למה אין לכך עילה

תביעות נגד חברות מסחריות אפשריות כאשר הן מעניקות שירותים או מוכרות מוצרים שונים כאלה ואחרים, וכתוצאה מכך נגרם ללקוחות נזק או הפסד כספי כל שהוא. תביעה נגד חברה צריכה להוכיח כי החברה באמת ובתמים אכן גרמה לעוול ללקוח במזיד או מתוך התרשלות. כאשר מדובר בחברה כזו או אחרת, אשר סוחרת בבורסה, והמנהלת תיקי השקעות הרי שמטבע הדברים העניין הרבה יותר מסובך. כל אחד ואחת וודאי יודעים כי מסחר בבורסה הוא תחום אשר אינו ניתן לחיזוי מראש ללא כל צל של ספק, והדבר ניכר בתנודתיות הרבה של שערי הבורסות בעולם כולו מדי יום ביומו. מט"ח 24 תביעה נגד החברה אינו רלוונטי כלל וכלל, מכיוון שמאד קשה למצוא עילה אשר ניתן יהיה להוכיח אותה בבית משפט.

פעילות  חברת מט"ח 24

חברת מט"ח 24 היא חברה הפועלת בתחום ההשקעות והמסחר בבורסה והיא מפעילה את אתר מט"ח 24 באינטרנט. החברה העבירה את מרכז הכובד של פעילותה לאינטרנט לרווחת הלקוחות. הסיבה לכל היא שכיום רוב המסחר בבורסה נעשה דרך האינטרנט והנגישות של כל אחד למערכות מסחר מתקדמות הפכו את הדבר למאד פשוט. אבל הפשטות והנגישות לא הפכו אף אדם לסוחר טוב בבורסה. ולכן,  חברת מט"ח 24 החליטה להעניק ללקוחותיה לא רק את הנגישות הקלה למסחר, אלא גם את כל הכלים והידע הנחוץ כדי להפוך לסוחרי בורסה טובים. כדי להבטיח זאת הקימה מט"ח 24 מערך נרחב של הדרכות והכשרות, גם באינטרנט וגם במשרדי החברה המועברים על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה.
כל המידע הזה חשוב מכיוון שחברה העושה מאמצים כה רבים למען לקוחותיה לא יכולה להיתפס כחברה המעוניינת או היכולה לגרום לעוול ללקוחותיה במכוון.

מט"ח 24  אינה מבטיחה רווחים

בנוסף לאמור, חברת מטח 24 איננה מבטיחה בשום צורה רווחים ללקוחותיה, להיפך. החברה מזהירה את הלקוחות מפני הסיכונים שבסוג מסחר שכזה בבורסה ומנהלת מערך הסברה נרחב בנושא. משום כך מט"ח 24 תביעה היא משוללת עילה לחלוטין.

0 תגובות
מט"ח 24 תביעה | מסחר יומי במטבע חו
16/08/2013 09:40
maxim nagorsky
מט"ח 24 תביעה – על מה ניתן לתבוע את החברה?

בהגשת תביעה נגד חברה מסחרית כל שהיא אשר עוסקת בתחום ההשקעות, יש לדעת מבעוד מועד מה יכולה להיות עילת התביעה. השאלה היא במקומה מכיוון שאם התביעה היא בגין גרימת הפסדים ללקוח, הרי שמן הסתם יש לחשוב היטב האם לעילה כזו יש רגליים במציאות בסופו של דבר. יש לבדוק היטב האם החברה הסתירה מהלקוח נתונים או מידע בכוונה להכשיל אותו, או שייעצה לו במכוון כדי שיפסיד? הרי דבר זה לא מציאותי כלל מכיוון שחברת ההשקעות לא יכולה להרוויח מהפסדי לקוחותיה דבר וחצי דבר, וזה פוגע באינטרס שלה בראש ובראשונה. האשמת אחרים בהפסדים היא תכונה רווחת אצל אנשים מסויימים, אבל שוב, על מנת להוכיח זאת בבית משפט דרוש יותר מתחושה לא טובה של המשקיע. מט"ח 24 תביעה נגדה איננה ריאלית גם משום שהחברה פועלת אך ורק להצלחת לקוחותיה.

תחומי ההתמחות ודרכי העבודה של מט"ח 24

מט"ח 24 הינה חברה הפועלת בתחום המסחר בבורסה בענפים שונים כמו: מסחר יומי במטבע חוץ, מסחר במדדים, בנפט, בגז, בזהב, בכסף וכדומה. החבר המתמחה בענפים אלה ומציעה ללקוחותיה מידע רב אודותיהם ואודות המסחר בבורסה בכלל. הדבר מתבטא בין היתר במידע הפתוח הקיים באתר החברה ובמערך רחב של קורסים והדרכות מקצועיות בתחומים אלה ונוספים. את הקורסים ניתן לקחת דרך האינטרנט ואת ההכשרות עושה החברה במשרדיה בליווי אנשי מקצוע ומורים מנוסים. בנוסף, מציעה החברה ללקוחותיה כלי ניתוח פיננסיים, ניתוח טכני, סקירות יומיות, סקירות כלכליות וכיוצא באלה. נציגי החברה זמינים ללקוחות גם בטלפון לכל שאלה שיש להם, וגם חדר המסחר של מט"ח 24 פתוח 24 שעות לשימוש הלקוחות.

ללא הבטחה לרווחים

בנוסף לכל הפעולות הללו מנהלת החברה מערך הסברה מקיף בכל הנוגע לסיכונים האפשריים בתחום ההשקעות בבורסה והיא מדגישה את הסיכונים הרבים ואת העובדה שאין הבטחה לרווחים בשום צורה שהיא. לנוכח כל זאת מט"ח 24 תביעה נגדה איננה יכולה להתקבל ובטח שלא לזכות בבית משפט כל שהוא.

0 תגובות