עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
שנכיר?
26/02/2014 21:37
בחורה נורמטיבית

אני יכולה להמשיך להפעיל את הגלגלים עד לכדי קולות חריקה, לתת למוח לטייל במחוזות לא נודעים, לשרוף דקות ארוכות שהיו יכולות להועיל לי בהרבה תחומים אחרים...

אבל למה שאני לא אפנה אלייך, יקירי, עם כמה מחשבות שבטח תחילה יישמעו גדולות ומכריעות (אך הן ממש טבעיות ובריאות) וכשתרצה להגיב זה בטח יתבטא כרצף של תשובות חלקלקות שיסתיימו במחמאה קלה שתגרום לי להרגיש טוב עם עצמי לשנייה ובסופה אבין שנשארתי באותה נקודה שבה התחלתי.

זהו מעגל כזה שמתגלגל בכל פעם מחדש, לרוב, אין לו סוף עם סימן קריאה ולכן אני חושבת להעביר את המחשבות אליך, הרי אפשר וכדאי שנדבר, לא? 


אתה והמין שאליו אתה משתייך באופן טבעי, בטח תוהים כמוני "מה הקסם הזה" שמתחולל בדור הזה, כן, זה קסום בעייני, כי כמו קסם שמשאיר אותך פעור פה ונדהם מבלי באמת להבין מה קרה שם, ככה אני אל מול הדינמיקה המופלאה שבינינו.


החלטתי להציף את תהיותיי,ניסיונותיי וחוויותיי בכל הנוגע ליחסים שבינו לבינה או ביני לבינך. הרי בסופו של יום ניתן לשמוע רחשושים ולחשושים בכל בית קפה שמארח שולחן של מינימום 2 בנות המין הנשי, אנחנו מדברות, משתפות, מייעצות ונוזפות ולפעמים יש האומרים יותר מדי, אני מסכימה, אבל כנראה שזה חזק מאיתנו, נעוץ לנו היטב בגנים או אפילו אי שם באבולוציה נקבע שאנחנו המין המלרלר... ואני גאה! 


המטרה:

מי יודע אולי נמצא את עמק השווה - בו אתם תצליחו להבין, אנחנו נצליח להגיד וכך יהיו פחות רחשושים של "מה" "ואם" "אולי" "הלוואי" ו"מתי"... אתה לא חושב כך? 

האמת, כל קריאה של המילים הנכתבות כאן תעלה לי חיוך:)


ממני.

0 תגובות