עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
פורץ מנעולים, כיצד מתמודדים :)
26/02/2012 07:20
maaanul

פורץ מנעולים – עבודה למקצוענים

אם נתקעתם מול דלת סגורה, ולא משנה אם זו הדלת של הבית, הדלת של המשרד, הדלת של הרכב או הדלת של הכספת, אתם לבטח מכירים את ההרגשה הלא נעימה הזאת שמתפשטת בכל הגוף. אחרי הכול – מדובר כאן ברכוש שלכם, שפשוט אין לכם דרך להיכנס אליו, והדבר מעורר חוסר אונים מוחלט אצל כל מי שאין לו את הידע, את הכישורים ואת ההסמכה לבצע פריצת מנעולים בעצמו. כאשר ניצבים במצב כזה, הפעולה המתבקשת שצריך לעשות היא, כמובן, להזמין פורץ מנעולים מקצועי שיפתח בעבורכם את הדלת ויחליף לכם את המנעול.


אל תעשו זאת בעצמכם

גם אם כשהייתם ילדים הצלחתם לפתוח כמעט כל מנעול, וגם אם כשבגרתם זכיתם שוב להצלחה כשניסיתם לפתוח את דלת השירותים שהילד ננעל מאחוריה, מאוד לא מומלץ לנסות לבצע פריצת דלתות בעצמכם אם אתם לא מוסמכים לכך בצורה מקצועית. זאת משום שכל ניסיון שכזה עלול להפוך את המצב להרבה יותר גרוע, ולגרום לכך שכאשר תתייאשו ותזמינו כבר פורץ מנעולים מקצועי, העבודה שלו תהיה הרבה יותר קשה ומסובכת ואולי אפילו תגרום לכך שצריך יהיה לפגוע בדלת בצורה בלתי הפיכה על מנת לפרוץ אותה.


הזמנת פורץ מנעולים מוסמך

אם השתכנעתם שלא לנסות זאת בעצמכם או אם לא תכננתם לנסות לעשות זאת בעצמכם, הפעולה הנדרשת במצב שכזה היא, כמובן, הזמנה של פורץ מנעולים מקצועי. איך יודעים שהוא מקצועי? אפשר כמובן לשאול, אבל מכיוון שלצערנו יש היום בעלי מקצוע או כאלה שמכנים את עצמם בעלי מקצוע (ולא רק בתחום המנעולנות דווקא) שאינן מקצועיים ואינם מוסמכים בצורה מלאה לעסוק בתחום ועושים זאת רק כדי לנצל את החולשה ואת התמימות של לקוחות ולהרוויח כסף שלא ביושר, לא בטוח שאפשר יהיה לסמוך רק על תשובתם. כדאי תמיד לגבות את התשובה במסמכים, ולכן אל תהססו לבקש מאותו פורץ מנעולים שאתם מזמינים, שיביא איתו את שתי התעודות המעידות על הסמכתו ועל יושרו – תעודת מנעולן מורשה ואישור רשמי מטעם משטרת ישראל המאפשר לו לעסוק בתחום של פריצת דלתות ומנעולים. במידה שהוא לא מביא איתו את התעודות אפילו שאמר שהן נמצאות ברשותו, תוכלו לבחור לקחת את הסיכון ולהיעזר בו בכל זאת או ליצור קשר עם פורץ מנעולים אחר, וזאת על פי תחושת הבטן שתהיה לכם כשתעמדו מולו.


חזרה מהירה לשגרה

הסיבה לכך שאנחנו מדגישים כל כך את החשיבות של בחירת פורץ מנעולים מוסמך ואמין היא שכאשר מדובר בפריצת מנעולים מדובר במתן אפשרות גישה לרכוש הפרטי שלכם לאדם שאתם לא מכירים, ושיכול לנצל את המצב על מנת לאפשר לעצמו גישה למקום גם כשלא הזמנתם אותו. על מנת להפחית את הסיכון שזה יקרה, כדאי לנסות מבעוד מועד לבחור אדם אמין שאין לו כוונות זדון. כמובן שאף פעם אי אפשר להיות לגמרי בטוחים, אבל אם יש דרך להפחית את הסיכון – גם זה מצוין. אנו תקווה שאכן תבחרו פורץ מנעולים מורשה ואמין, שיבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ויאפשר לכם לחזור לשגרה כמה שיותר מהר. בהצלחה! 

0 תגובות