עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
פרגולות אלומיניום דמוי עץ
25/12/2017 17:15
מאיה
פרגולות אלומיניום דמוי עץ, פרגולות עץ

פרגולות אלומיניום דמוי עץ


 

מה זה אומר?


פרגולות אלומיניום בצבעי עץ, אלו הן פרגולות העשויות ומעוצבות מאלומיניום, שהוא חומר קל מאוד לעיצוב ועמיד מאוד, והגימור שלהן משווה להן מראה של פרגולות עץ אמיתיות. פרגולות אלומיניום דמוי עץ עונות על מספר צרכים מרכזיים מאוד של כל מי שגמלה בליבו ההחלטה להקים פרגולה בביתו, ועל כן הן נעשות פופולאריות במיוחד בקרב הציבור הרחב בשנים האחרונות. כאמור, לא בכדי נעשו פרגולות האלומיניום דמוי העץ לשם דבר בשנים האחרונות, על חשבונן של פרגולות העץ המסורתיות שטומנות בחובן מספר בעיות.

 

מה רע בפרגולות מעץ?


לאמיתו של דבר, אין שום דבר רע בפרגולות העשויות מעץ. הן יפות, זולות ועושות את עבודתן נאמנה. אך אליה וקוץ בה, פרגולות עשויות מעץ אינן עמידות במיוחד, הן פגיעות מאוד בפני עונות השנה ובפני ריקבון פנימי, ודורשות תחזוקה מתמדת שלהן. בנוסף, עץ הוא לא תמיד פשוט לעיצוב, ולכן צריכים להיות גמישים כאשר מזמינים כזאת פרגולה ולקחת בחשבון שהיא לא בהכרח תצא בדיוק כפי שתכננתם.


לאור כל האמור כאן, ברור הדבר שהייתה צריכה להימצא דרך אחרת ליצירת פרגולות, וכזאת אכן נמצאה – פרגולות העשויות מאלומיניום. הבעיה הפעם הייתה שפרגולות האלומיניום אינן יפות באותה מידה כמו פרגולות העץ, ולכן פיתחו את פרגולות האלומיניום דמוי העץ.

 

יתרונותיהן של פרגולות אלומיניום דמוי עץ


פרגולות אלומיניום דמוי עץ, משלבות מצד אחד את העמידות הרבה של האלומיניום, ואת היופי שבפרגולות העץ מצד שני. כאשר בוחרים לעשות פרגולות מאלומיניום, מגלים אמנם שמחירן יקר יותר מפרגולות העץ, אך לטווח הארוך מדובר בהשקעה משתלמת. פרגולות האלומיניום כמעט ואינן צריכות תחזוק או טיפול שוטף! לא תצטרכו לירא מה יהא עליהן בזמן החמה או הגשמים.


בנוסף תקבלו שליטה על נראות הפרגולה שלכם ללא צורך להתגמש בנושא זה, כיוון שהאלומיניום הוא גם חומר נוח מאוד לעיצוב. נוסף על כל אלו, באם תבחרו שהאלומיניום ממנו תהיה עשויה הפרגולה שלכם יהיה דמוי עץ, תרוויחו פרגולה שהיא גם עמידה מאוד, וגם נאה מאוד לעין, אשר מראה מדמה באופן כמעט מושלם פרגולה עשויה מעץ.

0 תגובות