עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
"ביקורת בלוגים" הוא בלוג עם מטרה אחת ברורה: להראות לכם איך הכתיבה שלכם או הבלוג שלכם נראה במציאות. "ביקורת בלוגים" מנסחים את הסיפורים\בלוגים שלכם בצורה עדינה ולא פוגעת. אנו מראים את הצד הטוב שבכתיבה ובעדינות מסבירים מה חשוב להדגיש או להוסיף.
במידה ותרצו להישפט, יצרנו רשימה מיוחדת שמסבירה את כל הפרטים.
שיהיה לכם המשך יום נהדר,
השופטת הראשית -
סופי
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
אנחנו רוצים להישפט!
האם אתם מעונינים לשמוע את דעתי בצורה מנוסחת ובוגרת על הבלוגים שלכם? כיתבו לי בתגובות "אני מעוניין\מעוניינת להישפט" ואני אדאג לשפוט אתכם במהרה, בצורה עדינה ומשכנעת
מבקרים את The White Tiger
01/07/2013 16:07
ביקורות בלוגים
ביקורת בלוג מספר 10
אחרי כמה ימים לאחר פוסט החזרה, אני שבה אליכם עם ביקורת ראשונית לאחר שובי. ביקורת של מישהי שכבר ביקרתי בעבר, אולם לאחר שינוי קיצוני לטענתה שבו הבחנתי גם בבלוג, החליטה להועמד לשיפוט מחדש, ואני עקבתי אחר הפוסטים, התגובות, האותיות ורצף המשפטים, וכעת בפי ישנה את הביקורת.
*חשוב לי לציין, כבעבר, שאין לקחת את הביקורות ללב. בביקורות בונות אני משתדלת להדגיש את הצדדים החזקים והטובים שבכתיבה, ואת הצדדים הדורשים מעט שיפור. אם אתם מעוניינים לקבל ביקורת על הכתיבה שלכם, אתם מוזמנים תמיד לשלוח תגובה עם בקשה להישפט.

The White Tiger


באותה כתיבה חיננית שמבטאת כל כך הרבה רגשות שמתי לב שאת אינך בוחרת בכתיבה את המילים, אלה מניחה להן לזרום דרך על הדף. אהבתי את זה מאוד, כי זה נראה אמיתי ולא צבוע כדי לבקש תשומת לב מיוחדת. כשאת נסערת אפשר לראות זאת במילים הכנות והיחודיות המאפיינות אותך, את אישיותך הקורצת אפשר ממש לחוש מעבר למילים.
את אינך טורחת להסתיר את מה שאת חושבת - לרוב את נוקטת בגישה ישירה. גם את זה אני מעריכה מאוד - רבים מאיתנו מעדיפים להתחבא מאחורי בלוגים ותגובות אנונימיות, ורק אז מרגישים בנוח לכתוב את דעתם במקום אותן תגובות של "מהמם" ו"מושלם". אולם לעיתים כדאי, עם כל חוסר הנוחות, להסתיר מעט בתגובות החריפות שעלולות לגרום לריב.
בסך הכל אני חושבת שהכתיבה שלך מקסימה, האישיות שלך ייחודית מאוד וודאי שלא נמצא עוד כמותך על ימין ושמאל, ושהרמה של הסיפורים שלך היא בהחלט רף גבוה ומרשים.

זוהי הביקורת שלי אלייך.
בכדי להיכנס לבלוג שלה לחצו על הקישור הבא או על האייקון:
The White Tiger7 תגובות
חוזרים לבקר!
28/06/2013 22:36
ביקורות בלוגים
פוסט חזרה
אז אם הספקתם לעלעל ברשימת פוסטי הביקורות שלי, אתם יכולים לדעת שכן, זו אני, סוֹפִי, מבקרת הבלוגים שלכם.
אז כן, חזרתי ובגדול. ההשראה הצליפה כמו שוט חד, הרגש זרם בעורקיי, הכתיבה ביקשה לפרוץ מאצבעותי. הלהט הזה להביע את עמדתי ואת מחשבותי הוא מה שבזכותו אני נמצאת כאן וכותבת לכם את הפוסט הזה.
אני נרגשת כל כך להתחיל שוב את דרכי הישנה, ומקווה לשפר אותה ואף לשקם את היחסים שלי עימכם, בלוגרים יקרים ואהובים, שאליהם כל כך התגעגעתי!
נכנסתם לליבי, באמת, כל אחד ואחת מכם ביחודיות, בכתיבה, בצורה, באינטיליגנטיות שעושה אתכם למי שאתם, למה שאתם. הכנות שבה אתם כובשים אותי בבלוגים שלכם היא נפלאה בעניי.
מובן שעוד לא התעדכנתי לגבי כל הבלוגרים החדשים - לא הייתי כאן זמן רב! אבל אני לא צריכה להכיר מישהו אישית כדי לשפוט אם הוא אומר אמת או שקר. הכל מתבטא דרך צורתן של המילים.
אז יקירי, ברוך שובכם וחזרתי לשובי! אתם מוזמנים לבקש ביקורות בפוסט הזה(הוא העדכני ביותר)
*וחברים, יש לי בקשה. אני לא מרבה להסתכל בתגובות של פוסטים ישנים, אז אם אתם מעוניינים בביקורת תשתדלו לכתוב את הבקשה שלכם לביקורת בפוסט העדכני ביותר. אשתדל להעלות כל יום-יומיים חמישה-שישה ביקורות. אני מקווה שהבלוג יפרח כפי שהיה פעם. ואם אתם לא בטוחים לגבי הביקורות שלי, אתם תמיד מוזמנים להסתכל בפוסטים של ביקורות לראות איך מתנהלת ביקורת.
אוהבת אתכם!
סופי מ"ביקורות בלוגים"
3 תגובות
אז למה הלכתי
31/12/2012 20:26
ביקורות בלוגים
לא ביקורת, פוסט אחרון
כמה מילות סיום לכל האנשים המקסימים שהכרתי.
אני רוצה להודות לכם על התקופה הנהדרת שהייתה לי כאן. למדתי מכם צורות חדשות להתבונן בהן על החיים.
למה עזבתי?
כי הבנתי שיש כאן כמה אנשים, שפשוט לא יודעים לקבל ביקורות בונות.
עדנוש, יקרה, בקשר לתגובה שכתבת, פשוט צחקתי.
זה כל כך עצוב לראות שאת מקנאה כל כך ביכולת הכתיבה ואוצר המילים העשיר, שלי יש ולך אין.
זה מגוחך לראות עד כמה נמוך ירדת, וכתבת תגובה כזאת, שמטרתה לפצוע את נשמתי.
אבל רק שעשעת אותי.
מאמי, אני יכולה להגיד לך מהעמדה שלי שהחיים לא צבועים בורוד, ושיהיו אנשים רבים שיביעו את סערות רוחם על הכתיבה שלך, חלקם אולי יהיו מעודנים ומנומסים, אבל חלקם עשויים להטיח בך קשות דברים ואף לקלל אותך קללות נמרצות.
הייתי מטיחה בך האשמות, אבל עזבי. חבל לי לרדת לרמה נמוכה כמו שלך.
בקיצור, אני ממליצה לך בחום להתחיל לעבוד על עצמך. אל תתני ליצר הקנאה להישתלט עליך. זה עשוי לסבך אותך בחיי החברה.
אבל בסך הכל הכרתי פה אנשים מדהימים כמו לורן. שלא תחשבי שאני לא קוראת את הסיפור שלך! אני רואה איך את משתפרת מיום ליום. יש כאן אנשים נוספים, מדהימים ביכולות המגוונות והעשירות שלהם.
ממש נהנתי פה, אבל אני מרגישה שמיציתי. פשוט כל כך לא נעים לי שאנשים מסוימים לא יודעים לקבל ביקורות.
אז החלטתי לכתוב באתר שבו יש אנשים בוגרים יותר, רציניים יותר, שיודעים לקבל ביקורות בונות ולא ישר מגיבים בסדרות של קללות או מילים פוגעות.
אבל גם כאן התרשמתי מאוד מיכולות הכתיבה, מהבעת הרגשות, מהתגובות. 
הכרתי כאן אנשים נהדרים עם יכולות כל כך נפלאות.
היה לי תענוג לבקר את הבלוגים שלכם. באמת שהיה לי לעונג לקרוא את הפוסטים הנהדרים, לכתוב לכם מהלב.
לסיכום, אני אתגעגע לכולכם, אבל אני מרגישה שמיציתי פה.
תהיה דרך צלחה לכולנו. אמן!
7 תגובות
מבקרים את הבלוג ילדת החיים (Life me)
10/12/2012 10:25
ביקורות בלוגים
ביקורת בלוג מספר 9
לפי בקשתה לשיפוט(אני מבקרת אותה ואז הולכת לאכול - המשך השיפוטים יותר מאוחר. אל תתפלאו למה אני לא אענה לכם)החלטתי לקפוץ לבלוג שלה, לראות את סגנון הכתיבה ולבסוף להעלות את הביקורת כאן, על הדף הוירטואלי.
אז אבקר היום את הבלוג של: 
ילדת החיים (Life me)

* חשוב לי לציין כי אין לקחת את הביקורת ללב. הביקורות שלי מנוסחות היטב ואינן פוגעניות. בביקורות אני מדגישה את הצד הטוב שבכתיבה, ובעדינות מעלה מה ישנו צורך לשפר

ילדת החיים (Life me)
בפוסט הראשון שלך פתחת את עצמך בכינוי "סוכריונת". על הקטע של המיקמק החלטתי דווקא לדלג. למה? בלי להעליב, פשוט זה מעט טפשי בעני לכתוב על מיקמק. אבל דווקא בריב שלך ושל יוליה החלטתי להתעמק. נכון, הריב הזה הוא כבר נחלת עבר ובוודאי שכחו מימנו, אבל לפי מה שכתבת ניכר שנפגעת, שלא ציפית לזה ושהתאכזבת מחברתך עמוקות.
אחר כך כתבת שאת כועסת על יוליה ובכלל - על כל האנשים בבלוגר. כך נדמה לי - מעט - שאולי..קינאת בה קצת? תראי, לקנא זה טבעי לגמרי, וליוליה היו בהחלט המון מעריצים שבמקום להגיב נכון ולא לתפוס צד, הוסיפו אש למדורה ואת נפגעת. נדחקת לצד. כתבת שאת רוצה שיקללו אותך, הענשת את עצמך שלא בצדק. אני תוהה. למה עשית את המהלך הזה? היית אומנם בסערת רגשות, אבל היית יכולה להפגין בגרות ולעצור את האש המתלקחת. כך גם היית נפגעת פחות.
החלטתי לעבור הלאה, לפוסטים חדשים שכתבת לא מזמן. גם שם ניכר הרצון והתשוקה שלך להיות מקובלת ומוקפת במעריצים, קצת כמו סלב. בתסכול ובכאב אמיתי כתבת שלא שמים עליך. ככה זה בחברה. שופטים לפי מראה, יופי ולא אופי. אני בטוחה שאם תמצאי חברות רציניות - שיכולות להיות לגמרי שונות מימך - תהני מעולם אחר. את לא צריכה מסביבך פמאליה שתגיד "כן" לכל מה שאת חושבת, לדעתי את פשוט זקוקה למישהו להניח עליו את הראש. בנתיים את מתחבאת מאחורי מסך ומתארת בתסכול. אולי את לא בסדר? דעי לך שאת טועה - הילדים הם אלו שלא בסדר. הם שופטים אותך שלא בצדק.
בסך הכל הצלחת לגעת בי בכתיבה, להעביר לי מסרים ולהתחנן ליד לעזרה. את כותבת עם רגש ולא באדישות, הפתיחות שלך בסדר גמור, אך לפעמים סערות רגשיות מוציאות אותך מעט מאיזון. הייתי מציעה לך לכתוב את כל אלו בדף, אך לא לפרסם מיד, אלה לשמור כטיוטה. אחרי שתרגעי בחני את מה שכתבת וחשבי - האם את שלמה עם מה שכתבת, או שאולי כתבת את זה רק מסערת רגש?

זאת הביקורת שלי
כדי להגיע לבלוג שלה לחצו על השם: 
ילדת החיים (Life me)

המשך יום נעים
8 תגובות
מבקרים את הבלוג It's a secret
10/12/2012 10:14
ביקורות בלוגים
ביקורת בלוג מספר 8
ואו! הבלוג פורח מבקשות לשיפוט. חשוב לי להדגיש כי אני לא זמינה 24 שעות ביממה, אל תתפלאו אם אני לא עונה לפעמים(אחרי הכל, לא כל החיים זה בלוג)אז לפי בקשתה לשיפוט(כבר מהפוסטים הקודמים)..
אבקר היום את הבלוג של: 
It's a secret

* חשוב לי לציין כי אין לקחת את הביקורת ללב. הביקורות שלי מנוסחות היטב. בביקורת אני מדגישה את הצדדים הטובים בכתיבה, ובעדינות מה ישנו צורך לשפר.

It's a secret
בפוסט הראשון שלך כתבת שאת נערה עם סודות רבים אותם החלטת לשתף כאן, ולא את חברותיך הטובות. כבר מהפוסט הראשון(וגם מהאודות)ניתן להצביע על כך שאת טיפוס סגור, כלומר שאת שומרת את תחושותייך לעצמך. זה יהיה נפלא אם תצליחי לפרוק דברים כאן, בבלוג הזה, בכנות מוחלטת. עכשיו בואי נעזוב לרגע את הפוסט הראשון ונדבר על איך שהפוסטים כתובים. את בחרת באותיות גדולות, צבעוניות, מקושקשות(גם העיצוב)שמצביע על אדם עם רצון להיתבלט. אני חושבת שאת בהחלט יכולה להיות במרכז אם רק תצליחי לשתף יותר אנשים בחיי היום יום שלך במה שעובר עליך.
בסך הכל בלוג חמוד, מעט מקושקש לטעמי אבל חמוד. אני חושבת שאת צריכה לעבוד קצת על הנושא של "פתיחות". כאשר תצליחי להיפתח לאנשים, הם יעריכו אותך יותר ובכלל, בבלוג יהיה לך הרבה יותר קל לפרוק את הרגשות שלך(כי כרגע כתבת על דברים מעט שטחיים לטעמי)

זאת הביקורת שלי.
כדי להגיע לבלוג שלה לחצו על השם: 
It's a secret


המשך יום נעים
1 תגובות
מבקרים את הבלוג של לורן
09/12/2012 21:38
ביקורות בלוגים
ביקורת בלוג מספר 7
לפי בקשתה המהוססת להישפט, החלטתי לבקר את הבלוג שלה ולהוכיח לה שאין מה להסס - אני לא נושכת(או שאולי כן? מוחעעע)הסרט שלי תכף מתחיל, אבל זה לא אומר שלא אבקר בצורה בונה ולא אעשה את זה בדיוק ובאיטיות.
אז לפי בקשתה, אבקר היום את הבלוג של: 
לורן

* חשוב לי לציין כי אין לקחת ללב את הביקורת. בביקורות שלי אני מקפידה להדגיש את הצד הטוב שבכתיבה, ובעדינות מה ישנו צורך לשפר.

לורן
בפוסט הראשון שלך הראת אופטימיות חיובית שכבר הצביעה על כיוון לבת-שיח טובה. שמתי לב שאת כותבת את הפוסטים בחשק, אך גם עם איזה היסוס מסוים. אין לך מה להתבייש, את יכולה להרגיש הכי נוח בעולם.
בבלוג הכללי עצמו הראת מישהי אופטימית שיודעת להעביר מסרים, ויודעת גם להתחבא בבישנות. אין בכך משהו רע, זה מראה על צניעות(אני אישית לא משוגעת על גאוותנות)
גיבורת הסיפור שלך היא דמות עם הרבה בעיות. היא עם סכסוכים עם אימא שלה, ואנשים אחרים לא בדיוק מתים עליה. היא מסוג המתחבאות אם נתחתי נכון. הדמות הראשית דומה לך בהתחבאות. את מעט ביישנית בכתיבה המקסימה, כך נדמה לי. מי הילדה שיושבת מאחורי המסך וכותבת ברגישות ובסערה את מה שעובר עליה?
בקיצור - יש לך כתיבה לא רעה בכלל, ואני מאמינה שאם תצליחי להיפתח יותר לבלוג, תשקעי במהרה בקסם שבכתיבה(כתבתי פה פעם ולא רק כאן, אני יודעת על מה אני מדברת)

כדי להגיע לבלוג שלה לחצו על השם: 
לורן

המשך יום נעים
7 תגובות
מבקרים את הבלוג של מאיה
09/12/2012 21:29
ביקורות בלוגים
ביקורת בלוג מספר 6
לפי בקשתה להישפט, החלטתי לבקר את הבלוג שלה ואת הכתיבה שלה. אבל לפני זה..ואו! נעלמתי לכמה שעות(עיניין אישי)והבלוג מוצף בבקשות לשיפוט! סביר להניח שאת כולן לא אספיק היום, אז אעשה היום רק עוד שני שיפוטים וזהו. מה לעשות, הסרט החביב עלי משודר עוד מעט!! :)
אז לפי בקשתה, אבקר את הבלוג של: 
מאיה

* חשוב לי לציין כי אין לקחת את הביקורת ללב. בביקורות שלי אני דואגת להדגיש את הצדדים הטובים בכתיבה, ובעדינות מה דרוש לתקן או לשפר
מאיה
בפוסט הראשון חשפת אותנו מעט לעולמך. את החלטת לכתוב גם בלוג וגם סיפור בו זמנית. בפוסט הראשון תיארת את חמשת האחים שלך שאת אינך מסתדרת איתם, ועל הבעיות שלך עם אימך בשל החלטותיך ואישיותך.
לפני שאדבר איתך על הסיפור שלך, אני רוצה לדבר מעט על אופן הכתיבה בו כתבת את הבעיות.
את כתבת על בעיה לא פשוטה בכלל - את ואימא שלך רבות על נושא "אשיות". נושא שנפתח בעיקר בגיל ההתבגרות. את מפתחת כעת את האשיות שלך, מי תרצי להיות בזמן הזה של הבגרות ורק לאחר מכן עיצוב דמותך האישי יתחיל. את כרגע רואה את עצמך כ"טום-בוי" ושלא תטעי, אין בזה שום דבר רע. אולם נושאים אלו פותחים ריבים עם ההורים(בעיקר עם האימהות, ניסיון אישי)
אבל בבלוג שלך שמתי לב גם מעט לחוסר פתיחות. תארת את הבעיות שלך, אבל לא ממש התעמקת בכאב ובתסכול שלך. ראיתי גם שיש לך הרגל "לרדת" על עצמך. אז רציתי להסביר לך שיש שני מובנים לזה: להגיד שאת קרצייה עם פרצוף קורץ, או להגיד שאת ביץ לא קטנה. אם את יורדת על עמך - הביטחון העצמי שלך יורד. זה סבבה לגמרי לרדת על עצמך עם פרצוף XD, אבל אל תרדי על עצמך כדי להוריד לעצמך את הביטחון העצמי. זה לא תורם בכלל.
בסך הכל בלוג יפה, ואני מקווה שהערכה העצמית שלך לא נמוכה...קחי את זה כטיפ מימני.

כדי להגיע לבלוג שלה לחצו על השם:  
מאיה

המשך יום נעים
3 תגובות
מבקרים את הבלוג של גשם מעיני ולא מפסיקה
09/12/2012 17:18
ביקורות בלוגים
ביקורת בלוג מספר 5
לפי בקשתה(מה, אין בנים שרוצים להישפט?)החלטתי לפרסם את הביקורת שלי על הבלוג. אני מתנצלת על העיכוב, אבל אני לא זמינה 24 שעות ביממה..>.< 
אז לפי הבקשה שלה להישפט, אני אבקר היום את הבלוג של: 
גשם מעיני ולא מפסיקה

* חשוב לי לציין כי הביקורת כתובה היטב. בביקורת אני מקפידה להדגיש את הדברים הטובים בבלוג\סיפור ומסבירה בעדינות מה יש צורך לשפר. אין לקחת את הביקורת ללב

גשם מעיני ולא מפסיקה
לפני שנתחיל בביקורת על הבלוג עצמו, בואי נדבר על הכינוי שבחרת. כבר לפי הכינוי היה ניתן לנסות להעלות השערות: איזה בלוג נמצא מאחורי הכינוי הזה? בחרת בכינוי לא גלוי מידי אבל גם לא ישיר. "גשם מעני ולא מפסיקה"..בהתחלה לא ממש הבנתי את משמעות השם, מילא "גשם הדמעות מעני לא מפסיק"..שם קצת מבולבל, אבל הוא בסדר.
בבלוג שלך תיארת את הכאב והתסכול שאת מרגישה. לפי מה שכתבת ניכר שאלו בעיות שכולם - בסופו של דבר בלי יוצא מן הכלל חווים אותן. אך בבלוג היה ממש ניתן להרגיש את הרגש הזה של "זאת רק אני, לאף אחד אחר אין את זה" תאמיני לי שזה ממש לא נכון. אולי את מרגישה כך כעת, אבל ברגע שהתקופה הזאת תחלוף, את תצחקי על זה. תאמיני לי.
בבלוג כתבת על כעסים על חברותיך ועל כעסים במשפחתך. אלו בעיות - כפי שציינתי - שקורות לכולם.
שמתי לב שבבלוג את כותבת לפעמים על עיניינים שטחיים מידי, כאילו עדין לא מצאת את המקום לפרוק בו רגש אינטימי. בנתיים מה שכתבת לא הגיע עדיין לרמה של בלוג ממש אינטימי, אבל זה בסדר, לא כל אחד אוהב לחשוף את עצמו באינטרנט.
בסך הכל בלוג בסדר גמור עם בעיות שהן לגמרי טבעיות. הייתי מציעה לך רק לשוחח יותר עם אנשים בבלוג ולשמוע את דעתם העדינה.

זו הביקורת שלי(אין לי בעיה שגם תחלקו)
להגיע לבלוג שלה לחצו על השם: 
גשם מעיני ולא מפסיקה

המשך יום נעים
9 תגובות
מבקרים את הבלוג של The eagle with red eyes
09/12/2012 17:09
ביקורות בלוגים
ביקורת בלוג מספר 4
לפי בקשתה(קצת באיחור..)החלטתי לפרסם את הביקורת שלי על הבלוג-סיפור שלה. לפני שאני מתחילה בביקורת, אני ממש מתנצלת על כך שמעט איחרתי, פשוט הייתי באירוע
אז לפי בקשת הכלל, הביקורת תהיה על הבלוג של:  
The eagle with red eyes

* חשוב לי לציין כי הביקורות מנוסחות הייטב ואין צורך לקחת אותן ללב. בביקורות שלי אני מדגישה את הדברים הטובים שבכתיבה ואת הדברים שיש מעט לשפר.

The eagle with red eyes
הפרק הראשון שלך היה מעניין מאוד והשאיר טעם של עוד, זה נזקף לזכותך. תארת את ניקה ביכולת של ערפדית עם כוחות חזקים, אף על פי שזה מיתוס על כך שערפדים יכולים להחליף צורה.
קראתי את כל העונה הראשונה(תתפלאי כמה אני זריזה)ואת העונה השנייה. את כותבת פרקים עם אורך שלא מעייף לקרוא, עשית תקציר דמויות נהדר.
אולם, בעונה השנייה של סיפור החיים של ניקה שמתי לב שלדמות ניקה ולדמות רומאו ישנו רומן חזק. רומאו נראה בעני דמות אגואיסטית. אם זאת הייתה הכוונה שכך הוא יהיה - הצלחת בכך.
בכמה פרקים היה ניתן להבחין כי אין לך ממש רעיון לעלילה. זה ניכר באופן הכתיבה המהוסס שלך. אם את לא מרגישה צורך לכתוב פרק - אל תכתבי. חכי למוזה, חכי שהאצבעות שלך יתחננו להקיש על המקלדת. כך יצאו לך פרקים עסיסים ומותחים יותר.
בסך הכל סיפור יפה, כתוב טוב, רק טיפ קטן - אל תכתבי אם את לא מרגישה את הלהט באצבעות. יכול לצאת לך פרק, אבל את יכולה להוציא פרק הרבה יותר טוב

זאת הייתה הביקורת שלי.
כדי להגיע לבלוג שלה לחצו על השם: 
The eagle with red eyesהמשך יום נעים
7 תגובות
מבקרים את הבלוג של Ghost Dog
09/12/2012 09:04
ביקורות בלוגים
ביקורת בלוג מספר 3
לפי בקשתה, החלטתי לקרוא את הסיפור שהיא כותבת. בן היתר גם הספקתי להסתכל על הפוסטים שהיא כותבת ולבחון לעומק את צורת הכתיבה שלה. 
לכן, היום אבקר את הבלוג של:
Ghost Dog

* חשוב לי לציין כי אין לקחת ללב את הביקורת, הביקורת מנוסחת הייטב ובביקורות אני בדרך כלל מדגישה את הצד הטוב, ובעדינות את הצד המצריך שיפור


Ghost Dog
כאשר קראתי את הפרק הראשון של הסיפור שלך, ניתן היה להבחין כי יש בך צד של סופרת. את החלטת לפתוח את העלילה כשהדמות 'אנה' נסערת. זאת חשיבה יפה. בפרק השלישי בו תארת את הזאבים, עשית זאת בצורה מיוחדת. יכולתי ממש לראות לנגד עני את סטיבן ואת איימי, תארת אותם ממש יפה ובכך יצרת כאילו 'עולם' קטן. זה משהו חשוב מאוד בפרקים בסיפור.
אולם, הפרקים שלך מעט קצרים מידי לטעמי. נכון, מפרקים קצרים לא מתעייפים, אבל ישנו טעם של משהו חסר, טעם של עוד. אני ממליצה לך להאריך אותם מעט, ובכך למנוע את הטעם של משהו חסר.
בסך הכל הסיפורים שלך יפים והכתיבה שלך נהדרת. אהבתי איך את מתארת את הדמויות בדיוק רב כך שאפשר לראות אותם ממש לנגד עיניך.

זאת הייתה הביקורת שלי
 
כדי להגיע לבלוג לחצו על השם:
Ghost Dog

המשך יום נעים
17 תגובות
« הקודם 1 2 הבא »