עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
ארונות בגדים
28/01/2016 14:46
max

רציתי לרכוש ארונות בגדים חדשים לחדרים שלנו בבית ולא חשבתי פעמיים ישבתי על האינטרנט ערב אחד כדי לרכוש את הארונות בגדים מהאינטרנט כי לזה הורגלתי בשנים האחרונות ואני עוד לא התאכזבתי מהמוצרים שאני רוכשת באינטרנט. את הארונות בגדים הזמנתי לפי בחירה שלי עם בעלי וכל ילד יכול לראות את הארונות בגדים ולבחור את מה שמתאים לו. זה היה מהרגעים המשפחתיים שלא היו לנו הרבה זמן מסיבה זו או אחרת. את הארונות בגדים קיבלנו די מהר ואת הארונות בגדים הישנים הוצאנו החוצה כדי שישמשו את בעלי לבניית דברים מסוימים אם ירצה כי זה חלק מתחביביו.   

0 תגובות
כלי עבודה חשמליים
28/01/2016 14:29
max

עשיתי סוג סקר על מחירים של כלי עבודה חשמליים וגיליתי שיש הבדל מאוד גדול. הגעתי לביצוע סקר זה מכיוון שאחי שגר בחו"ל ביקש שאחפש לו כלי עבודה חשמליים כי באזור שלו אין כרגע במלאי אבל הזהיר אותי ממחירים גבוהים כי זה קיים במספר מקומות. לאחר שנכנסתי למספר חנויות שונות וביצעתי סוג של סקר לכלי עבודה חשמליים וסדקתי באינטרנט הגעתי להחלטה לרכוש את המוצרים איפה שהם היו זולים מהרבה מקומות שבדקתי ובנוסף הם גרמו לי להרגיש באמת בטוחה בכלי עבודה חשמליים שרכשתי ושבכל בעיה או שאלה יש לאן לפנות. 

0 תגובות
הסעות בירושלים
28/01/2016 14:23
max

ארגנו לו מהמשרד ערב גיבושי ועמיתיי לעבודה ואני חשבנו על האופציה לארגן הסעות בירושלים שייקחו אותנו ליעד. במקום היעד שקבעו לנו מנהלי החברה לערב גיבוש קשה מאוד למצוא חנייה אז חשבנו לחסוך זאת ע"י השכרת הסעות בירושלים. ארגנו את התשלום להסעות בירושלים קבענו יעד  איסוף ויעד פיזור להסעות בירושלים. באותו ערב שאספו אותנו ההסעות בירושלים ולקחו אותנו ליעד הגיבוש ידענו שעשינו החלטה מושלמת כי לא הייתה חניה בשום מקום האזור היה מפוצץ והיה קפא מאוד בחוץ כך שגם אם חשבנו להביא רכב ולשים אותו במרחק של הליכה רבה היינו עושים טעות. 

0 תגובות
רקדנית בטן לאירועים
28/01/2016 14:17
max

כשיש לנו אירוע תמיד נרצה שאת האירוע שלנו לא ישכחו כל כך מהר. יש הרבה אופציות לגרום לזה ואחת האופציות זה הרקדנית בטן לאירועים. רקדנית בטן לאירועים היא מצרך נדיר לאירועים הרקדנית בטן לאירועים אולי לא מוכרת מספיק במה שהיא מביאה איתה לכל אירוע שתרצו. את השמחה הגדולה?, האווירה הטובה?, וכל מה שיגרום למי שנמצא סביב הרקדנית בטן לאירועים לא להישאר אדישים בסביבתה. האמת שאני מכירה כמה וכמה אירועים שהשתתפה בהם רקדנית בטן לאירועים ואלו חבריי האירועים שזכורים לי הכי טוב.

0 תגובות