עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
שרצים פיפי וחדשה טובה!
06/03/2012 10:06
מאיה
שלום שלום שלום
והפעם בלוג רציני.
בינתיים אני לא הולכת לעבודה מהסיבה שהיחס של ההנהלה פוגע לי בבריאות.
הנושא יבדק ברצינות על ידי הרשויות- ונקווה שהם יסכימו איתי.
לאחר שיחת הפחדה מהבוס והכלבלבית מכוח אדם מצבי הנפשי הדרדר פלאים. למזלי אין חכם כבעל ניסיון ומיד הפסקתי לאלתר ללכת לשם (וביקשתי את הבירור שהזכרתי למעלה)- כידוע אני בהריון (מה שהם עוד לא יודעים) ואמנם זה נחמד להעביר את הזמן עם השרצים, אבל אם זה מתחיל לעקצץ אני תופסת מרחק- 
זה כמובן לא כזה פשוט ועובד עליי מכבש לחצים, אך כיוון שאין לי הרבה מה לעשות עד הלידה, המינימום שאני יכולה זה ללמוד שיעור בהגנה עצמית!

חדשות טובות!
היום אנחנו הולכות לרשום את העמותה וזה דיי מרגש ונחמד- אנחנו כמובן מתחילות בלי כסף- אבל לפחות יהיה מעניין (אספר עוד בהמשך).

הצוציקית הקטנה לא מפסיקה להגיד את המילה - אמריקה- אבל לפני שחותמים על הגירה כדי לחכות עד שהיא תאמר משפטים שלמים כי זה עלול להתפתח לכל מני כיוונים.
אגב- היא כבר אמרה את המשפט הראשון (זוהי דוגמא קלאסית שהילדה נועדה לגדולות) היא כמה מהסיר (עושה כאילו פיפי עם חיתול)- ואז התיישבה שוב ואמרה "עוד קצת פיפי".

גאווה לא?

אהבה
0 תגובות
מי לא אוהב לבקר את נעמן ?:-))))
15/02/2012 13:11
מאיה
אז ככה- ברור שהם התקפלו אני לא אכנס לפרטים אבל המלצה לעדינים שביננו לפעמים צריך לעשות קצת שרירים.
האמת שאני ממש רוצה לעזוב וזה כנראה יקרה בקרוב- בינתיים ננסה לעצבן אותם כמה שאפשר ולראות אם אפשר לצאת עם משהו.....
מחר האקו הראשון- תחזיקו אצבעות שיעבור בסדר......
היום אני יוצאת לפגישת חיזור אחרי איטלקייה חמודה שמייצרת גם על קרמיקה- אמנם היא אוהבת את דאלי שזה לא ממש הקטע שלי- אבל היי אף אחד לא מושלם!
אני מתגעגעת אליכם חמודים!
אה וכן יש לי מתנדבת פעם בשבועיים שעושה לי בית ספר- היא נוצרייה קשוחה שמאמנת אותי לחיים האמיתיים.
האמת שהיא קצת מלחיצה לפעמים- אבל כנראה שאני צריכה את זה.
השלג נמס וזה תמיד לכשעצמו מרים לי את המצב רוח!

אהבה
0 תגובות
נקניקיות
04/02/2012 17:24
מאיה
אני לא יודעת מה בדיוק כל כך גורם לי לחרדות בחבורת הנקניקיות שמנהלת את הארגון בו אני עובדת, אולי כי לפחות הבוס הישיר שלי עסק תמיד בהפחדה- גם אם היו אלו דברים בילתי חוקיים (כל עוד זה נאמר בעל פה)....בכלל הם אלופים בלהוציא דברים מהקשרם ולהציג אותם כל פעם בצורה שנוחה להם.
הפעם החלטתי לא לוותר וכשהם שינו את תנאי ההעסקה שלי בטענה שהסכמתי לכך לפני שיצאתי לחופשת לידה מבלי שחתמתי על חוזה חדש, עשיתי כמה בירורים משפטיים ושלחתי מכתב רשום הדורש מהם לשלם לי את ההפרש תוך שבוע ולא אפנה לגורמים משפטיים. הם עושים דברים לא חוקיים ואני מרגישה רע כבר שבוע- התחלתי לחוות את אותן מחשבות חוזרות ונשנות עמוסות חרדות שהיו לי לפני המשבר של שנה שעברה. 
נספר לכם על ההתפתחויות בקרוב.


2 תגובות
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון