עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
יולי 2013  (5)
מט"ח 24 תביעה | שירותי מטח 24
23/07/2013 10:37
maxim nagorsky
מט"ח 24 תביעה – לא אצלנו

השקעות בשוק ההון אינן עניין של מה בכך, ללא כל צל של ספק. על כן, חברת מט"ח 24 עושה הכל על מנת שלקוחותיה יקבלו את כל הכלים אשר נחוצים למסחר מוצלח בשווקי ההון והבורסות השונות של העולם. באתר ניתן למצוא מידע רב אודות מסחר במט"ח, מסחר במדדים, מסחר בפורקס, מסחר בנפט, בזהב וכדומה. האתר מאפשר ללקוחותיו להצטרף לקורסים און ליין או לקורסים המתרחשים במשרדי החברה עם מדריכים מעולם ההשקעות ובנוסף מזהירה מפני כל הסיכונים. פעולות אלה הופכות מט"ח 24 תביעה ללא רציניות.

למה מט"ח 24 תביעה לא משתלמת

לכאורה, כל אדם יכול לתבוע כל גוף בגין גרימת הפסדים או נזקים כספיים שגוף זה גרם לו. גם מט"ח 24 תביעה אפשרית, אבל בואו נבחן את המצב לאשורו ונבין למה תביעה כזו רחוקה מן המציאות העסקית ומן המציאות המשפטית. כדי שתביעה נגד חברה בגין הפסדים שנגרמו ללקוח תצליח על התובע להוכיח כי פעלה במכוון כדי להכשיל אותו ולגרום לו להפסדים על מנת להרוויח. כלומר האינטרס של החברה חייב להיות מנוגד לזה של הלקוח והיא אמורה להרוויח על חשבונו. חברת מט"ח 24 פועלת בתחום הבורסה ומעניקה כלי עבודה ומידע אודות תחומי ההתמחות שלה ללקוחותיה על מנת שיצליחו במסחר. כדי שהחברה תפעל נגד לקוחותיה היא חייבת לפעול נגד עצמה כי הפסד של הלקוח הוא גם הפסד שלה והיא לא מרוויחה מכך כלל.

הדרכות והסברה

כדי שהלקוחות שלה יהיו מעודכנים ומצוידים בכל הכלים והידע הנחוץ כדי להצליח מקיימת מט"ח 24 מערך של קורסים והדרכות שמותאמים ללקוח על פי תחומי ההתעניינות שלו. הקורסים נערכים גם בצורה מקוונת וגם במשרדי החברה עם ליווי של אנשי מקצוע מהשורה הראשונה. בנוסף מקיימת החברה הסברה מקיפה אודות הסיכונים הכרוכים בהשקעות מסוג זה ומזהירה את לקוחותיה כי ככל שהסיכוי להרוויח גדול יותר כך גם הסיכון להפסיד. במצב כזה תהיה תביעה נגד החברה בגין הפסדים לא מציאותית בעליל ולא תתקבל בשום בית משפט.

0 תגובות
מט"ח 24 | מסחר במדדים
23/07/2013 10:36
maxim nagorsky
מט"ח 24 – מסחר במדדים

אם גם אתם מעוניינים לנסות את מזלכם בתחום ההשקעות בשוק ההון, הרי שתשמחו וודאי לשמוע כי כיום התהליכים אשר קשורים בהשקעות מן הסוג הזה הפכו לקלים באופן מיוחד, וכל אחד ואחת יכולים לעשות זאת בצורה הנוחה ביותר שיש.

מט"ח 24 מתמחה במסחר במדדים נעשה על ידי חוזים עתידיים מסוג CDF על המדדים המובילים בעולם. חוזים עתידיים הם כלי מסחר שמאד מתפתחים בשנים האחרונות, כאשר מהפכת האינטרנט מאפשרת לבצע מסחר זה מהמחשב הביתי, כמעט ללא עמלות וברמת מינוף שמתאימה למשקיע. המסחר מתבצע 24 שעות ביממה וגם כשהבורסות סגורות. כנסו למט"ח 24 וקבלו את כל המידע הנחוץ.

המסחר במדדים גדל בשנים האחרונות באופן משמעותי כאשר מדובר על עלייה של 1000% במספר שנים בודדות. חוזה עתידי על מדד S&P 500 גדל מנפח של 10,000 חוזים בשנת 1998 למליון חוזים בשנת 2005 ומאז המשיך לגדל עוד ועוד.

יתרונות המסחר במדדים במט"ח 24

ניתן למנות כמה יתרונות משמעותיים במסחר עם מט"ח 24:

מינוף – מינוף מאפשר להגדיל את כוח הקנייה של קרן הבטחונות המופקדת ולאפשר למשקיע להגדיל את השקעותיו באופן ניכר גם כשאין בידו כסף מזומן נזיל.

מסחר גלובלי בפלטפורמה ביתית – פלטפורמת המסחר הביתית המחוברת לאינטרנט באופן מקוון מאפשרת מסחר בכל שעות היום והלילה בכל בורסות העולם.

פיזורי סיכון – השקעה בנכסים שונים (נכסי הון, ניירות ערך וכדומה) מקטינה את הסיכונים בתיק ההשקעות. השקעה במדדים ובמקביל במניות של מדדים אלה יכולה להיות מאד רווחית ובו בזמן לפזר את הסיכון שבהשקעה ולמזער את סיכון ההפסד.

השקעה בחברות הסוחרות או המשווקות או המייצרות נפט למשל היא בעלת סיכון גדול מכיוון שבמקרה והמשק יעבור לפעול על אנרגיות חלופיות כמו גז או אנרגיות סולאריות ירד ערכן של מניות הנפט. השקעה במדד שמכיל מספר רב של חברות העוסקות בתחומים שונים מפזר את הסיכונים שבהשקעה ומבטיחים יציבות גדולה יותר בתיק ההשקעות.

בנוסף ליתרונות אלה במט"ח 24 ניתן לעשות עסקאות שורט והמסחר הוא ללא עמלות למעט תשלום בעת פתיחת הפוזיציה.

0 תגובות
תביעה ייצוגית נגד מט"ח 24
23/07/2013 10:34
maxim nagorsky
האם תתכן תביעה ייצוגית נגד מט"ח 24?

אם אתם מעוניינים לפעול ולהשקיע בשוק ההון, הרי שמן הסתם תצטרכו לקחת בחשבון את העובדה הפשוטה, שלא תמיד תהיו בצד אשר מרוויח מן העסקה, ולעיתים תצטרכו לשאת בהפסדים כאלה ואחרים בהשקעות שונות מן הסתם.

זה הזמן לספר לכם, כי מט"ח 24 היא חברה רציני אשר פועלת בתחום המסחר בשווקי ההון ובורסות העולם והיא מתמחה בתחומים כמו: מסחר במדדים, במט"ח, בפורקס, בנפט, זהב, כסף ועוד. החברה מנהלת את אתר מט"ח 24 כדי לשתף את לקוחותיה בכל המידע העדכני הזורם אליה בזמן אמיתי ומלווה את המשקיעים בחדר מסחר שפתוח 24 שעות ביממה. תביעה ייצוגית נגד מט"ח24 תהיה אפשרית רק אם ניתן יהיה להוכיח כי פעלה במזיד נגד כלל לקוחותיה ודבר זה מנוגד לאופי פעילות החברה.

פעילות החברה למען לקוחותיה

מט"ח 24 היא חברה שמאמינה כי ככל שהלקוח יהיה יותר מעודכן ומנוסה, כך יהיה לו קל יותר לסחור בבורסות העולם שבאופיין הן מאד תזזיתיות. צריך אופי מיוחד כדי לעמוד בעליות ובירידות של הבורסות השונות וכדי לשמור על קור רוח כל הזמן. מט"ח 24 איננה מתיימרת לשנות לאף אחד את האופי, אלא לצייד אותו בכלים ובידע שיאפשרו לו להשתמש באופי שלו בתבונה על מנת להצליח. לשם כך מנהלת החברה מערך של קורסים והשתלמויות מקצועיות הפונות לסוחרים ברמות שונות ומאפשרת גישה חופשית לכל המידע הקיים באתר. מידע זה מורכב מכתבות מקצועיות, מתחזיות יומיות, תחזיות כלכליות, גרפים שונים ומידע שזורם בזמן אמיתי לאתר מט"ח 24. בנוסף למידע חשוב זה מאפשרת החברה להוריד מערכות מסחר מתקדמות כדי לסחור ישירות מהמחשב האישי או מהמכשיר הסלולארי ולעשות זאת מכל מקום.

האם כל הלקוחות מפסידים?

תביעה ייצוגית נגד מט"ח אפשרית במצב שלכל הלקוחות שלה נגרמו נזקים כספיים וכי כולם בטוחים כי הדבר נבע כתוצאה מפעולה מכוונת של החברה. במידה וזה המצב גם לחברה לא תהיה עוד זכות קיום, מכיוון שהיא מבוססת על הצלחת לקוחותיה לפני הכל.

0 תגובות
מט"ח 24 תביעה ייצוגית
23/07/2013 10:32
maxim nagorsky
מט"ח 24 תביעה ייצוגית – מה העילה?

תביעה ייצוגית כזו או אחרת מוגשת לבית המשפט כנגד חברה כל שהיא צריכה להוכיח כי החברה פעלה במכוון לגרימת הפסדים לקהל לקוחותיה ובאופן גורף על מנת לקבל פיצוי. אם רשת מרכולים עיגלה את החשבונות של הלקוחות לטובתה באופן גורף, הרי שניתן לתבוע אותה על גרימת נזקים כספיים לכלל לקוחותיה, וניתן להגיש תביעה ייצוגית. מט"ח 24 תביעה ייצוגית איננה ריאלית מכיוון שחברת מט"ח 24 פועלת בשיתוף אינטרסים מלא עם לקוחותיה כל הזמן.

מט"ח 24 ופעילותה למען לקוחותיה

מט"ח 24 היא חברה אשר פועלת בתחום המסחר בבורסה ובשווקי ההון בעולם והיא מפעילה את אתר מט"ח 24 אשר חשב למתקדם ביותר בארץ. הרעיון אשר עומד מאחורי הקמת האתר הוא להנגיש את הגולשים לעולם המסחר בבורסה באופן מעשי וישיר דרך רשת האינטרנט. באתר ניתן למצוא מידע עדכני רב אודות המסחר בבורסות העולם השונות, קורסים והדרכות אשר מכשירות את אלה אשר מעוניינים להתחיל במסחר מסוג זה, מערכות מסחר אשר ניתן להורידן לכל מחשב אישי או טלפון נייד חכם, חדר מסחר העומד לרשות לקוחות החברה 24 שעות ביממה הכולל ייעוץ מקצועי בזמן המסחר וכיוצא באלה. כל פעולות החברה מגובות בצוות מקצועי ומנוסה בתחום המסחר בבורסה שמלווה את הלקוחות לאורך הדרך, ומייעץ להם לגבי בניית תיק ההשקעות המתאים להם. מטרת החברה היא לגרום ללקוחותיה להרוויח מהמסחר בבורסה ואין לה כל רווח מן ההפסדים של מי מלקוחותיה ובטח שלא מכלל לקוחותיה. על כן, מט"ח 24 תביעה ייצוגית איננה באה בחשבון כלל וכלל בכל מקרה.

אזהרות מפני הסיכונים בתחום

אסור לשכוח כי תחום המסחר בבורסה הוא בעל סיכון גבוה ועלול לגרום גם להפסדים כאלה ואחרים מן הסתם מטבע הדברים. חברת מט"ח 24 מקיימת מערך הסברה מקצועי ביותר אשר מקיף את כלל הסיכונים הקיימים לצד הסיכויים לרווח כזה או אחר במסגרת ההשקעה אשר בחרתם. מי שלא מודע לסיכונים בתחום זה עדיף אשר לא ייכנס לתחום ויאשים אחרים בהפסדים שלו.

0 תגובות
מט"ח 24 תביעה | שירותי מטח 24
23/07/2013 10:31
maxim nagorsky
מט"ח 24 תביעה – האם זה מציאותי?

אין זה סוד כי כל מי שחפץ לייצר השקעה כזו או אחרת בתחום שוק ההון חשוף גם להפסדים מטבע הדברים. שוק ההון אינו יכול להבטיח לכל משקיע תשואה חיובית בטוחה, ועל כן יש להיזהר בכל סוג של השקעה כזו או אחרת, כאשר האחריות הכוללת היא כמובן על המשקיע.
מט"ח 24 הינה חברה העוסקת בהשקעות בשוק ההון בבורסות העולם השונות. החברה פיתחה כלי מסחר ייחודיים והיא מעבירה קורסים והדרכות ללקוחותיה על מנת שיוכלו לסחור ברמת הסיכון הנמוכה ביותר עבורם. מט"ח 24 תביעה היא לא מציאותית מכיוון שחברת מט"ח 24 שמה את הלקוח בראש סדר העדיפויות שלה ומציגה את כל הסיכונים הכרוכים במסחר בשווקי ההון באופן גלוי.

מט"ח 24 רואה את הלקוח במקום הראשון

לא, אין זו קלישאה. מט"ח 24 רואה את הלקוחות שלה במקום הראשון והדבר מגובה בכל הפעולות שעושה החברה במסגרת השירותים שהיא מעניקה. חברה שפותחת את כל מקורות המידע שלה ומאפשרת ללקוחותיה גישה ישירה למידע מעודכן על בסיס יומי כולל שימוש בגרפים ובסקירות יומיות היא חברה שרואה את הלקוח לפני הכל. בנוסף מגבה החברה את לקוחותיה בקורסים והכשרות מקצועיות המיועדים להקנות להם כלי עבודה מעשיים לקראת מסחר עצמאי בבורסות השונות.

אין סיבה לתביעה

במצב שבו חברת מט"ח 24 מעמידה את הלקוח בראש ומעניקה לו את כל הכלים להצלחה אין כל סיבה לתביעה. מט"ח 24 תביעה תהיה חסרת כל סיכוי כאשר התובע טוען להפסדים בגין פעולות החברה שגרמו לו לכך. כדי להצליח בתביעה מסוג זה על התובע להוכיח כי מט"ח 24 פעלו בכוונה כדי להכשילו וכדי לגרום לו להפסדים. תביעה כזו דינה להיכשל בבית המשפט מכיוון שאין דרך לאף אדם לדעת את מגמות השוק בבטחון גמור עד כדי כך שניתן להטעות אדם כל שהו ולגרום לו להשקיע באפיקים שיגרמו לו להפסדים. לו היתה חברה המסוגלת לדעת זאת היא לא היתה צריכה לקוחות כלל, אלא משקיעה את כל הונה בבורסה ורק מרוויחה.

0 תגובות