עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
רוצה שינוי !
20/08/2013 04:56
maor

היי , אני מאור ילד בן 14 

עד היום ההיתי ילד מאוד ביישן , היו לי חברים והכול אבל עם הבנות המצב היה קשה , בקושי דיברתי עם בנות ( בגלל שאני ביישן וחסר ביטחון ). עד היום ההיתי ילד מאוד ביישן , היו לי חברים והכול אבל עם הבנות המצב היה קשה , בקושי דיברתי עם בנות ( בגלל שאני ביישן וחסר ביטחון ). עד היום ההיתי ילד מאוד ביישן , היו לי חברים והכול אבל עם הבנות המצב היה קשה , בקושי דיברתי עם בנות ( בגלל שאני ביישן וחסר ביטחון ). 


לפני שנתיים בחופש הגדול הייתה בת שהציעה לי חברות  , בהתחלה לא ידעתי מה להגיד אבל בסוף הסכמתי למרות שהבת מכוערת והכל פשוט רציתי חברה , למחרת היא שלחה לי הודעה שהיא שאלה אותי אם אני רוצה ללכת לקניון בהתחלה חשבתי על זה אבל כפי שאתם יודעים אני ביישן וחסר ביטחון עצמי אז אמרתי לה שאני לא יכול ולמחרת היא נפרדה ממני חחח בגלל זה .

אני נראה סבבה אבל לא היו לי ידידות בגלל שאף פעם לא היו לי ביצים לפנות אל ילדה ( כל הדיבורים המעטים שהיו לי עם בנות היו שהן פנו עלי ).


לפני שנה הייתה מסיבה כזאתי בבית של חבר וידעתי שיהיו בא משחקים של נשיקות בלחי וכאלה כמו כל המסיבות הקודמות שהיו משחקים כאלה ותמיד סרבתי לשחק . אז במסיבה ההיא הבטחתי לעצמי שאני ישתתף במשחקים האלה , אז בסוף המסיבה הלכו כמה ילדים וילדות הביתה ונשארנו בסביבות ה15 בנים ובנות אז אכן היה את המשחק וסוף סוף קיבלתי נשיקה בלחי ונתתי נשיקה לבת בלחי  ( שתבינו לכם זה אולי פשוט אבל ההיתי ביישן )


אז ככה , אני עובר עכשיו לתיכון חדש שבה יהיו כמה ילדים שהיו איתי בבית ספר.

קראתי מדריכים מעולים של איך לצבור ביטחון ואיך לגשת לבחורות ואני בטוח שזה יעזור לי , אז בתיכון אני מקווה מאוד שיהיו לי ידידות ושאני ידבר הרבה עם בנות .


תודה שקראתם ! 

( דרך אגב אני חדש באתר הזה ) 

אם אתם רוצים אני יעדכן  - אשמח לתגובות !!


5 תגובות