עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
יוני 2013  (3)
מט"ח 24 נגד תביעות ייצוגיות
25/06/2013 10:58
maxim nagorsky
האם תביעה ייצוגית אפשרית נגד חברת השקעות בבורסה?

לשאלה זו שתי פנים. הפן הראשון הוא הפן החוקי כמובן. מבחינה חוקית מותר לכל אדם ואדם אשר חפץ בכך, להגיש תביעה נגד אדם או גוף אחר בגין גרימת עוול, אם הוא חש שזה אכן מה שנגרם לו במקרה כזה אן אחר. עוול בעולם ההשקעות פירושו הפסדים. הפן השני הוא, האם תביעה כזו יכולה לנצח בבית משפט הלכה למעשה, והתשובה על כך היא שלא. כמובן שהכללה גורפת איננה מתאימה גם במקרה זה, אבל המציאות החוקית היא כזו שגורסת כי השקעות בבורסה נחשבות לבעלות רמת סיכון גבוהה במיוחד, וכי לאף אחד אין דרך לחזות את מגמות השוק בצורה נכונה, אלא לעשות הערכות בלבד. על מנת לנצח בתביעה ייצוגית נגד חברת השקעות, יהיה על התובעים להוכיח כי החברה פעלה במזיד ודבר זה כמעט בלתי אפשרי לעשות ללא כל צל של ספק.

מט"ח 24 ופעילותה הבורסאית

מט"ח 24 מתמחה בהשקעות בינלאומיות בתחום הבורסה ואלה כוללות השקעה במניות שונות ומגוונות, במדדים, בסחורות שונות כגון, נפט גז, כסף וזהב, באופציות שונות, במסחר במט"ח וכיוצא בזה. כל אלה הם תחומי מסחר בינלאומיים אשר מתרחשים בבורסות שונות בעולם. על מנת שלקוחותיה יהנו מיתרון יחסי מאפשרת להם החברה נגישות למערכות מסחר ביתיות ומשוכללות אשר מאפשרות מסחר מכל מקום ובכל שעה. מערכות אלה ניתן להוריד מאתר החברה ישירות למחשב של כל אחד ואחד ולהתחיל לסחור בצורה רצינית בקלות רבה.

הפעילות ההדרכתית של מט"ח 24

מט"ח 24 מקיימת גם הדרכות וקורסים שונים ומגוונים בנושאי בורסה והשקעה בשוק ההון המקומי ובשוק הבינלאומי. הדרכות אלה ניתנות און ליין דרך האינטרנט וגם במשרדי החברה עם מדריכים מקצועיים ומנוסים ביותר. במסגרת הדרכות אלה נחשפים הלקוחות גם לסיכונים הרבים בתחום הבורסה, ולעובדה כי לאף אחד אין מתכון להצלחה מתמדת בבורסה.

מט"ח 24 נגד תביעות ייצוגיות

הפעולות הללו של מט"ח 24 ממזערות כמעט לאפס את האפשרות להגיש נגדה תביעה ייצוגית או אחרת ולזכות בה.
0 תגובות
תביעה נגד מט"ח 24
25/06/2013 10:55
maxim nagorsky
מי רוצה להגיש תביעה נגד חברת בורסה?

אם אתם נמנים על אותם אנשים אשר מעוניינים לסחור בצורה מקצועית בשוק ההון, הרי שכדאי לכם מן הסתם להכיר את חברת מט"ח 24. מט"ח הינה חברה אשר פועלת בתחום המסחר בבורסה ובשווקי ההון בעולם והיא מנהלת גם מערך הכשרה והדרכה לאנשים אשר מעוניינים להיכנס לתחום מסחר זה על מנת להכיר, ללמוד ולהתמקצע עוד יותר בנושא המסחר בשוק ההון לסוגיו השונים. מערך זה כולל הדרכות און ליין באינטרנט וגם קורסים שונים ומגוונים אשר מתקיימים במשרדי החברה בלוויית אנשי מקצוע מנוסים ובעלי ותק רב בתחום. החברה מעניקה ללקוחותיה כלים לסחור בבורסות העולם השונות על ידי הורדת תוכנות משוכללות של מערכות מסחר מתקדמות המותאמות גם למחשב וגם לטלפונים החכמים, כך שאת המסחר ניתן לעשות מכל מקום ובכל זמן.

האם פעלה החברה במזיד?

הגשת תביעה נגד חברת בורסה כדוגמת מט"ח 24 בגין הפסדים שנגרמו ללקוח בעקבות השימוש בכלים שלה, במידע שהיא מעלה באתר או בעקבות עצות שקיבל באתר, אפשרית רק במידה ויוכל הלקוח להוכיח כי החברה פעלה במזיד כדי להכשיל אותו.

הפסדים גורמים להגשת תביעות

אנשים המפסידים את כספם נוטים להאשים את האחרים בכך. בין עם מדובר בעסק עם שותפים – תמיד השותף השני אשם, ובין אם מדובר בעסק אישי – הבנקים או המצב הכללי אשמים. בבורסה דבר זה מוקצן מכיוון שהאפשרות להפסדים גדולה כמו האפשרות לרווחים. כשיש רווחים תמיד יטפח המשקיע על שכמו ויראה בכך הצלחה שלו, אך כאשר יפסיד יאשים את הסובבים אותו ובראשם את חברת הבורסה או חברת ההשקעות איתה הוא עובד. במקרה כזה עלול הלקוח להגיש תביעה נגד החברה בגין הפסדיו.

מט"ח 24 ממזערת סיכונים

על מנת למזער את הסיכון של תביעה נגדה פועלת מט"ח 24 ללא הרף למען לקוחותיה ובצד הידע הנרחב אותו היא מקנה להם היא דואגת להזהיר אותם שוב ושוב כי תחום ההשקעות בבורסה הוא תחום בעל סיכון רב ואין לצפות את מהלכי שוק זה בקלות, אם בכלל.
0 תגובות
מסחר ממונף עם מט"ח 24
25/06/2013 10:53
maxim nagorsky
מסחר ממונף עם מט"ח 24

אם אתם מתעניינים במסחר ממונף בצורה נוחה ומהירה ביותר, הרי שיש לכם הזדמנות לעשות זאת בעזרת אתר מט"ח 24 אשר מציע לכם קורסים והדרכות בנושא וכמו כן מידע רב בתחום המסחר הממונף לסוגיו השונים. האתר הזה מציע קורסים און ליין ישירות למחשב שלכם באמצעות האינטרנט, וכמו כן ליווי אישי והדרכה צמודה בקורסים שונים ומגוונים כאלה ואחרים, אשר מועברים במשרדי מט"ח 24 לכל מי שמעוניין להכיר יותר מקרוב את עולם המסחר האמיתי של ההון בעולם כולו. ידע זה שתרכשו יעזור לכם לנווט בעולם הבורסה וההשקעות בשוק ההון ולאט לאט תוכלו להפוך מסוחרים מתחילים לסוחרים מקצועיים.

מהו מסחר ממונף

מסחר ממונף הוא מסחר שבו הסוחר רוכש נכס מסויים מבלי שבידו נמצא מלוא הסכום הדרוש לרכישתו. המינוף אפשרי כאשר לרוכש יש בטחונות מספקים לביצוע העסקה. רכישת דירה עם הלוואת משכנתא היא סוג של מסחר ממונף כאשר לרוכש אין די כסף לרכישתה אך הדירה עצמה עומדת כבטחון לבנק כדי להבטיח את ההחזר המלא של ההלוואה. בצורה דומה ניתן למנף גם עסקאות בבורסה בתחומים שונים ובינהם: חוזים עתידיים, מט"ח, אופציות שונות וכדומה. בעסקאות אלה יכול הסוחר להעמיד בטחונות בלבד, אך יש לדעת כי ירידה בערך הבטחונות עלולה להביא לסגירת העסקה על ידי הברוקר.

המינוף עובד לשני הכיוונים

חשוב להדגיש כי מסחר ממונף עובד לשני הכיוונים וכמו שהוא יכול להביא לרווחים גדולים כך ניתן להגיע להפסדים גדולים ובאותה המהירות. אם הסוחר נדרש לבטחונות של 1% מגובה העסקה הוא ממונף ביחס של 1:100. כלומר רווח של אחוז אחד בעסקה מכפיל את רווח הסוחר פי מאה, אך שינוי לרעה באחוז אחד יביא להפסד כל כספו של הסוחר.

מט"ח 24 לשירותך

אם אתם מעוניינים להבין יותר בתחום עסקאות המינוף בשוק ההון כנסו לאתר מט"ח 24 ותוכלו למצוא מידע רב אודות תחום מרתק זה. האתר מעמיד ללקוחותיו גם מאמנים אישיים המציגים כלים לתכנון ויעדים ריאלים להשגה וכן מערכות מסחר אלקטרוניות במכשירים פיננסיים.
0 תגובות