עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
שיתוף פעולה
החסכון המשמעותי בלעבור לעשן סיגריה אלקטרונית
05/05/2012 23:27
omegaf
סיגריה אלקטרונית, חיסכון במשק בית

היתרונות של סיגריה אלקטרונית

 

עם סיגריה אלקטרונית תמנע מכל מחלות מסוכנות אלו: על ידי הפסקת עישון מוחלטת כמו סרטן, שבץ, והתקפי לב. לפיכך, כל יום הוא הזמן הכי נכון להפסיק לעשן. שלא תבין לא נכון המטרה העיקרית של מאמר זה על עישון היא לסייע למעשנים השואפים להפסיק לעשן ולמנוע את הצורך והדחף להתחיל לעשן שוב.סיגירה אלקטרונית היא הדרך הכי נכונה להפסיק לעשן. ברגע שאתה תפסיק לעשן עם סיגריה אלקטרונית, אתה תוכל מיד להרגיש את היתרונות הבריאותיים של החלטתך תוך 24 שעות, מה שעלול להוביל אותך להיות חופשי ממחלות ועישון סיגריות לנצח.והכל בגלל סיגריה אלקטרונית אחת. 

 

סיגריה אלקטרונית חוסכת יותר מחצי מההוצאות שלך!

 

בין שאר היתרונות של סיגריה אלקטרונית ניתן למנות את העובדה כי היא מזיקה הרבה פחות לבריאות, עקב העובדה כי במהלך עישון שלה לא מתבצעת שריפה של טבק, דבר אשר גורם להיווצרות זפת וכימיקלים נוספים אשר הינם הגורם המוביל לסרטן ראות. במהלך עישוןסיגריה אלקטרונית מוכנס לגוף רק ניקוטין בצורה הטהורה, דבר אשר מהווה את ההתמכרות והוא החומר המעורר והמרגיע, אך אינו מסרטן (לפי מחקרים שבוצעו לאחרונה).

 

מה כוללת סיגריה אלקטרונית ?

לרוב, הסיגריה האלקטרונית מגיעה במספר רמות משתנה של ניקוטין, החל מכמות נמוכה המיועדת לאנשים המעשנים סיגריות בודדות ליום, דרך כמות בינונית עבור אנשים המעשנים עד קופסא ביום, כמות גבוהה המיועדת לאנשים המעשנים עד שתי קופסאות ביום, וכמות גבוהה מאוד עבור אנשים המעשנים יותר משתי קופסאות. העובדה כי ניתן להתאים את כמות הניקוטין בהתאם לצורך יכולה גם להוות גורם מזרז להפסקת עישון, על ידי כך כי ניתן לרדת בכמות הניקוטין באופן הדרגתי ללא הקושי המאפיין הפסקת עישון של סיגריות רגילות.

0 תגובות
ייעוץ משכנתאות אובייקטיבי
03/04/2012 21:45
omegaf
משכנתא, משכנתאות, יועץ משכנתאות
ייעוץ משכנתאות הוא תחום שיובא לארץ באמצע שנות התשעים כתוצאה של צורך עולה וגובר בקרב הלקוחות לייעוץ אובייקטיבי ואמין. כיום, בניגוד לעבר, ניתן לבחור מסלולים ותמהילים שונים ואף לשלב ביניהם. אדם מן השורה שלא מתמצא בשוק המשכנתאות עלול ללכת לאיבוד בסבך המידע הרב. חשוב להבין, שכל טעות קטנה עלולה לעלות במאות שקלים בחודש ואלו לא מילים בעלמא.

אמנם בישראל רק כעשרה בנקים יכולים להעניק לכם משכנתא בניגוד לארה"ב ואירופה שם מאות מוסדות פיננסים מורשים להעניק משכנתאות אך עדיין ההשוואה בין המסלולים השונים שנבדלים בפרמטרים כאלו ואחרים כגון הריבית, סוג המטבע, המדד, תקופת הלוואה הופכת את מלאכת ההשוואה לקשה ובעייתית.
פניה ל
יועץ משכנתאות תחסוך לכם כסף רב לכן יש להתייחס לשירות זה כהשקעה ולא כהוצאה. ייעוץ משכנתא היא הוצאה שמחזירה את עצמה באופן מיידי בחסכון חודשי לא מבוטל. ליועץ המשכנתאות לקוחות רבים לכן כוחו במשא ומתן מול הבנק גדול לאין שיעור מהכוח שלכם כלקוח בודד. כמו כן, ההבנה הפיננסית שלו מבטיחה לכם בחירת תמהיל נכון עוברכם גם בראיה של עשרות שנים.

למה לא להסתמך על יועץ המשכנתאות של הבנק?
יועץ משכנתאות של הבנק משרת את האינטרסים של הבנק. הוא לא בהכרח ייתן לכם את כל המידע או יבאר לכם את המושגים השונים ההשלכות של המהלכים שלכם. זכרו, האינטרס של הבנק הוא זה העומד לנגד עיניו. היתרון של יועץ משכנתאות חיצוני הוא שהוא אובייקטיבי ומטרתו היא להשיג לכם את התמהיל הטוב ביותר עבורכם בהינתן הסכום הראשוני שיש לכם, ההכנסות העכשוויות וההכנסות העתידיות. המטרה העיקרית של הייעוץ היא למנוע מכם לעשות טעויות קטנות כגדולות ולמצוא עבורכם את שילוב התמהילים הטוב ביותר עוברכם תוך התייחסות לתרחישים עתידים במשק כגון שינוי ריבית ומדד.
יועץ המשכנתאות מנהל עבורכם את כל התהליך שכולל פניה אל הבנקים השונים, מילוי הטפסים הרלבנטיים וניהול המשא ומתן מול הבנק.

יועץ משכנתא חיצוני לבנק לא רק מכין תמהיל ש"נתפר" אישית עבורך, הוא גם דואג לך לריביות נמוכות יותר ותנאים טובים יותר. מעבר לכך יועץ משכנתא חוסך לך זמן וכאבי ראש, ושעות המתנה ושהייה בבנק. ערך מוסף שאין להקל ראש לגביו.

בחירת איש מקצוע בתחום ייעוץ משכנתאות אינה בין הקלות. יש לשים לב שבמת בוחרים אדם בעל ניסיון בתחום, ניסיון בנקאי והבנה של תחום המשכנתאות בפרט. מה ההשכלה שלו וכדומה. לא כל חברה שנמצאת בשוק נותני השירות בפועל שעובדים בה בעלי ניסיון בנקאי כלשהו והבנה מעמיקה בתחום המשכנתאות.


0 תגובות